Rüyada Altın Ve Gümüş Eşya Görmek Ne Demek? Rüyada Altın Ve Gümüş Eşya Görmek Dini Anlamı Ve Manası

Rüyada Altın Ve Gümüş Eşya Görmek Ne Demek? Rüyada Altın Ve Gümüş Eşya Görmek Dini Anlamı Ve Manası
YAYIN TARİHİ: 1.03.2022 17:19:04

Rüyada Altın ve gümüş eşya görmek ile ilgili çeşitli açıklamalar mevcut. Rüyada Altın ve gümüş eşya görmek ne demek? Manası nedir? Rüyada Altın ve gümüş eşya görmek ne anlama gelir? Rüyada Altın ve gümüş eşya görmek iyi mi? kötü mü? hayırlı mı? Rüyada Altın ve gümüş eşya görmenin İslam dinine göre bir karşılığı var mı? Rüyada Altın ve gümüş eşya görmek geleceği nasıl etkiler. İşte rüyasında Altın ve gümüş eşya görenler için bu rüyanın anlamı, manası, açılımı ve detayları...

Altindan bir kap gibi bir sey görmek, devamli kedere ve sikintiya delalet eder. Altin tastan veya kadehten bir sey içtigini görmek, dini yarim bir kadinla evlenecegine isarettir. Altin ve gümüsten yapilmis esya, kadin ile tabir olunur. Altin kap, fena ve ahlaksiz kadina; gümüs kap, ise iyi ve terbiyeli bir kadina delalet eder. Gerek altindan ve gerek gümüsten yapilmis esyalar ayni sekilde tabir olunur. Her ikisi de seklen ve yüz itibariyle güzel kadina delildir.

Bir baska rivayete görede: Altindan yapilmis kap gibi bir sey görmek, devamli kedere ve sikintiya isaret eder. Altin kap, fena ve ahlaksiz kadina gümüs kap, ise iyi ve terbiyeli bir kadina isaret eder. Gerek altindan ve gerek gümüsten yapilmis esyalar ayni sekilde tabir olunur.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR