Şartlar açıklandı! Akbank 5.000 TL faizsiz kredi var mı? İlk defa başvuracaklara bir seferlik...

Şartlar açıklandı! Akbank 5.000 TL faizsiz kredi var mı? İlk defa başvuracaklara bir seferlik...
YAYIN TARİHİ: 10.11.2021 10:48:00

​Akbank'tan faizsiz 5.000 TL kredi imkanı! Sosyal medyada gündem olan faizsiz kredi imkanının gerçek olup olmadığı arama motorlarında sorgulanıyor. Akbank'tan başlatılan kampanyaya göre, mobil bankacılık üzerinden kredi teklifi ilk defa Akbanklı olacak kişilere verilecek.

Bankalar müşteri kazanmak için kredi imkanları sağlamaya devam ediyor. Faizsiz kredi imkanları da sık sık tercih ediliyor. Mobil uygulama üzerinden Akbank müşterisi olanlara 5.000 TL kredi veriliyor. Başvuru şartları ise belli oldu.

BAŞVURU ŞARTLARI AÇIKLANDI

Kredi teklifi ilk defa ve uzaktan müşterimi edinimi* sürecinden Akbanklı olan müşteriler için geçerlidir.

Kredi başvurusunu "Başlangıç Ürünleri" sayfasındaki "İhtiyaç Kredisi" seçeneği ile veya görüntülü görüşme sonrası Akbanklı Ol sürecinin tamamlanması sonrasında mobil uygulama içerisinden gerçekleştirenler başvuruları değerlendirilip onaylandığı takdirde Akbank Mobil ve İnternet üzerinden kampanyadan yararlanabilir.

Kurye süreci ile işlemlerini tamamlayacak olan müşteriler, belge işlemleri tamamlanıp evraklar bankaya geldikten sonra Akbank Mobil'e girerek krediye başvurabilirler.


Tüm müşteriler, müşteri olduktan sonra 5 gün içinde %0 faizli krediye başvurulabilir.

Kampanya kapsamında kullanılacak maksimum kredi tutarı 5000 TL ,  maksimum vade 12 aydır. 

Söz konusu kredi talepleri Banka tarafından değerlendirilerek olumlu bulunursa karşılanacaktır. Akbank, kredi koşullarını değiştirme, ek bilgi ve belge talebinde bulunma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

Kampanya sadece Akbank Mobil ve İnternet kanalında tamamlanacak başvurular için geçerlidir. Akbank Şubelerinde geçerli değildir.

Müşteri kampanyadan sadece bir kere yararlanabilir.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER