Sek Uzun Ömürlü Çilekli Süt Kaç Kalori?


MİKTAR

BİRİMTOPLAM KALORİSek Uzun Ömürlü Çilekli Süt Kaç Kalori? Sek Uzun Ömürlü Çilekli Süt Kilo Yapar mı? Şişmanlatır mı? Zayıflatır mı? Faydalı mı?

Sek Uzun Ömürlü Çilekli Süt Kaç Kalori? Sek Uzun Ömürlü Çilekli Süt Kilo Yapar mı? Şişmanlatır mı? Zayıflatır mı? Faydalı mı?

Sek Uzun Ömürlü Çilekli Süt yemek zararlı mı? faydalı mı? Sek Uzun Ömürlü Çilekli Süt kaç kalori? Sek Uzun Ömürlü Çilekli Süt içerisinde ne kadar protein, yağ ve lif var? Sek Uzun Ömürlü Çilekli Süt içinde vitamin var mı? Kilo yapar mı? Şişmanlatır mı? Zayıflatır mı? Besin değeri ne kadar?

Sek Uzun Ömürlü Çilekli Süt kaç kalori, Sek Uzun Ömürlü Çilekli Süt yemek şişmanlatır mı? Zayıflatır mı? Sek Uzun Ömürlü Çilekli Süt gıdasının içerisinde hangi maddeler var? Zararlı mı? Faydalı mı? Ne sıklıkla tüketmek ve nasıl yemek lazım? Sek Uzun Ömürlü Çilekli Süt ile ilgili sıkça sorular soruların cevabını vermeden önce Sek Uzun Ömürlü Çilekli Süt ile ilgili tüm besin değerlerini bilmek gerekiyor.

Sek Uzun Ömürlü Çilekli Süt İçerisinde Ne Kadar Kalsiyum Var?

Sek Uzun Ömürlü Çilekli Süt içerisinde hiç kalsiyum yok. Kalsiyum oranı 0.

Sek Uzun Ömürlü Çilekli Süt İçerisinde Ne Kadar Kalori Var?

1 Kutu Sek Uzun Ömürlü Çilekli Süt içerisinde ortalama 133 kalori bulunuyor. Kalori nedir? Ne işe yarar? Sek Uzun Ömürlü Çilekli Süt içerisinde bulunan kalori az mı çok mu? Faydalı mı zararlı mı? Gibi sorular günümüzde sıkça soruluyor. Sek Uzun Ömürlü Çilekli Süt içesinde de belirli bir miktarda bulunan kalori, bizim enerji kaynağımızdır. Gün içerisinde yapacağımız tüm aktiviteler için enerjiye ihtiyaç duyarız. Ortalama 1 kilo verebilmek için yaklaşık olarak 7-8 bin kalori eksiye düşmemiz gerekmektedir. Sek Uzun Ömürlü Çilekli Süt içerisinde bulunan kalori miktarıyla bunu dengelemek mümkün. Kalorisi fazla yiyecekleri az tüketmek her zaman bizim sağlığımız için önemli olacaktır.

Sek Uzun Ömürlü Çilekli Süt İçerisinde Ne Kadar Karbonhidrat Var?

Sek Uzun Ömürlü Çilekli Süt içerisinde Karbonhidrat bulunuyor. Karbonhidratların en büyük faydası vücutta enerji ve ısı ihtiyacını karşılıyor olması. 1 gram karbonhidrat yaklaşık olarak vücudumuza 4 kalori kazandırıyor. 1 Kutu Sek Uzun Ömürlü Çilekli Süt içerisinde yaklaşık olarak 21 g karbonhidrat bulunmaktadır.

Sek Uzun Ömürlü Çilekli Süt İçerisinde Ne Kadar Kolesterol Var?

Sek Uzun Ömürlü Çilekli Süt içerisinde hiç kolesterol yok. Kolesterol oranı 0.

Sek Uzun Ömürlü Çilekli Süt İçerisinde Ne Kadar Lif Var?

Sek Uzun Ömürlü Çilekli Süt içerisinde hiç lif yok. Lif oranı 0.

Sek Uzun Ömürlü Çilekli Süt İçerisinde Ne Kadar Demir Var?

Sek Uzun Ömürlü Çilekli Süt içerisinde hiç demir yok. Demir oranı 0.

Sek Uzun Ömürlü Çilekli Süt İçerisinde Ne Kadar Yağ Var?

Sek Uzun Ömürlü Çilekli Süt içerisinde Yağ bulunuyor. Aslında bildiğimiz üzere Sek Uzun Ömürlü Çilekli Süt içerisinde de karşılaştığımız bu yağlar, vücudumuz için enerji kaynağı. Vücudumuz birçok fiziksel aktivite için enerjiye ihtiyaç duyar. Tam da bu zamanlarda gerekli enerji için vücutlarımızda depolanan yağlar yakılır. 1 Kutu Sek Uzun Ömürlü Çilekli Süt içerisinde 3 g yağ bulunmakta. Vücut yapımız limitsiz yağ depolamaya müsaittir. Dolayısıyla çok yağ depolayıp, bu yağı yakacak gerekli aktivite ve egzersizlerde bulunmazsak kilo almamız ve şişmanlamamız kaçınılmaz oluyor. Sek Uzun Ömürlü Çilekli Süt içerisinde ki yağ oranı da bu anlamda önemli.

Sek Uzun Ömürlü Çilekli Süt İçerisinde Ne Kadar Potasyum Var?

Sek Uzun Ömürlü Çilekli Süt içerisinde hiç potasyum yok. Potasyum oranı 0.

Sek Uzun Ömürlü Çilekli Süt İçerisinde Ne Kadar Protein Var?

Sek Uzun Ömürlü Çilekli Süt içerisinde Protein bulunuyor. Sek Uzun Ömürlü Çilekli Süt içerisinde bulunan bu protein aslında canlıların temel yapı taşlarından birisidir. Hayatın devamlılığı için çok çok önemli olan Protein Sek Uzun Ömürlü Çilekli Süt dışında et, süt, balık ve diğer hayvansal besinlerde bulunuyor. Sek Uzun Ömürlü Çilekli Süt içerisinde bulunan proteinin fazla alınması da karaciğer yetmezliği gibi hastalıklara neden olabiliyor. Bu sebeple Sek Uzun Ömürlü Çilekli Süt içerisinde bulunan Protein miktarını günlük dozunu kaçırmadan almamız lazım. Örneğin sporcuların kullandığı protein tozlarının faydası olduğu kadar zararlarının da olabileceği söz konusu. 1 Kutu Sek Uzun Ömürlü Çilekli Süt içerisinde de 5,52 g Protein bulunuyor.

Sek Uzun Ömürlü Çilekli Süt İçerisinde Ne Kadar Sodyum Var?

Sek Uzun Ömürlü Çilekli Süt içerisinde hiç sodyum yok. Sodyum oranı 0.

Sek Uzun Ömürlü Çilekli Süt İçerisinde Ne Kadar A Vitamini Var?

Sek Uzun Ömürlü Çilekli Süt içerisinde hiç A Vitamini yok. A Vitamini oranı 0.

Sek Uzun Ömürlü Çilekli Süt İçerisinde Ne Kadar C Vitamini Var?

Sek Uzun Ömürlü Çilekli Süt içerisinde hiç C Vitamini yok. C Vitamini oranı 0.

Peki miktar olarak Sek Uzun Ömürlü Çilekli Süt içerisindeki hangi maddeden ne kadar var? Mesela ne kadar Sek Uzun Ömürlü Çilekli Süt yersek ne kadar kalori alıyoruz? Ne kadar vitamin alıyoruz? Sek Uzun Ömürlü Çilekli Süt içerisinde ne kadar Karbonhidrat, Protein ve Yağ var? Sek Uzun Ömürlü Çilekli Süt içerisinde vitamin var mı? Varsa hangi vitaminler var. İşte Sek Uzun Ömürlü Çilekli Süt içerisindeki besinler ve miktarı...

1 Kutu Sek Uzun Ömürlü Çilekli Süt İçindeki Besinler

 • 21 Karbonhidrat
 • 5,52 Protein
 • 3 Yağ
 • 0 Lif
 • 0 Kolesterol
 • 0 Sodyum
 • 0 Potasyum
 • 0 Kalsiyum
 • 0 A Vitamini
 • 0 C Vitamini
 • 21 Karbonhidrat

1 Gram Sek Uzun Ömürlü Çilekli Süt İçindeki Besinler

 • 0,11 Karbonhidrat
 • 0,03 Protein
 • 0,02 Yağ
 • 0 Lif
 • 0 Kolesterol
 • 0 Sodyum
 • 0 Potasyum
 • 0 Kalsiyum
 • 0 A Vitamini
 • 0 C Vitamini
 • 0,11 Karbonhidrat

DİĞEREN ÇOK BAKILAN BESİNLER

BESİN DEĞERLERİ


SEK UZUN ÖMÜRLÜ ÇİLEKLİ SÜT İÇİNDEKİ BESİNLER

Karbonhidrat (g)
0
 
Protein (g)
0
 
Yağ (g)
0
 
Kolesterol (mg)
0
 
Sodyum (mg)
0
 
Potasyum (mg)
0
 
Kalsiyum (mg)
0
 
Vitamin A (iu)
0
 
Vitamin C (mg)
0
 
Demir (g)
0