Crax @kntn Tatlı-Acı Biberli Kraker Kaç Kalori?


MİKTAR

BİRİMTOPLAM KALORİCrax @kntn Tatlı-Acı Biberli Kraker Kaç Kalori? Crax @kntn Tatlı-Acı Biberli Kraker Kilo Yapar mı? Şişmanlatır mı? Zayıflatır mı? Faydalı mı?

Crax @kntn Tatlı-Acı Biberli Kraker Kaç Kalori? Crax @kntn Tatlı-Acı Biberli Kraker Kilo Yapar mı? Şişmanlatır mı? Zayıflatır mı? Faydalı mı?

Crax @kntn Tatlı-Acı Biberli Kraker yemek zararlı mı? faydalı mı? Crax @kntn Tatlı-Acı Biberli Kraker kaç kalori? Crax @kntn Tatlı-Acı Biberli Kraker içerisinde ne kadar protein, yağ ve lif var? Crax @kntn Tatlı-Acı Biberli Kraker içinde vitamin var mı? Kilo yapar mı? Şişmanlatır mı? Zayıflatır mı? Besin değeri ne kadar?

Crax @kntn Tatlı-Acı Biberli Kraker kaç kalori, Crax @kntn Tatlı-Acı Biberli Kraker yemek şişmanlatır mı? Zayıflatır mı? Crax @kntn Tatlı-Acı Biberli Kraker gıdasının içerisinde hangi maddeler var? Zararlı mı? Faydalı mı? Ne sıklıkla tüketmek ve nasıl yemek lazım? Crax @kntn Tatlı-Acı Biberli Kraker ile ilgili sıkça sorular soruların cevabını vermeden önce Crax @kntn Tatlı-Acı Biberli Kraker ile ilgili tüm besin değerlerini bilmek gerekiyor.

Crax @kntn Tatlı-Acı Biberli Kraker İçerisinde Ne Kadar Kalsiyum Var?

Crax @kntn Tatlı-Acı Biberli Kraker içerisinde hiç kalsiyum yok. Kalsiyum oranı 0.

Crax @kntn Tatlı-Acı Biberli Kraker İçerisinde Ne Kadar Kalori Var?

1 Paket Crax @kntn Tatlı-Acı Biberli Kraker içerisinde ortalama 139,8 kalori bulunuyor. Kalori nedir? Ne işe yarar? Crax @kntn Tatlı-Acı Biberli Kraker içerisinde bulunan kalori az mı çok mu? Faydalı mı zararlı mı? Gibi sorular günümüzde sıkça soruluyor. Crax @kntn Tatlı-Acı Biberli Kraker içesinde de belirli bir miktarda bulunan kalori, bizim enerji kaynağımızdır. Gün içerisinde yapacağımız tüm aktiviteler için enerjiye ihtiyaç duyarız. Ortalama 1 kilo verebilmek için yaklaşık olarak 7-8 bin kalori eksiye düşmemiz gerekmektedir. Crax @kntn Tatlı-Acı Biberli Kraker içerisinde bulunan kalori miktarıyla bunu dengelemek mümkün. Kalorisi fazla yiyecekleri az tüketmek her zaman bizim sağlığımız için önemli olacaktır.

Crax @kntn Tatlı-Acı Biberli Kraker İçerisinde Ne Kadar Karbonhidrat Var?

Crax @kntn Tatlı-Acı Biberli Kraker içerisinde Karbonhidrat bulunuyor. Karbonhidratların en büyük faydası vücutta enerji ve ısı ihtiyacını karşılıyor olması. 1 gram karbonhidrat yaklaşık olarak vücudumuza 4 kalori kazandırıyor. 1 Paket Crax @kntn Tatlı-Acı Biberli Kraker içerisinde yaklaşık olarak 18,99 g karbonhidrat bulunmaktadır.

Crax @kntn Tatlı-Acı Biberli Kraker İçerisinde Ne Kadar Kolesterol Var?

Crax @kntn Tatlı-Acı Biberli Kraker içerisinde hiç kolesterol yok. Kolesterol oranı 0.

Crax @kntn Tatlı-Acı Biberli Kraker İçerisinde Ne Kadar Lif Var?

Crax @kntn Tatlı-Acı Biberli Kraker içerisinde Lif bulunuyor. Günlük yaklaşık 25-30 gram arası tüketilmesi uygun olan lif 1 Paket Crax @kntn Tatlı-Acı Biberli Kraker içerisinde yaklaşık olarak 4.5 g olarak ölçümleniyor. Crax @kntn Tatlı-Acı Biberli Kraker içerisinde bulunan Lif'in en büyük faydalarından birisi bağırsakların hareketlerini düzenlemesidir. Bu sayede bağırsaklar dışkıyı çok daha rahat dışarı çıkarırlar. Crax @kntn Tatlı-Acı Biberli Kraker yediğimizde içerisindeki lif sayesinde düzenli tuvalete çıkarız ve bu da bizim zayıflamamız için önemli bir etken olabilir. Bunun dışında lifin diğer bir özelliği ise, kalp ve damar hastalarına iyi gelmesidir. Düzenli lif tüketenlerin tüketmeyenlere oranla damar tıkanıklığı gibi durumlardan daha uzak kaldığı belirtiliyor. Kolesterole de iyi gelen lif 1 Paket Crax @kntn Tatlı-Acı Biberli Kraker içerisinde 2,61 g olarak bulunuyor.

Crax @kntn Tatlı-Acı Biberli Kraker İçerisinde Ne Kadar Demir Var?

Crax @kntn Tatlı-Acı Biberli Kraker içerisinde hiç demir yok. Demir oranı 0.

Crax @kntn Tatlı-Acı Biberli Kraker İçerisinde Ne Kadar Yağ Var?

Crax @kntn Tatlı-Acı Biberli Kraker içerisinde Yağ bulunuyor. Aslında bildiğimiz üzere Crax @kntn Tatlı-Acı Biberli Kraker içerisinde de karşılaştığımız bu yağlar, vücudumuz için enerji kaynağı. Vücudumuz birçok fiziksel aktivite için enerjiye ihtiyaç duyar. Tam da bu zamanlarda gerekli enerji için vücutlarımızda depolanan yağlar yakılır. 1 Paket Crax @kntn Tatlı-Acı Biberli Kraker içerisinde 2,61 g yağ bulunmakta. Vücut yapımız limitsiz yağ depolamaya müsaittir. Dolayısıyla çok yağ depolayıp, bu yağı yakacak gerekli aktivite ve egzersizlerde bulunmazsak kilo almamız ve şişmanlamamız kaçınılmaz oluyor. Crax @kntn Tatlı-Acı Biberli Kraker içerisinde ki yağ oranı da bu anlamda önemli.

Crax @kntn Tatlı-Acı Biberli Kraker İçerisinde Ne Kadar Potasyum Var?

Crax @kntn Tatlı-Acı Biberli Kraker içerisinde hiç potasyum yok. Potasyum oranı 0.

Crax @kntn Tatlı-Acı Biberli Kraker İçerisinde Ne Kadar Protein Var?

Crax @kntn Tatlı-Acı Biberli Kraker içerisinde Protein bulunuyor. Crax @kntn Tatlı-Acı Biberli Kraker içerisinde bulunan bu protein aslında canlıların temel yapı taşlarından birisidir. Hayatın devamlılığı için çok çok önemli olan Protein Crax @kntn Tatlı-Acı Biberli Kraker dışında et, süt, balık ve diğer hayvansal besinlerde bulunuyor. Crax @kntn Tatlı-Acı Biberli Kraker içerisinde bulunan proteinin fazla alınması da karaciğer yetmezliği gibi hastalıklara neden olabiliyor. Bu sebeple Crax @kntn Tatlı-Acı Biberli Kraker içerisinde bulunan Protein miktarını günlük dozunu kaçırmadan almamız lazım. Örneğin sporcuların kullandığı protein tozlarının faydası olduğu kadar zararlarının da olabileceği söz konusu. 1 Paket Crax @kntn Tatlı-Acı Biberli Kraker içerisinde de 1,23 g Protein bulunuyor.

Crax @kntn Tatlı-Acı Biberli Kraker İçerisinde Ne Kadar Sodyum Var?

Crax @kntn Tatlı-Acı Biberli Kraker içerisinde Sodyum bulunuyor. Aslında günlük hayatımızda sodyumu en çok tuz ile alıyoruz. Ancak Crax @kntn Tatlı-Acı Biberli Kraker ile de bir miktar sodyum alıyoruz. Belirtmek gerekirse 1 Paket Crax @kntn Tatlı-Acı Biberli Kraker içerisinde yaklaşık olarak 0,66 mg sodyum bulunuyor. Peki Crax @kntn Tatlı-Acı Biberli Kraker içerisinde de yer alan sodyum ne işe yarıyor? Sodyum kasların sinir ve fonksiyonlarının etkin çalışmasını sağlıyor. Sinir hücreleri arasındaki elektrokimyasal iletişim sodyum ile oluyor. Ayrıca sodyum, vücuttaki birçok fonksiyonun düzenli olarak çalışmasına yardımcı olur. Siz de Crax @kntn Tatlı-Acı Biberli Kraker yiyerek sodyum almış olursunuz.

Crax @kntn Tatlı-Acı Biberli Kraker İçerisinde Ne Kadar A Vitamini Var?

Crax @kntn Tatlı-Acı Biberli Kraker içerisinde hiç A Vitamini yok. A Vitamini oranı 0.

Crax @kntn Tatlı-Acı Biberli Kraker İçerisinde Ne Kadar C Vitamini Var?

Crax @kntn Tatlı-Acı Biberli Kraker içerisinde hiç C Vitamini yok. C Vitamini oranı 0.

Peki miktar olarak Crax @kntn Tatlı-Acı Biberli Kraker içerisindeki hangi maddeden ne kadar var? Mesela ne kadar Crax @kntn Tatlı-Acı Biberli Kraker yersek ne kadar kalori alıyoruz? Ne kadar vitamin alıyoruz? Crax @kntn Tatlı-Acı Biberli Kraker içerisinde ne kadar Karbonhidrat, Protein ve Yağ var? Crax @kntn Tatlı-Acı Biberli Kraker içerisinde vitamin var mı? Varsa hangi vitaminler var. İşte Crax @kntn Tatlı-Acı Biberli Kraker içerisindeki besinler ve miktarı...

1 Paket Crax @kntn Tatlı-Acı Biberli Kraker İçindeki Besinler

 • 18,99 Karbonhidrat
 • 1,23 Protein
 • 2,61 Yağ
 • 2,61 Lif
 • 0 Kolesterol
 • 0,66 Sodyum
 • 0 Potasyum
 • 0 Kalsiyum
 • 0 A Vitamini
 • 0 C Vitamini
 • 18,99 Karbonhidrat

1 Gram Crax @kntn Tatlı-Acı Biberli Kraker İçindeki Besinler

 • 0,63 Karbonhidrat
 • 0,04 Protein
 • 0,09 Yağ
 • 0,09 Lif
 • 0 Kolesterol
 • 0,02 Sodyum
 • 0 Potasyum
 • 0 Kalsiyum
 • 0 A Vitamini
 • 0 C Vitamini
 • 0,63 Karbonhidrat

DİĞEREN ÇOK BAKILAN BESİNLER

BESİN DEĞERLERİ


CRAX @KNTN TATLI-ACI BİBERLİ KRAKER İÇİNDEKİ BESİNLER

Karbonhidrat (g)
0
 
Protein (g)
0
 
Yağ (g)
0
 
Kolesterol (mg)
0
 
Sodyum (mg)
0
 
Potasyum (mg)
0
 
Kalsiyum (mg)
0
 
Vitamin A (iu)
0
 
Vitamin C (mg)
0
 
Demir (g)
0