Rüyada Ezgi Görmek Ne Demek? Rüyada Ezgi Görmek Dini Anlamı ve Manası

Rüyada Ezgi Görmek Ne Demek? Rüyada Ezgi Görmek Dini Anlamı ve Manası
YAYIN TARİHİ: 8.03.2022 20:20:11

Rüyada Ezgi görmek ile ilgili çeşitli açıklamalar mevcut. Rüyada Ezgi görmek ne demek? Manası nedir? Rüyada Ezgi görmek ne anlama gelir? Rüyada Ezgi görmek iyi mi? kötü mü? hayırlı mı? Rüyada Ezgi görmenin İslam dinine göre bir karşılığı var mı? Rüyada Ezgi görmek geleceği nasıl etkiler. İşte rüyasında Ezgi görenler için bu rüyanın anlamı, manası, açılımı ve detayları...

Rüyada ezgi söylemek, batil söze ve musibete isarettir. eger söyleyenin sesi güzel ise, faydali ticarete. güzel degilse zararli bir ticarete isarettir. rüyada sarkici ve türkücüyü görmek, doktor, alim veya bir hatibi görmeye isarettir.bir kimse rüyada bir yerde türkü ve sarki gibi seyler söylendigini görse, o yerde dostlarin arasini ayiracak bir yalan söylenir. 

Rüyada ezgi söylemek, ser ve münakasaya isarettir. bir kimse rüyada cirkin bir sekilde türkü ve sarki söyledigini görse,tembellik, miskinlik ve zillete isarettir. rüyada yolda gittigim ve ahenkli bir sekilde ezgi söyledigini gören kimse,hakkinda bu rüya hayirdir. rüyada hamamda ezgi söyledigin! gören kimsenin, sözünün acik otmasina ve meramim ifade edebildigine isarettir.bir kimse rüyada sokak icinde veya genis bir yerde ezgi söyledigini görse,bu rüya zengin ve serefli kimseler hakkinda iyi degildir.

Onlarin rezil olmalarina, cirkin ve yersiz harekette bulunmalanna isarettir. muttaki bir kimsenin rüyada sokak icinde türkü ve sarki söyledigini görmesi, o kimsenin o sokakta meydana gelecek bir fitnede hazir bulunmasina isarettir.rezil kimselerin rüyada sokak icin ezgi söylemeleri, akillarinin noksanligina isarettir.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR