Rüyada Gümüş Para Görmek Ne Demek? Rüyada Gümüş Para Görmek Dini Anlamı ve Manası

Rüyada Gümüş Para Görmek Ne Demek? Rüyada Gümüş Para Görmek Dini Anlamı ve Manası
YAYIN TARİHİ: 8.03.2022 20:20:11

Rüyada Gümüş Para görmek ile ilgili çeşitli açıklamalar mevcut. Rüyada Gümüş Para görmek ne demek? Manası nedir? Rüyada Gümüş Para görmek ne anlama gelir? Rüyada Gümüş Para görmek iyi mi? kötü mü? hayırlı mı? Rüyada Gümüş Para görmenin İslam dinine göre bir karşılığı var mı? Rüyada Gümüş Para görmek geleceği nasıl etkiler. İşte rüyasında Gümüş Para görenler için bu rüyanın anlamı, manası, açılımı ve detayları...

Rüyada görülen gümüs para, yaninda gebe kadin olan kimse icin cocuga isaret eder. bazen gümüs para, zikir ve tesbihe, bazen de izdirab veren dövmeye isaret eder. gümüs para söze isaret eder. eger gümüs safi ve temiz olursa, o paralar ilim ve güzel sözdür yahut ihtiyaci gidermek yahut namazdir. gümüs paralarin sayisi iyi amellerin sayisidir. gümüs paralarin genisligi, dünyanin genisligidir. bir kimse gümüs paralarin bazisina bagli oldugunu görse, o paralar o kimsenin kazanacagi meslegidir. bir kimsenin rüyada kendisini bir insandan su kadar gümüs para alacagi oldugunu görmesi, onun icin o insan üzerinde hak ve sevaba ve yapmasi lazim olan sahitlige isaret eder. gümüs ve altin paralann sesleri güzel söze isaret eder.

Üzerinde nakis olmayan sade gümüs paralar kendisine takva olan söze tabir edilir. kesilmis gümüs paralar devamli bir düsmanliktir. rüyada gümüs paralari aldigini görmek, vermeyi görmekten hayirlidir. halis ve temiz gümüs, rüya sahibinin dininin temizligine ve herkes icin onun iyi muamelesine isaret eder. rüyada gümüs paralardan sacilan ses, güzel ve hos sözdür. gümüs parayi altin parcasi olarak görmek, malin gitmesine isaret eder. gümüs paralarin bulunmasi kazanc, fayda ve sevinctir. ayari düsük gümüs, hiyanet, yalan ve haram mal ile gecim ve büyük günah islemektir.

Bir kimse bir gümüs parasinin zayi oldugunu yahut calindigini görse, o kimse cocugu hakkinda sikayet eder. yahut cocugu tarafindan, kötü gördügü ve hoslanmadigi bir sey kendisine erisir. bir daha gelmemek üzere gümüs paralarin kendisinden ciktigini gören kimsenin cocugu yahut cocugundan baska bir yakini ölür. bir kimse rüyada gümüs parayi calip onu sadaka verdigim görse, duymadigi bir sözü nakleder. görülen gümüs paralar kötülüge delildir, üzerinde damga vurulan her sey ve düsük ayarli gümüs para kötü sözdür. eger gümüs paralar sahte olursa, söz ve fiilde kin, hile, ayrilik ve amelde riyaya isaret eder.

Gümüs paralar hapse, dövmeye ve alis verise de isaret eder. gümüs paralar, korkudan emin olmaya ve rizkin genisligine isaret eder. gümüs paralar altin ile karisik oldugu halde, duanin kabul edilmesine, ihtiyaclarin görülmesine ve hastaligin sifa bulmasina isaret eder. gümüs paralarin karisigi, alcak ve cirkin bir söz, yahut hayirsiz bir hizmetkardir. bazen de gümüs para, zorla ihtiyaci gidermeye tabir edilir.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR