İş Bankası Anında Tarım Kredisi başvuru şartları nedir? 50.000 TL hemen çiftçilere veriliyor!

İş Bankası Anında Tarım Kredisi başvuru şartları nedir? 50.000 TL hemen çiftçilere veriliyor!
YAYIN TARİHİ: 16.11.2021 09:57:00

Türkiye İş Bankası, çiftçi müşterilerinin hayatlarını kolaylaştırmak için yeni bir kredi ürününü kullanıma sundu. Bankanın İşCep veya İnternet Şubesi’nden yapılan “Anında Tarım Kredisi” başvuru talebi başvuru sırasında değerlendiriliyor ve onaylandıktan hemen sonra hesaplarına geçiyor. Çiftçiler 50 bin liraya ve 36 ay vadeye kadar tarım kredilerini şubeye gitmeden alabiliyor.

50.000 TL hemen çiftçilere veriliyor! İş Bankası Anında Tarım Kredisi başvuru şartları nedir? İş Bankası Anında Tarım Kredisi başvuru şartları nedir? İş Bankası tarafından çiftçilere büyük müjde geldi. Anında Tarım Kredisi başvuruları alınmaya başladı. Bu anlamda tam 50.000 TL kredi verilecek. Çiftçilerin dijital kanallar üzerinden finansman ihtiyaçlarına yönelik sunulan “Anında Tarım Kredisi” ile İş Bankası, üreticilerin hayatını kolaylaştırmayı hedefliyor.

ANINDA TARIM KREDİSİ’NİN ÖZELLİKLERİ NELERDİR?


Maksimum kredi tutarı 50.000 TL, maksimum vade 36 aydır.
Aylık eşit taksit ödemelidir.

Başvurunuz saniyeler içerisinde değerlendirilir, onaylanması halinde kredi tutarı o an vadesiz ticari hesabınıza aktarılır.

İş Bankası, oluşturulan başvuruyu değerlendirerek, bu değerlendirme sonunda olumlu ya da olumsuz cevap verme hakkına sahiptir.


“TEKNOLOJİ VE TARIMIN BİRLEŞTİĞİ NOKTADA ÇİFTÇİNİN DÖNÜŞÜM AŞAMALARINI FİNANSE EDİYORUZ”

İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Şahismail Şimşek, konuya ilişkin açıklamasında, tarımın, artık sadece tarımsal üretimle ele alınabilecek bir konu olmaktan çıktığını, ziraat ve hayvancılığın çok ötesinde kompleks bir ekosistemi tanımladığını belirtti. Üretimin, finansmanın ve sürdürülebilirliğin yanı sıra inovasyon, dijitalleşme ve girişimciliğin de tarımın yapı taşları haline geldiğinin altını çizen Şimşek, tarımın buralardan beslenerek kendine yeni alanlar yarattığını vurguladı.

Teknolojideki yeniliklerin tarımda gittikçe daha fazla uygulama zemini bulduğunu ifade eden Şimşek, “Biz de teknoloji ve tarımın birleştiği noktada çiftçinin dönüşüm aşamalarını finanse ediyoruz. Kefilsiz ve teminatsız olarak çiftçilerin kullanımına sunduğumuz ‘Anında Tarım Kredisi’ ile tarımsal üretim süreçlerinde yaşanan hızlı dönüşüme finans tarafında aynı hızda karşılık vermek istiyoruz” dedi.

Yoğun emek gerektirmesinin yanında tarımsal üretimin en zorlu taraflarından birinin zaman yönetimi olduğuna dikkat çeken Şahismail Şimşek “Anında Tarım Kredisi” ürününün ihtiyacı uçtan uca karşılayan bir uygulama olduğunu ve çiftçilerin işlerinin başından ayrılmadan kredi imkânından faydalanabildiğini belirtti.DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER