Rüyada Hilal Görmek Ne Demek? Rüyada Hilal Görmek Dini Anlamı ve Manası

Rüyada Hilal Görmek Ne Demek? Rüyada Hilal Görmek Dini Anlamı ve Manası
YAYIN TARİHİ: 8.03.2022 20:20:11

Rüyada Hilal görmek ile ilgili çeşitli açıklamalar mevcut. Rüyada Hilal görmek ne demek? Manası nedir? Rüyada Hilal görmek ne anlama gelir? Rüyada Hilal görmek iyi mi? kötü mü? hayırlı mı? Rüyada Hilal görmenin İslam dinine göre bir karşılığı var mı? Rüyada Hilal görmek geleceği nasıl etkiler. İşte rüyasında Hilal görenler için bu rüyanın anlamı, manası, açılımı ve detayları...

Rüyada görülen hilal, onu gören kimse icin erkek ve iyi bir cocuga veya ona yöneltilecek bir memuriyete yahut ticaretinde görecegi kar ve faydaya isaret eder. bir kimse rüyada bir yerde toplanmis bir takim hilalleri görse, o kimsenin hacc vazifesini yapacagina tabir edilir. rüyada hilali kirmizi gören kimsenin hanimi, henüz hilkati tamamlanmayan cocugunu düsürmesine isaret eder. rüyada hilalin yere düsmesi, dogacak bir cocuga isaret eder. rüyada hilale birtakim insanlarin baktigi halde göremediklerim yalniz kendisinin gördügünü gören kimse, ölür. bazen o kimse, her türlü kötü ve cirkin harekette bulunur.

Bir kimse rüyada ayi zaman ve vaktinin disinda hilal seklinde görse, kendisinde ferahlik ve sevinclik bulunan bir habere, kayip bir kimsenin gelmesine veya mal elde temeye tabir edilir. hilalin, dogu, kuzey veya kible gibi baska yerden dogmasi kötü seylere cabucak kaybolursa bu kötülüklerin sona ermesine isaret eder. hilali görmek düsmana galip gelmeye, bazi tabirciler de, vadeli seylerin zamaninin geldigine isaret eder, dediler.

Hilali görmek, intikam ve öc almak isteyen kimseye isaret eder. bazen de hilali görmek müddetlerin sona ermesine, alacaklinin alacagini istemesine, borclunun da borcunu vermek icin alacakliyi aramasina tabir edilir. bazen de hilali görmek, hacc aylarinda veya günlerinde gören kimse icin, hacca gitmege isaret eder.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR