Yalnız Kurt Kurtlar Vadisi’ni Titretti Ayak Sesleri Geldi! Ne Zaman Yayınlanacak Tarih Belli!

Yalnız Kurt Kurtlar Vadisi’ni Titretti Ayak Sesleri Geldi! Ne Zaman Yayınlanacak Tarih Belli!
YAYIN TARİHİ: 18.01.2022 12:23:00

Atv’nin Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yerine koymak için kolları sıvadığı, yayınlanan her fragmanda kalp atışlarının hızlanmasına neden olan Yalnız Kurt ne zaman sorusu yanıt buluyor. Kurtlar Vadisi’ni tahtından indireceğine kesin gözüyle bakılan atv’nin yeni dizi Yalnız Kurt’yan beklentiler çok büyük. Fragmanları bile şimdiden izleyiciyi ekran başına kilitlerken yayınlandığında neler olacağı merakla bekleniyor. İşte Yalnız Kurt ile ilgili tüm detaylar.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yapım şirketi BVB ile olan maddi anlaşmazlıklar nedeniyle yayından kaldırılmasının ardından ilk iş, Sen Anlat Karadeniz, Ekmek Teknesi, Kurtlar Vadisi gibi yapımları ekranlara getiren Osman Sınav’ın kapısını çalan atv, Yalnız Kurt zehrini fragmanlarla çoktan saldı bile.  Daha şimdiden heyecanın dorukta olduğu, yayınlanan kısa kesitlerle merakın giderek arttırıldığı Yalnız Kurt’un oyuncu kadrosunda Cihan Ünal, Damla Colbay, Hasan Denizyaran, Kürşat Alnıaçık, Murat Han, Polat Bilgin gibi isimler yer alıyor. Son dakika gelişmeleri haberlerim.com.tr'deBunlar henüz açıklanan isimler. Diziye dair detaylar yayın tarihi yaklaştıkça açıklanacak. Peki atv’nin yeni bombası Yalnız Kurt ne zaman yayınlanacak? İşte merak edilen o sorunun yanıtı…
Golyat adlı bir örgüt üzerinden Türkiye’nin yakın tarihine ışık tutacak olan, geçmiş dönem darbeleri, cinayetleri, anarşi ve terör olaylarını ele alacak olan Yalnız Kurt’un Ocak ayının ilk haftalarında yayınlanması bekleniyordu. Anca atv cephesinden sadece fragmanlar geldi. Kulis bilgisine göre Yalnız Kurt, Ocak ayının son haftası ya da Şubat ayının başında izleyiciyle buluşacak. 


 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR