Otomobiline Benzin ve Mazot Almak İsteyenler İçin Resmen Açıklandı! Bunu Yapana Yüzde Dev İndirim

Otomobiline Benzin ve Mazot Almak İsteyenler İçin Resmen Açıklandı! Bunu Yapana Yüzde Dev İndirim
YAYIN TARİHİ: 9.01.2022 20:54:00

Otomobili olanlar için herkesin bildiği gibi en büyük harcama kalemi benzin ve mazot oluyor. Günümüzde gelen zamlarla birlikte benzin ve mazot litre fiyatları 11 TL üzerinde çıktı. Bu anlamda vatandaşlar akaryakıt kampanyalarını kovalıyor. Bankalar ise bu kampanyaları düzenleyerek müşteri çekmeye çalışıyor. Bankaların yapmış olduğu akaryakıt kampanyaları ise bankadan bankaya farklılık gösteriyor. Özellikle İNG Bank ve Ziraat Bankası önemli kampanyalar yapıyor.

Otomobil sahibi olan vatandaşları yakından ilgilendiren benzin ve mazot indirim haberleri geliyor. Bu anlamda Ziraat Bankası ve İNG Bank çeşitli kampanyalar resmi internet sitelerinden açıklıyor. Yapmanız gereken tek şey ise başvuruda bulunmak. Örnek olarak İNG Bank kredi kartı kullanan müşterilerine 12 ay boyunca her ay 500 TL yakıt alımını ING Kredi Kartı ile Petrol Ofisi mobil ödeme üzerinden yapmaya söz verenler, anında 500 TL hediye kazanıyor. ING kampanyaya katılan müşterilerinin kartına 500 TL yüklüyor.


ZİRAAT BANKASI BENZİN VE MAZOT KAMPANYASI

Bankkart ile anlaşmalı akaryakıt istasyonlarında Bankkart POS'undan farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 150 TL ve üzeri dördüncü akaryakıt ya da otogaz harcamalarınıza 50 TL Bankkart Lira!

Kampanya Koşulları:

Kampanyaya 1 Aralık 2021 - 15 Ocak 2022 tarihleri arasında geçerli olup, Bankkart Mobil'den katılım sağlanabilir.

Kampanya müşteri bazlı olup, bir müşteri kampanyaya bir kez katılabilir ve toplamda en fazla 50 TL Bankkart Lira kazanabilir.

Bir müşteri kampanya dönemi boyunca toplamda en fazla 50 TL Bankkart Lira kazanma şansına sahip olacaktır. Aynı gün içerisinde yapılacak 150 TL ve üzeri harcamalardan sadece bir tanesi kampanyaya dahil edilecektir.

Bankkart, Bankkart Genç, Bankkart Başak, Bankkart Business sahibi müşteriler hem kredi kartı hem de banka kartı özelliği ile kampanyadan faydalanabilir. Bankkart Ücretsiz kartlar kampanyaya dahil değildir.

Kampanyaya asıl kart sahipleri katılabilir. Ek kartlar ve sanal kartlar ile yapılan harcamalar asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecektir.

Kazanılan Bankkart Lira'lar 29 Ocak 2022 tarihinde yüklenecektir.

Bankkart Lira kullanılarak yapılan işlemler, iptal/iade işlemleri ve Bankkart ücretsiz ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Kampanya döneminde yapılan işlemlerin iade/iptal edilmesi durumunda verilen Bankkart Lira geri alınacaktır. Bankkart Kumbara'da yeterli Bankkart Lira bulunmaması halinde kalan tutar hesaba veya kredi kartına borç olarak yansıtılacaktır.
T.C. Ziraat Bankası A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

İNG BANK BENZİN VE MAZOT KAMPANYASI 

Kampanyaya katılım ile dahil olunur. ING Bireysel Kredi Kartı sahibi müşterilerimiz, ING Mobil kampanyalar adımından kampanyaya katılım yapabilir. Katılım yapıldığı takdirde aşağıda yer alan koşullar kabul edilmiş sayılır.


Bir kampanya dönemi 12 aydır. Kampanyaya katılım yaptığınız ilk ay harcama sözünü yerine getirmeniz durumunda 1. ayınız sayılır, yerine getiremediğiniz durumda bir sonraki ay 1.ayınız sayılır ve üzerine 11 ay daha devam eder. İlerleyen aylarda harcama sözünü yerine getiremediğinizde 12 aylık süreniz kesilmeden devam edecek olup, bu aylar eksik olarak hesaplanır.

İlgili 12 ay boyunca her ay ING Kredi Kartı’nız ile Petrol Ofisi mobil uygulaması üzerinden mobil ödeme yaparak her ay en az 500 TL yakıt harcaması yapmanız beklenir.

Petrol Ofisi mobil uygulamasından ING Kredi Kartı’nız ile mobil ödeme yapabilmek için kartınızın Petrol Ofisi mobil uygulamasında mobil ödemeye tanımlı olması gerekmektedir. Petrol Ofisi mobil uygulamasını indirerek, uygulama içerisinde yer alan Öde-Geç sekmesindeki Mobil Öde-Geç bölümüne yakıt harcaması yapacağınız plaka ve ING kredi kartınızın kaydedilmesi gerekmektedir. Petrol Ofisi mobil Öde-Geç işlem adımları hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

Kampanyaya katılımınız sonrası ING kredi kartınıza “PO Aylık Yakıtınız Bizden” açıklaması ile 500 TL yatırılır.

İlgili 12 ayın sonunda, 12 ay boyunca her ay ING Kredi Kartı’nız ile Petrol Ofisi mobil uygulaması üzerinden mobil ödeme yaparak her ay en az 500 TL yakıt harcaması yapamamış olmanız halinde, harcama sözünüzü yerine getiremediğiniz aylar üzerinden hesaplama yapılarak “PO Harcama Sözü Geri Alım” açıklaması ile kartınıza borç yansıtılacaktır. Harcama sözünün karşılanamayan kısmı için yansıyacak borç için örnek hesaplama: kredi kartına kampanyaya istinaden yatırılan 500 TL. 5 ay harcama sözünü gerçekleştirmiş olmanız durumunda, harcama sözünü yerine getiremediğiniz 7 ay (12-5) için (500/12)*7= 291,6 TL şeklinde ücret yansır.

Açık en az 1 kredi kartınız olduğu sürece harcama sözünün karşılanamayan kısmı için yansıyacak ücret 12 aylık ilk kampanya süresinin bitiminde yansır. Eğer tüm kredi kartlarınız 12 aylık kampanya süresi bitmeden önce kapanır ve açık bir kredi kartınız kalmayacak olur ise harcama sözünün karşılanamayan kısmı için yansıyacak ücret 12 aydan önce açık kartınız kalmadığı esnada yansıyor olacaktır ve kartlarınız kapandıktan sonra kalan aylar da yerine getirilememiş sayılarak hesaplama yapılacaktır.

Kampanya katıldığınız tarih itibarıyla başlar. Katılımınız sonrası ING Kredi Kartı’nız ile 12 ay boyunca kampanya kapsamında verdiğiniz harcama sözünü yerine getirme sorumluluğu tarafınıza aittir.

Kampanyaya 1 Aralık 2021- 1 Haziran 2022 arasında katılabilirsiniz. Kampanyaya katılım 5.000 müşteri ile sınırlıdır, bu adede ulaşıldığında kampanya bitiş tarihi beklenmeksizin sona erecektir.

Kampanyaya sadece ING Bireysel Kredi Kartı sahibi müşteriler dahil olabilir.

ING Bank A.Ş. ve Petrol Ofisi A.Ş. kampanyayı durdurma, iptal etme ve değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR