Züber Vanilyalı Hindistan Cevizi Cipsi Kaç Kalori?


MİKTAR

BİRİMTOPLAM KALORİZüber Vanilyalı Hindistan Cevizi Cipsi Kaç Kalori? Züber Vanilyalı Hindistan Cevizi Cipsi Kilo Yapar mı? Şişmanlatır mı? Zayıflatır mı? Faydalı mı?

Züber Vanilyalı Hindistan Cevizi Cipsi Kaç Kalori? Züber Vanilyalı Hindistan Cevizi Cipsi Kilo Yapar mı? Şişmanlatır mı? Zayıflatır mı? Faydalı mı?

Züber Vanilyalı Hindistan Cevizi Cipsi yemek zararlı mı? faydalı mı? Züber Vanilyalı Hindistan Cevizi Cipsi kaç kalori? Züber Vanilyalı Hindistan Cevizi Cipsi içerisinde ne kadar protein, yağ ve lif var? Züber Vanilyalı Hindistan Cevizi Cipsi içinde vitamin var mı? Kilo yapar mı? Şişmanlatır mı? Zayıflatır mı? Besin değeri ne kadar?

Züber Vanilyalı Hindistan Cevizi Cipsi kaç kalori, Züber Vanilyalı Hindistan Cevizi Cipsi yemek şişmanlatır mı? Zayıflatır mı? Züber Vanilyalı Hindistan Cevizi Cipsi gıdasının içerisinde hangi maddeler var? Zararlı mı? Faydalı mı? Ne sıklıkla tüketmek ve nasıl yemek lazım? Züber Vanilyalı Hindistan Cevizi Cipsi ile ilgili sıkça sorular soruların cevabını vermeden önce Züber Vanilyalı Hindistan Cevizi Cipsi ile ilgili tüm besin değerlerini bilmek gerekiyor.

Züber Vanilyalı Hindistan Cevizi Cipsi İçerisinde Ne Kadar Kalsiyum Var?

Züber Vanilyalı Hindistan Cevizi Cipsi içerisinde hiç kalsiyum yok. Kalsiyum oranı 0.

Züber Vanilyalı Hindistan Cevizi Cipsi İçerisinde Ne Kadar Kalori Var?

1 Paket Züber Vanilyalı Hindistan Cevizi Cipsi içerisinde ortalama 194 kalori bulunuyor. Kalori nedir? Ne işe yarar? Züber Vanilyalı Hindistan Cevizi Cipsi içerisinde bulunan kalori az mı çok mu? Faydalı mı zararlı mı? Gibi sorular günümüzde sıkça soruluyor. Züber Vanilyalı Hindistan Cevizi Cipsi içesinde de belirli bir miktarda bulunan kalori, bizim enerji kaynağımızdır. Gün içerisinde yapacağımız tüm aktiviteler için enerjiye ihtiyaç duyarız. Ortalama 1 kilo verebilmek için yaklaşık olarak 7-8 bin kalori eksiye düşmemiz gerekmektedir. Züber Vanilyalı Hindistan Cevizi Cipsi içerisinde bulunan kalori miktarıyla bunu dengelemek mümkün. Kalorisi fazla yiyecekleri az tüketmek her zaman bizim sağlığımız için önemli olacaktır.

Züber Vanilyalı Hindistan Cevizi Cipsi İçerisinde Ne Kadar Karbonhidrat Var?

Züber Vanilyalı Hindistan Cevizi Cipsi içerisinde Karbonhidrat bulunuyor. Karbonhidratların en büyük faydası vücutta enerji ve ısı ihtiyacını karşılıyor olması. 1 gram karbonhidrat yaklaşık olarak vücudumuza 4 kalori kazandırıyor. 1 Paket Züber Vanilyalı Hindistan Cevizi Cipsi içerisinde yaklaşık olarak 7,4 g karbonhidrat bulunmaktadır.

Züber Vanilyalı Hindistan Cevizi Cipsi İçerisinde Ne Kadar Kolesterol Var?

Züber Vanilyalı Hindistan Cevizi Cipsi içerisinde hiç kolesterol yok. Kolesterol oranı 0.

Züber Vanilyalı Hindistan Cevizi Cipsi İçerisinde Ne Kadar Lif Var?

Züber Vanilyalı Hindistan Cevizi Cipsi içerisinde Lif bulunuyor. Günlük yaklaşık 25-30 gram arası tüketilmesi uygun olan lif 1 Paket Züber Vanilyalı Hindistan Cevizi Cipsi içerisinde yaklaşık olarak 4.5 g olarak ölçümleniyor. Züber Vanilyalı Hindistan Cevizi Cipsi içerisinde bulunan Lif'in en büyük faydalarından birisi bağırsakların hareketlerini düzenlemesidir. Bu sayede bağırsaklar dışkıyı çok daha rahat dışarı çıkarırlar. Züber Vanilyalı Hindistan Cevizi Cipsi yediğimizde içerisindeki lif sayesinde düzenli tuvalete çıkarız ve bu da bizim zayıflamamız için önemli bir etken olabilir. Bunun dışında lifin diğer bir özelliği ise, kalp ve damar hastalarına iyi gelmesidir. Düzenli lif tüketenlerin tüketmeyenlere oranla damar tıkanıklığı gibi durumlardan daha uzak kaldığı belirtiliyor. Kolesterole de iyi gelen lif 1 Paket Züber Vanilyalı Hindistan Cevizi Cipsi içerisinde 2,6 g olarak bulunuyor.

Züber Vanilyalı Hindistan Cevizi Cipsi İçerisinde Ne Kadar Demir Var?

Züber Vanilyalı Hindistan Cevizi Cipsi içerisinde hiç demir yok. Demir oranı 0.

Züber Vanilyalı Hindistan Cevizi Cipsi İçerisinde Ne Kadar Yağ Var?

Züber Vanilyalı Hindistan Cevizi Cipsi içerisinde Yağ bulunuyor. Aslında bildiğimiz üzere Züber Vanilyalı Hindistan Cevizi Cipsi içerisinde de karşılaştığımız bu yağlar, vücudumuz için enerji kaynağı. Vücudumuz birçok fiziksel aktivite için enerjiye ihtiyaç duyar. Tam da bu zamanlarda gerekli enerji için vücutlarımızda depolanan yağlar yakılır. 1 Paket Züber Vanilyalı Hindistan Cevizi Cipsi içerisinde 17,4 g yağ bulunmakta. Vücut yapımız limitsiz yağ depolamaya müsaittir. Dolayısıyla çok yağ depolayıp, bu yağı yakacak gerekli aktivite ve egzersizlerde bulunmazsak kilo almamız ve şişmanlamamız kaçınılmaz oluyor. Züber Vanilyalı Hindistan Cevizi Cipsi içerisinde ki yağ oranı da bu anlamda önemli.

Züber Vanilyalı Hindistan Cevizi Cipsi İçerisinde Ne Kadar Potasyum Var?

Züber Vanilyalı Hindistan Cevizi Cipsi içerisinde hiç potasyum yok. Potasyum oranı 0.

Züber Vanilyalı Hindistan Cevizi Cipsi İçerisinde Ne Kadar Protein Var?

Züber Vanilyalı Hindistan Cevizi Cipsi içerisinde Protein bulunuyor. Züber Vanilyalı Hindistan Cevizi Cipsi içerisinde bulunan bu protein aslında canlıların temel yapı taşlarından birisidir. Hayatın devamlılığı için çok çok önemli olan Protein Züber Vanilyalı Hindistan Cevizi Cipsi dışında et, süt, balık ve diğer hayvansal besinlerde bulunuyor. Züber Vanilyalı Hindistan Cevizi Cipsi içerisinde bulunan proteinin fazla alınması da karaciğer yetmezliği gibi hastalıklara neden olabiliyor. Bu sebeple Züber Vanilyalı Hindistan Cevizi Cipsi içerisinde bulunan Protein miktarını günlük dozunu kaçırmadan almamız lazım. Örneğin sporcuların kullandığı protein tozlarının faydası olduğu kadar zararlarının da olabileceği söz konusu. 1 Paket Züber Vanilyalı Hindistan Cevizi Cipsi içerisinde de 2 g Protein bulunuyor.

Züber Vanilyalı Hindistan Cevizi Cipsi İçerisinde Ne Kadar Sodyum Var?

Züber Vanilyalı Hindistan Cevizi Cipsi içerisinde hiç sodyum yok. Sodyum oranı 0.

Züber Vanilyalı Hindistan Cevizi Cipsi İçerisinde Ne Kadar A Vitamini Var?

Züber Vanilyalı Hindistan Cevizi Cipsi içerisinde hiç A Vitamini yok. A Vitamini oranı 0.

Züber Vanilyalı Hindistan Cevizi Cipsi İçerisinde Ne Kadar C Vitamini Var?

Züber Vanilyalı Hindistan Cevizi Cipsi içerisinde hiç C Vitamini yok. C Vitamini oranı 0.

Peki miktar olarak Züber Vanilyalı Hindistan Cevizi Cipsi içerisindeki hangi maddeden ne kadar var? Mesela ne kadar Züber Vanilyalı Hindistan Cevizi Cipsi yersek ne kadar kalori alıyoruz? Ne kadar vitamin alıyoruz? Züber Vanilyalı Hindistan Cevizi Cipsi içerisinde ne kadar Karbonhidrat, Protein ve Yağ var? Züber Vanilyalı Hindistan Cevizi Cipsi içerisinde vitamin var mı? Varsa hangi vitaminler var. İşte Züber Vanilyalı Hindistan Cevizi Cipsi içerisindeki besinler ve miktarı...

1 Paket Züber Vanilyalı Hindistan Cevizi Cipsi İçindeki Besinler

 • 7,4 Karbonhidrat
 • 2 Protein
 • 17,4 Yağ
 • 2,6 Lif
 • 0 Kolesterol
 • 0 Sodyum
 • 0 Potasyum
 • 0 Kalsiyum
 • 0 A Vitamini
 • 0 C Vitamini
 • 7,4 Karbonhidrat

1 Porsiyon Züber Vanilyalı Hindistan Cevizi Cipsi İçindeki Besinler

 • 18,5 Karbonhidrat
 • 5 Protein
 • 43,5 Yağ
 • 6,5 Lif
 • 0 Kolesterol
 • 0 Sodyum
 • 0 Potasyum
 • 0 Kalsiyum
 • 0 A Vitamini
 • 0 C Vitamini
 • 18,5 Karbonhidrat

DİĞEREN ÇOK BAKILAN BESİNLER

BESİN DEĞERLERİ


ZÜBER VANİLYALI HİNDİSTAN CEVİZİ CİPSİ İÇİNDEKİ BESİNLER

Karbonhidrat (g)
0
 
Protein (g)
0
 
Yağ (g)
0
 
Kolesterol (mg)
0
 
Sodyum (mg)
0
 
Potasyum (mg)
0
 
Kalsiyum (mg)
0
 
Vitamin A (iu)
0
 
Vitamin C (mg)
0
 
Demir (g)
0