Züber Kolajen Bar-Orman Meyveli Kaç Kalori?


MİKTAR

BİRİMTOPLAM KALORİZüber Kolajen Bar-Orman Meyveli Kaç Kalori? Züber Kolajen Bar-Orman Meyveli Kilo Yapar mı? Şişmanlatır mı? Zayıflatır mı? Faydalı mı?

Züber Kolajen Bar-Orman Meyveli Kaç Kalori? Züber Kolajen Bar-Orman Meyveli Kilo Yapar mı? Şişmanlatır mı? Zayıflatır mı? Faydalı mı?

Züber Kolajen Bar-Orman Meyveli yemek zararlı mı? faydalı mı? Züber Kolajen Bar-Orman Meyveli kaç kalori? Züber Kolajen Bar-Orman Meyveli içerisinde ne kadar protein, yağ ve lif var? Züber Kolajen Bar-Orman Meyveli içinde vitamin var mı? Kilo yapar mı? Şişmanlatır mı? Zayıflatır mı? Besin değeri ne kadar?

Züber Kolajen Bar-Orman Meyveli kaç kalori, Züber Kolajen Bar-Orman Meyveli yemek şişmanlatır mı? Zayıflatır mı? Züber Kolajen Bar-Orman Meyveli gıdasının içerisinde hangi maddeler var? Zararlı mı? Faydalı mı? Ne sıklıkla tüketmek ve nasıl yemek lazım? Züber Kolajen Bar-Orman Meyveli ile ilgili sıkça sorular soruların cevabını vermeden önce Züber Kolajen Bar-Orman Meyveli ile ilgili tüm besin değerlerini bilmek gerekiyor.

Züber Kolajen Bar-Orman Meyveli İçerisinde Ne Kadar Kalsiyum Var?

Züber Kolajen Bar-Orman Meyveli içerisinde hiç kalsiyum yok. Kalsiyum oranı 0.

Züber Kolajen Bar-Orman Meyveli İçerisinde Ne Kadar Kalori Var?

1 Adet Züber Kolajen Bar-Orman Meyveli içerisinde ortalama 118 kalori bulunuyor. Kalori nedir? Ne işe yarar? Züber Kolajen Bar-Orman Meyveli içerisinde bulunan kalori az mı çok mu? Faydalı mı zararlı mı? Gibi sorular günümüzde sıkça soruluyor. Züber Kolajen Bar-Orman Meyveli içesinde de belirli bir miktarda bulunan kalori, bizim enerji kaynağımızdır. Gün içerisinde yapacağımız tüm aktiviteler için enerjiye ihtiyaç duyarız. Ortalama 1 kilo verebilmek için yaklaşık olarak 7-8 bin kalori eksiye düşmemiz gerekmektedir. Züber Kolajen Bar-Orman Meyveli içerisinde bulunan kalori miktarıyla bunu dengelemek mümkün. Kalorisi fazla yiyecekleri az tüketmek her zaman bizim sağlığımız için önemli olacaktır.

Züber Kolajen Bar-Orman Meyveli İçerisinde Ne Kadar Karbonhidrat Var?

Züber Kolajen Bar-Orman Meyveli içerisinde Karbonhidrat bulunuyor. Karbonhidratların en büyük faydası vücutta enerji ve ısı ihtiyacını karşılıyor olması. 1 gram karbonhidrat yaklaşık olarak vücudumuza 4 kalori kazandırıyor. 1 Adet Züber Kolajen Bar-Orman Meyveli içerisinde yaklaşık olarak 16,9 g karbonhidrat bulunmaktadır.

Züber Kolajen Bar-Orman Meyveli İçerisinde Ne Kadar Kolesterol Var?

Züber Kolajen Bar-Orman Meyveli içerisinde hiç kolesterol yok. Kolesterol oranı 0.

Züber Kolajen Bar-Orman Meyveli İçerisinde Ne Kadar Lif Var?

Züber Kolajen Bar-Orman Meyveli içerisinde Lif bulunuyor. Günlük yaklaşık 25-30 gram arası tüketilmesi uygun olan lif 1 Adet Züber Kolajen Bar-Orman Meyveli içerisinde yaklaşık olarak 4.5 g olarak ölçümleniyor. Züber Kolajen Bar-Orman Meyveli içerisinde bulunan Lif'in en büyük faydalarından birisi bağırsakların hareketlerini düzenlemesidir. Bu sayede bağırsaklar dışkıyı çok daha rahat dışarı çıkarırlar. Züber Kolajen Bar-Orman Meyveli yediğimizde içerisindeki lif sayesinde düzenli tuvalete çıkarız ve bu da bizim zayıflamamız için önemli bir etken olabilir. Bunun dışında lifin diğer bir özelliği ise, kalp ve damar hastalarına iyi gelmesidir. Düzenli lif tüketenlerin tüketmeyenlere oranla damar tıkanıklığı gibi durumlardan daha uzak kaldığı belirtiliyor. Kolesterole de iyi gelen lif 1 Adet Züber Kolajen Bar-Orman Meyveli içerisinde 4,3 g olarak bulunuyor.

Züber Kolajen Bar-Orman Meyveli İçerisinde Ne Kadar Demir Var?

