Magnum Tiramisu Kaç Kalori?


MİKTAR

BİRİMTOPLAM KALORİMagnum Tiramisu Kaç Kalori? Magnum Tiramisu Kilo Yapar mı? Şişmanlatır mı? Zayıflatır mı? Faydalı mı?

Magnum Tiramisu Kaç Kalori? Magnum Tiramisu Kilo Yapar mı? Şişmanlatır mı? Zayıflatır mı? Faydalı mı?

Magnum Tiramisu yemek zararlı mı? faydalı mı? Magnum Tiramisu kaç kalori? Magnum Tiramisu içerisinde ne kadar protein, yağ ve lif var? Magnum Tiramisu içinde vitamin var mı? Kilo yapar mı? Şişmanlatır mı? Zayıflatır mı? Besin değeri ne kadar?

Magnum Tiramisu kaç kalori, Magnum Tiramisu yemek şişmanlatır mı? Zayıflatır mı? Magnum Tiramisu gıdasının içerisinde hangi maddeler var? Zararlı mı? Faydalı mı? Ne sıklıkla tüketmek ve nasıl yemek lazım? Magnum Tiramisu ile ilgili sıkça sorular soruların cevabını vermeden önce Magnum Tiramisu ile ilgili tüm besin değerlerini bilmek gerekiyor.

Magnum Tiramisu İçerisinde Ne Kadar Kalsiyum Var?

Magnum Tiramisu içerisinde hiç kalsiyum yok. Kalsiyum oranı 0.

Magnum Tiramisu İçerisinde Ne Kadar Kalori Var?

1 Adet Magnum Tiramisu içerisinde ortalama 249,69 kalori bulunuyor. Kalori nedir? Ne işe yarar? Magnum Tiramisu içerisinde bulunan kalori az mı çok mu? Faydalı mı zararlı mı? Gibi sorular günümüzde sıkça soruluyor. Magnum Tiramisu içesinde de belirli bir miktarda bulunan kalori, bizim enerji kaynağımızdır. Gün içerisinde yapacağımız tüm aktiviteler için enerjiye ihtiyaç duyarız. Ortalama 1 kilo verebilmek için yaklaşık olarak 7-8 bin kalori eksiye düşmemiz gerekmektedir. Magnum Tiramisu içerisinde bulunan kalori miktarıyla bunu dengelemek mümkün. Kalorisi fazla yiyecekleri az tüketmek her zaman bizim sağlığımız için önemli olacaktır.

Magnum Tiramisu İçerisinde Ne Kadar Karbonhidrat Var?

Magnum Tiramisu içerisinde Karbonhidrat bulunuyor. Karbonhidratların en büyük faydası vücutta enerji ve ısı ihtiyacını karşılıyor olması. 1 gram karbonhidrat yaklaşık olarak vücudumuza 4 kalori kazandırıyor. 1 Adet Magnum Tiramisu içerisinde yaklaşık olarak 27,96 g karbonhidrat bulunmaktadır.

Magnum Tiramisu İçerisinde Ne Kadar Kolesterol Var?

Magnum Tiramisu içerisinde hiç kolesterol yok. Kolesterol oranı 0.

Magnum Tiramisu İçerisinde Ne Kadar Lif Var?

Magnum Tiramisu içerisinde Lif bulunuyor. Günlük yaklaşık 25-30 gram arası tüketilmesi uygun olan lif 1 Adet Magnum Tiramisu içerisinde yaklaşık olarak 4.5 g olarak ölçümleniyor. Magnum Tiramisu içerisinde bulunan Lif'in en büyük faydalarından birisi bağırsakların hareketlerini düzenlemesidir. Bu sayede bağırsaklar dışkıyı çok daha rahat dışarı çıkarırlar. Magnum Tiramisu yediğimizde içerisindeki lif sayesinde düzenli tuvalete çıkarız ve bu da bizim zayıflamamız için önemli bir etken olabilir. Bunun dışında lifin diğer bir özelliği ise, kalp ve damar hastalarına iyi gelmesidir. Düzenli lif tüketenlerin tüketmeyenlere oranla damar tıkanıklığı gibi durumlardan daha uzak kaldığı belirtiliyor. Kolesterole de iyi gelen lif 1 Adet Magnum Tiramisu içerisinde 0,09 g olarak bulunuyor.

Magnum Tiramisu İçerisinde Ne Kadar Demir Var?

Magnum Tiramisu içerisinde hiç demir yok. Demir oranı 0.

Magnum Tiramisu İçerisinde Ne Kadar Yağ Var?

Magnum Tiramisu içerisinde Yağ bulunuyor. Aslında bildiğimiz üzere Magnum Tiramisu içerisinde de karşılaştığımız bu yağlar, vücudumuz için enerji kaynağı. Vücudumuz birçok fiziksel aktivite için enerjiye ihtiyaç duyar. Tam da bu zamanlarda gerekli enerji için vücutlarımızda depolanan yağlar yakılır. 1 Adet Magnum Tiramisu içerisinde 15 g yağ bulunmakta. Vücut yapımız limitsiz yağ depolamaya müsaittir. Dolayısıyla çok yağ depolayıp, bu yağı yakacak gerekli aktivite ve egzersizlerde bulunmazsak kilo almamız ve şişmanlamamız kaçınılmaz oluyor. Magnum Tiramisu içerisinde ki yağ oranı da bu anlamda önemli.

Magnum Tiramisu İçerisinde Ne Kadar Potasyum Var?

Magnum Tiramisu içerisinde hiç potasyum yok. Potasyum oranı 0.

Magnum Tiramisu İçerisinde Ne Kadar Protein Var?

Magnum Tiramisu içerisinde Protein bulunuyor. Magnum Tiramisu içerisinde bulunan bu protein aslında canlıların temel yapı taşlarından birisidir. Hayatın devamlılığı için çok çok önemli olan Protein Magnum Tiramisu dışında et, süt, balık ve diğer hayvansal besinlerde bulunuyor. Magnum Tiramisu içerisinde bulunan proteinin fazla alınması da karaciğer yetmezliği gibi hastalıklara neden olabiliyor. Bu sebeple Magnum Tiramisu içerisinde bulunan Protein miktarını günlük dozunu kaçırmadan almamız lazım. Örneğin sporcuların kullandığı protein tozlarının faydası olduğu kadar zararlarının da olabileceği söz konusu. 1 Adet Magnum Tiramisu içerisinde de 2,49 g Protein bulunuyor.

Magnum Tiramisu İçerisinde Ne Kadar Sodyum Var?

Magnum Tiramisu içerisinde Sodyum bulunuyor. Aslında günlük hayatımızda sodyumu en çok tuz ile alıyoruz. Ancak Magnum Tiramisu ile de bir miktar sodyum alıyoruz. Belirtmek gerekirse 1 Adet Magnum Tiramisu içerisinde yaklaşık olarak 0,04 mg sodyum bulunuyor. Peki Magnum Tiramisu içerisinde de yer alan sodyum ne işe yarıyor? Sodyum kasların sinir ve fonksiyonlarının etkin çalışmasını sağlıyor. Sinir hücreleri arasındaki elektrokimyasal iletişim sodyum ile oluyor. Ayrıca sodyum, vücuttaki birçok fonksiyonun düzenli olarak çalışmasına yardımcı olur. Siz de Magnum Tiramisu yiyerek sodyum almış olursunuz.

Magnum Tiramisu İçerisinde Ne Kadar A Vitamini Var?

Magnum Tiramisu içerisinde hiç A Vitamini yok. A Vitamini oranı 0.

Magnum Tiramisu İçerisinde Ne Kadar C Vitamini Var?

Magnum Tiramisu içerisinde hiç C Vitamini yok. C Vitamini oranı 0.

Peki miktar olarak Magnum Tiramisu içerisindeki hangi maddeden ne kadar var? Mesela ne kadar Magnum Tiramisu yersek ne kadar kalori alıyoruz? Ne kadar vitamin alıyoruz? Magnum Tiramisu içerisinde ne kadar Karbonhidrat, Protein ve Yağ var? Magnum Tiramisu içerisinde vitamin var mı? Varsa hangi vitaminler var. İşte Magnum Tiramisu içerisindeki besinler ve miktarı...

1 Adet Magnum Tiramisu İçindeki Besinler

 • 27,96 Karbonhidrat
 • 2,49 Protein
 • 15 Yağ
 • 0,09 Lif
 • 0 Kolesterol
 • 0,04 Sodyum
 • 0 Potasyum
 • 0 Kalsiyum
 • 0 A Vitamini
 • 0 C Vitamini
 • 27,96 Karbonhidrat

1 Gram Magnum Tiramisu İçindeki Besinler

 • 0,34 Karbonhidrat
 • 0,03 Protein
 • 0,18 Yağ
 • 0 Lif
 • 0 Kolesterol
 • 0 Sodyum
 • 0 Potasyum
 • 0 Kalsiyum
 • 0 A Vitamini
 • 0 C Vitamini
 • 0,34 Karbonhidrat

DİĞEREN ÇOK BAKILAN BESİNLER

BESİN DEĞERLERİ


MAGNUM TİRAMİSU İÇİNDEKİ BESİNLER

Karbonhidrat (g)
0
 
Protein (g)
0
 
Yağ (g)
0
 
Kolesterol (mg)
0
 
Sodyum (mg)
0
 
Potasyum (mg)
0
 
Kalsiyum (mg)
0
 
Vitamin A (iu)
0
 
Vitamin C (mg)
0
 
Demir (g)
0