Peyman Bahçeden Energy Mix Kaç Kalori?


MİKTAR

BİRİMTOPLAM KALORİPeyman Bahçeden Energy Mix Kaç Kalori? Peyman Bahçeden Energy Mix Kilo Yapar mı? Şişmanlatır mı? Zayıflatır mı? Faydalı mı?

Peyman Bahçeden Energy Mix Kaç Kalori? Peyman Bahçeden Energy Mix Kilo Yapar mı? Şişmanlatır mı? Zayıflatır mı? Faydalı mı?

Peyman Bahçeden Energy Mix yemek zararlı mı? faydalı mı? Peyman Bahçeden Energy Mix kaç kalori? Peyman Bahçeden Energy Mix içerisinde ne kadar protein, yağ ve lif var? Peyman Bahçeden Energy Mix içinde vitamin var mı? Kilo yapar mı? Şişmanlatır mı? Zayıflatır mı? Besin değeri ne kadar?

Peyman Bahçeden Energy Mix kaç kalori, Peyman Bahçeden Energy Mix yemek şişmanlatır mı? Zayıflatır mı? Peyman Bahçeden Energy Mix gıdasının içerisinde hangi maddeler var? Zararlı mı? Faydalı mı? Ne sıklıkla tüketmek ve nasıl yemek lazım? Peyman Bahçeden Energy Mix ile ilgili sıkça sorular soruların cevabını vermeden önce Peyman Bahçeden Energy Mix ile ilgili tüm besin değerlerini bilmek gerekiyor.

Peyman Bahçeden Energy Mix İçerisinde Ne Kadar Kalsiyum Var?

Peyman Bahçeden Energy Mix içerisinde hiç kalsiyum yok. Kalsiyum oranı 0.

Peyman Bahçeden Energy Mix İçerisinde Ne Kadar Kalori Var?

1 Porsiyon (20gr) Peyman Bahçeden Energy Mix içerisinde ortalama 65,2 kalori bulunuyor. Kalori nedir? Ne işe yarar? Peyman Bahçeden Energy Mix içerisinde bulunan kalori az mı çok mu? Faydalı mı zararlı mı? Gibi sorular günümüzde sıkça soruluyor. Peyman Bahçeden Energy Mix içesinde de belirli bir miktarda bulunan kalori, bizim enerji kaynağımızdır. Gün içerisinde yapacağımız tüm aktiviteler için enerjiye ihtiyaç duyarız. Ortalama 1 kilo verebilmek için yaklaşık olarak 7-8 bin kalori eksiye düşmemiz gerekmektedir. Peyman Bahçeden Energy Mix içerisinde bulunan kalori miktarıyla bunu dengelemek mümkün. Kalorisi fazla yiyecekleri az tüketmek her zaman bizim sağlığımız için önemli olacaktır.

Peyman Bahçeden Energy Mix İçerisinde Ne Kadar Karbonhidrat Var?

Peyman Bahçeden Energy Mix içerisinde Karbonhidrat bulunuyor. Karbonhidratların en büyük faydası vücutta enerji ve ısı ihtiyacını karşılıyor olması. 1 gram karbonhidrat yaklaşık olarak vücudumuza 4 kalori kazandırıyor. 1 Porsiyon (20gr) Peyman Bahçeden Energy Mix içerisinde yaklaşık olarak 8,08 g karbonhidrat bulunmaktadır.

Peyman Bahçeden Energy Mix İçerisinde Ne Kadar Kolesterol Var?

Peyman Bahçeden Energy Mix içerisinde hiç kolesterol yok. Kolesterol oranı 0.

Peyman Bahçeden Energy Mix İçerisinde Ne Kadar Lif Var?

Peyman Bahçeden Energy Mix içerisinde Lif bulunuyor. Günlük yaklaşık 25-30 gram arası tüketilmesi uygun olan lif 1 Porsiyon (20gr) Peyman Bahçeden Energy Mix içerisinde yaklaşık olarak 4.5 g olarak ölçümleniyor. Peyman Bahçeden Energy Mix içerisinde bulunan Lif'in en büyük faydalarından birisi bağırsakların hareketlerini düzenlemesidir. Bu sayede bağırsaklar dışkıyı çok daha rahat dışarı çıkarırlar. Peyman Bahçeden Energy Mix yediğimizde içerisindeki lif sayesinde düzenli tuvalete çıkarız ve bu da bizim zayıflamamız için önemli bir etken olabilir. Bunun dışında lifin diğer bir özelliği ise, kalp ve damar hastalarına iyi gelmesidir. Düzenli lif tüketenlerin tüketmeyenlere oranla damar tıkanıklığı gibi durumlardan daha uzak kaldığı belirtiliyor. Kolesterole de iyi gelen lif 1 Porsiyon (20gr) Peyman Bahçeden Energy Mix içerisinde 1,52 g olarak bulunuyor.

Peyman Bahçeden Energy Mix İçerisinde Ne Kadar Demir Var?

Peyman Bahçeden Energy Mix içerisinde hiç demir yok. Demir oranı 0.

Peyman Bahçeden Energy Mix İçerisinde Ne Kadar Yağ Var?

Peyman Bahçeden Energy Mix içerisinde Yağ bulunuyor. Aslında bildiğimiz üzere Peyman Bahçeden Energy Mix içerisinde de karşılaştığımız bu yağlar, vücudumuz için enerji kaynağı. Vücudumuz birçok fiziksel aktivite için enerjiye ihtiyaç duyar. Tam da bu zamanlarda gerekli enerji için vücutlarımızda depolanan yağlar yakılır. 1 Porsiyon (20gr) Peyman Bahçeden Energy Mix içerisinde 5,8 g yağ bulunmakta. Vücut yapımız limitsiz yağ depolamaya müsaittir. Dolayısıyla çok yağ depolayıp, bu yağı yakacak gerekli aktivite ve egzersizlerde bulunmazsak kilo almamız ve şişmanlamamız kaçınılmaz oluyor. Peyman Bahçeden Energy Mix içerisinde ki yağ oranı da bu anlamda önemli.

Peyman Bahçeden Energy Mix İçerisinde Ne Kadar Potasyum Var?

Peyman Bahçeden Energy Mix içerisinde hiç potasyum yok. Potasyum oranı 0.

Peyman Bahçeden Energy Mix İçerisinde Ne Kadar Protein Var?

Peyman Bahçeden Energy Mix içerisinde Protein bulunuyor. Peyman Bahçeden Energy Mix içerisinde bulunan bu protein aslında canlıların temel yapı taşlarından birisidir. Hayatın devamlılığı için çok çok önemli olan Protein Peyman Bahçeden Energy Mix dışında et, süt, balık ve diğer hayvansal besinlerde bulunuyor. Peyman Bahçeden Energy Mix içerisinde bulunan proteinin fazla alınması da karaciğer yetmezliği gibi hastalıklara neden olabiliyor. Bu sebeple Peyman Bahçeden Energy Mix içerisinde bulunan Protein miktarını günlük dozunu kaçırmadan almamız lazım. Örneğin sporcuların kullandığı protein tozlarının faydası olduğu kadar zararlarının da olabileceği söz konusu. 1 Porsiyon (20gr) Peyman Bahçeden Energy Mix içerisinde de 3,76 g Protein bulunuyor.

Peyman Bahçeden Energy Mix İçerisinde Ne Kadar Sodyum Var?

Peyman Bahçeden Energy Mix içerisinde hiç sodyum yok. Sodyum oranı 0.

Peyman Bahçeden Energy Mix İçerisinde Ne Kadar A Vitamini Var?

Peyman Bahçeden Energy Mix içerisinde hiç A Vitamini yok. A Vitamini oranı 0.

Peyman Bahçeden Energy Mix İçerisinde Ne Kadar C Vitamini Var?

Peyman Bahçeden Energy Mix içerisinde hiç C Vitamini yok. C Vitamini oranı 0.

Peki miktar olarak Peyman Bahçeden Energy Mix içerisindeki hangi maddeden ne kadar var? Mesela ne kadar Peyman Bahçeden Energy Mix yersek ne kadar kalori alıyoruz? Ne kadar vitamin alıyoruz? Peyman Bahçeden Energy Mix içerisinde ne kadar Karbonhidrat, Protein ve Yağ var? Peyman Bahçeden Energy Mix içerisinde vitamin var mı? Varsa hangi vitaminler var. İşte Peyman Bahçeden Energy Mix içerisindeki besinler ve miktarı...

1 Porsiyon (20gr) Peyman Bahçeden Energy Mix İçindeki Besinler

 • 8,08 Karbonhidrat
 • 3,76 Protein
 • 5,8 Yağ
 • 1,52 Lif
 • 0 Kolesterol
 • 0 Sodyum
 • 0 Potasyum
 • 0 Kalsiyum
 • 0 A Vitamini
 • 0 C Vitamini
 • 8,08 Karbonhidrat

1 Gram Peyman Bahçeden Energy Mix İçindeki Besinler

 • 0,4 Karbonhidrat
 • 0,19 Protein
 • 0,29 Yağ
 • 0,08 Lif
 • 0 Kolesterol
 • 0 Sodyum
 • 0 Potasyum
 • 0 Kalsiyum
 • 0 A Vitamini
 • 0 C Vitamini
 • 0,4 Karbonhidrat

DİĞEREN ÇOK BAKILAN BESİNLER

BESİN DEĞERLERİ


PEYMAN BAHÇEDEN ENERGY MİX İÇİNDEKİ BESİNLER

Karbonhidrat (g)
0
 
Protein (g)
0
 
Yağ (g)
0
 
Kolesterol (mg)
0
 
Sodyum (mg)
0
 
Potasyum (mg)
0
 
Kalsiyum (mg)
0
 
Vitamin A (iu)
0
 
Vitamin C (mg)
0
 
Demir (g)
0