Züber Kolajen Bar-Orman Meyveli içerisinde hiç demir yok. Demir oranı 0.

Züber Kolajen Bar-Orman Meyveli İçerisinde Ne Kadar Yağ Var?

Züber Kolajen Bar-Orman Meyveli içerisinde Yağ bulunuyor. Aslında bildiğimiz üzere Züber Kolajen Bar-Orman Meyveli içerisinde de karşılaştığımız bu yağlar, vücudumuz için enerji kaynağı. Vücudumuz birçok fiziksel aktivite için enerjiye ihtiyaç duyar. Tam da bu zamanlarda gerekli enerji için vücutlarımızda depolanan yağlar yakılır. 1 Adet Züber Kolajen Bar-Orman Meyveli içerisinde 3,2 g yağ bulunmakta. Vücut yapımız limitsiz yağ depolamaya müsaittir. Dolayısıyla çok yağ depolayıp, bu yağı yakacak gerekli aktivite ve egzersizlerde bulunmazsak kilo almamız ve şişmanlamamız kaçınılmaz oluyor. Züber Kolajen Bar-Orman Meyveli içerisinde ki yağ oranı da bu anlamda önemli.

Züber Kolajen Bar-Orman Meyveli İçerisinde Ne Kadar Potasyum Var?

Züber Kolajen Bar-Orman Meyveli içerisinde hiç potasyum yok. Potasyum oranı 0.

Züber Kolajen Bar-Orman Meyveli İçerisinde Ne Kadar Protein Var?

Züber Kolajen Bar-Orman Meyveli içerisinde Protein bulunuyor. Züber Kolajen Bar-Orman Meyveli içerisinde bulunan bu protein aslında canlıların temel yapı taşlarından birisidir. Hayatın devamlılığı için çok çok önemli olan Protein Züber Kolajen Bar-Orman Meyveli dışında et, süt, balık ve diğer hayvansal besinlerde bulunuyor. Züber Kolajen Bar-Orman Meyveli içerisinde bulunan proteinin fazla alınması da karaciğer yetmezliği gibi hastalıklara neden olabiliyor. Bu sebeple Züber Kolajen Bar-Orman Meyveli içerisinde bulunan Protein miktarını günlük dozunu kaçırmadan almamız lazım. Örneğin sporcuların kullandığı protein tozlarının faydası olduğu kadar zararlarının da olabileceği söz konusu. 1 Adet Züber Kolajen Bar-Orman Meyveli içerisinde de 6,1 g Protein bulunuyor.

Züber Kolajen Bar-Orman Meyveli İçerisinde Ne Kadar Sodyum Var?

Züber Kolajen Bar-Orman Meyveli içerisinde hiç sodyum yok. Sodyum oranı 0.

Züber Kolajen Bar-Orman Meyveli İçerisinde Ne Kadar A Vitamini Var?

Züber Kolajen Bar-Orman Meyveli içerisinde hiç A Vitamini yok. A Vitamini oranı 0.

Züber Kolajen Bar-Orman Meyveli İçerisinde Ne Kadar C Vitamini Var?

Züber Kolajen Bar-Orman Meyveli içerisinde hiç C Vitamini yok. C Vitamini oranı 0.

Peki miktar olarak Züber Kolajen Bar-Orman Meyveli içerisindeki hangi maddeden ne kadar var? Mesela ne kadar Züber Kolajen Bar-Orman Meyveli yersek ne kadar kalori alıyoruz? Ne kadar vitamin alıyoruz? Züber Kolajen Bar-Orman Meyveli içerisinde ne kadar Karbonhidrat, Protein ve Yağ var? Züber Kolajen Bar-Orman Meyveli içerisinde vitamin var mı? Varsa hangi vitaminler var. İşte Züber Kolajen Bar-Orman Meyveli içerisindeki besinler ve miktarı...

1 Adet Züber Kolajen Bar-Orman Meyveli İçindeki Besinler

 • 16,9 Karbonhidrat
 • 6,1 Protein
 • 3,2 Yağ
 • 4,3 Lif
 • 0 Kolesterol
 • 0 Sodyum
 • 0 Potasyum
 • 0 Kalsiyum
 • 0 A Vitamini
 • 0 C Vitamini
 • 16,9 Karbonhidrat

1 Gram Züber Kolajen Bar-Orman Meyveli İçindeki Besinler

 • 48,28 Karbonhidrat
 • 17,42 Protein
 • 9,14 Yağ
 • 12,28 Lif
 • 0 Kolesterol
 • 0 Sodyum
 • 0 Potasyum
 • 0 Kalsiyum
 • 0 A Vitamini
 • 0 C Vitamini
 • 48,28 Karbonhidrat

DİĞEREN ÇOK BAKILAN BESİNLER

BESİN DEĞERLERİ


ZÜBER KOLAJEN BAR-ORMAN MEYVELİ İÇİNDEKİ BESİNLER

Karbonhidrat (g)
0
 
Protein (g)
0
 
Yağ (g)
0
 
Kolesterol (mg)
0
 
Sodyum (mg)
0
 
Potasyum (mg)
0
 
Kalsiyum (mg)
0
 
Vitamin A (iu)
0
 
Vitamin C (mg)
0
 
Demir (g)
0