Züber Fındıklı Proteinli Bar Kaç Kalori?


MİKTAR

BİRİMTOPLAM KALORİZüber Fındıklı Proteinli Bar Kaç Kalori? Züber Fındıklı Proteinli Bar Kilo Yapar mı? Şişmanlatır mı? Zayıflatır mı? Faydalı mı?

Züber Fındıklı Proteinli Bar Kaç Kalori? Züber Fındıklı Proteinli Bar Kilo Yapar mı? Şişmanlatır mı? Zayıflatır mı? Faydalı mı?

Züber Fındıklı Proteinli Bar yemek zararlı mı? faydalı mı? Züber Fındıklı Proteinli Bar kaç kalori? Züber Fındıklı Proteinli Bar içerisinde ne kadar protein, yağ ve lif var? Züber Fındıklı Proteinli Bar içinde vitamin var mı? Kilo yapar mı? Şişmanlatır mı? Zayıflatır mı? Besin değeri ne kadar?

Züber Fındıklı Proteinli Bar kaç kalori, Züber Fındıklı Proteinli Bar yemek şişmanlatır mı? Zayıflatır mı? Züber Fındıklı Proteinli Bar gıdasının içerisinde hangi maddeler var? Zararlı mı? Faydalı mı? Ne sıklıkla tüketmek ve nasıl yemek lazım? Züber Fındıklı Proteinli Bar ile ilgili sıkça sorular soruların cevabını vermeden önce Züber Fındıklı Proteinli Bar ile ilgili tüm besin değerlerini bilmek gerekiyor.

Züber Fındıklı Proteinli Bar İçerisinde Ne Kadar Kalsiyum Var?

Züber Fındıklı Proteinli Bar içerisinde hiç kalsiyum yok. Kalsiyum oranı 0.

Züber Fındıklı Proteinli Bar İçerisinde Ne Kadar Kalori Var?

1 Adet Züber Fındıklı Proteinli Bar içerisinde ortalama 120 kalori bulunuyor. Kalori nedir? Ne işe yarar? Züber Fındıklı Proteinli Bar içerisinde bulunan kalori az mı çok mu? Faydalı mı zararlı mı? Gibi sorular günümüzde sıkça soruluyor. Züber Fındıklı Proteinli Bar içesinde de belirli bir miktarda bulunan kalori, bizim enerji kaynağımızdır. Gün içerisinde yapacağımız tüm aktiviteler için enerjiye ihtiyaç duyarız. Ortalama 1 kilo verebilmek için yaklaşık olarak 7-8 bin kalori eksiye düşmemiz gerekmektedir. Züber Fındıklı Proteinli Bar içerisinde bulunan kalori miktarıyla bunu dengelemek mümkün. Kalorisi fazla yiyecekleri az tüketmek her zaman bizim sağlığımız için önemli olacaktır.

Züber Fındıklı Proteinli Bar İçerisinde Ne Kadar Karbonhidrat Var?

Züber Fındıklı Proteinli Bar içerisinde Karbonhidrat bulunuyor. Karbonhidratların en büyük faydası vücutta enerji ve ısı ihtiyacını karşılıyor olması. 1 gram karbonhidrat yaklaşık olarak vücudumuza 4 kalori kazandırıyor. 1 Adet Züber Fındıklı Proteinli Bar içerisinde yaklaşık olarak 14,6 g karbonhidrat bulunmaktadır.

Züber Fındıklı Proteinli Bar İçerisinde Ne Kadar Kolesterol Var?

Züber Fındıklı Proteinli Bar içerisinde hiç kolesterol yok. Kolesterol oranı 0.

Züber Fındıklı Proteinli Bar İçerisinde Ne Kadar Lif Var?

Züber Fındıklı Proteinli Bar içerisinde Lif bulunuyor. Günlük yaklaşık 25-30 gram arası tüketilmesi uygun olan lif 1 Adet Züber Fındıklı Proteinli Bar içerisinde yaklaşık olarak 4.5 g olarak ölçümleniyor. Züber Fındıklı Proteinli Bar içerisinde bulunan Lif'in en büyük faydalarından birisi bağırsakların hareketlerini düzenlemesidir. Bu sayede bağırsaklar dışkıyı çok daha rahat dışarı çıkarırlar. Züber Fındıklı Proteinli Bar yediğimizde içerisindeki lif sayesinde düzenli tuvalete çıkarız ve bu da bizim zayıflamamız için önemli bir etken olabilir. Bunun dışında lifin diğer bir özelliği ise, kalp ve damar hastalarına iyi gelmesidir. Düzenli lif tüketenlerin tüketmeyenlere oranla damar tıkanıklığı gibi durumlardan daha uzak kaldığı belirtiliyor. Kolesterole de iyi gelen lif 1 Adet Züber Fındıklı Proteinli Bar içerisinde 3,6 g olarak bulunuyor.

Züber Fındıklı Proteinli Bar İçerisinde Ne Kadar Demir Var?

Züber Fındıklı Proteinli Bar içerisinde hiç demir yok. Demir oranı 0.

Züber Fındıklı Proteinli Bar İçerisinde Ne Kadar Yağ Var?

Züber Fındıklı Proteinli Bar içerisinde Yağ bulunuyor. Aslında bildiğimiz üzere Züber Fındıklı Proteinli Bar içerisinde de karşılaştığımız bu yağlar, vücudumuz için enerji kaynağı. Vücudumuz birçok fiziksel aktivite için enerjiye ihtiyaç duyar. Tam da bu zamanlarda gerekli enerji için vücutlarımızda depolanan yağlar yakılır. 1 Adet Züber Fındıklı Proteinli Bar içerisinde 2,1 g yağ bulunmakta. Vücut yapımız limitsiz yağ depolamaya müsaittir. Dolayısıyla çok yağ depolayıp, bu yağı yakacak gerekli aktivite ve egzersizlerde bulunmazsak kilo almamız ve şişmanlamamız kaçınılmaz oluyor. Züber Fındıklı Proteinli Bar içerisinde ki yağ oranı da bu anlamda önemli.

Züber Fındıklı Proteinli Bar İçerisinde Ne Kadar Potasyum Var?

Züber Fındıklı Proteinli Bar içerisinde hiç potasyum yok. Potasyum oranı 0.

Züber Fındıklı Proteinli Bar İçerisinde Ne Kadar Protein Var?

Züber Fındıklı Proteinli Bar içerisinde Protein bulunuyor. Züber Fındıklı Proteinli Bar içerisinde bulunan bu protein aslında canlıların temel yapı taşlarından birisidir. Hayatın devamlılığı için çok çok önemli olan Protein Züber Fındıklı Proteinli Bar dışında et, süt, balık ve diğer hayvansal besinlerde bulunuyor. Züber Fındıklı Proteinli Bar içerisinde bulunan proteinin fazla alınması da karaciğer yetmezliği gibi hastalıklara neden olabiliyor. Bu sebeple Züber Fındıklı Proteinli Bar içerisinde bulunan Protein miktarını günlük dozunu kaçırmadan almamız lazım. Örneğin sporcuların kullandığı protein tozlarının faydası olduğu kadar zararlarının da olabileceği söz konusu. 1 Adet Züber Fındıklı Proteinli Bar içerisinde de 10 g Protein bulunuyor.

Züber Fındıklı Proteinli Bar İçerisinde Ne Kadar Sodyum Var?

Züber Fındıklı Proteinli Bar içerisinde hiç sodyum yok. Sodyum oranı 0.

Züber Fındıklı Proteinli Bar İçerisinde Ne Kadar A Vitamini Var?

Züber Fındıklı Proteinli Bar içerisinde hiç A Vitamini yok. A Vitamini oranı 0.

Züber Fındıklı Proteinli Bar İçerisinde Ne Kadar C Vitamini Var?

Züber Fındıklı Proteinli Bar içerisinde hiç C Vitamini yok. C Vitamini oranı 0.

Peki miktar olarak Züber Fındıklı Proteinli Bar içerisindeki hangi maddeden ne kadar var? Mesela ne kadar Züber Fındıklı Proteinli Bar yersek ne kadar kalori alıyoruz? Ne kadar vitamin alıyoruz? Züber Fındıklı Proteinli Bar içerisinde ne kadar Karbonhidrat, Protein ve Yağ var? Züber Fındıklı Proteinli Bar içerisinde vitamin var mı? Varsa hangi vitaminler var. İşte Züber Fındıklı Proteinli Bar içerisindeki besinler ve miktarı...

1 Adet Züber Fındıklı Proteinli Bar İçindeki Besinler

 • 14,6 Karbonhidrat
 • 10 Protein
 • 2,1 Yağ
 • 3,6 Lif
 • 0 Kolesterol
 • 0 Sodyum
 • 0 Potasyum
 • 0 Kalsiyum
 • 0 A Vitamini
 • 0 C Vitamini
 • 14,6 Karbonhidrat

1 Gram Züber Fındıklı Proteinli Bar İçindeki Besinler

 • 0,42 Karbonhidrat
 • 0,29 Protein
 • 0,06 Yağ
 • 0,1 Lif
 • 0 Kolesterol
 • 0 Sodyum
 • 0 Potasyum
 • 0 Kalsiyum
 • 0 A Vitamini
 • 0 C Vitamini
 • 0,42 Karbonhidrat

DİĞEREN ÇOK BAKILAN BESİNLER

BESİN DEĞERLERİ


ZÜBER FINDIKLI PROTEİNLİ BAR İÇİNDEKİ BESİNLER

Karbonhidrat (g)
0
 
Protein (g)
0
 
Yağ (g)
0
 
Kolesterol (mg)
0
 
Sodyum (mg)
0
 
Potasyum (mg)
0
 
Kalsiyum (mg)
0
 
Vitamin A (iu)
0
 
Vitamin C (mg)
0
 
Demir (g)
0