Hadise, Kendisini Taklit Eden Kişiyi Mahkemeye Vereceğini Açıkladı…

Hadise, Kendisini Taklit Eden Kişiyi Mahkemeye Vereceğini Açıkladı…
YAYIN TARİHİ: 30.03.2021 21:09:00

Şarkıcı Hadise, Clubhouse'da adını kullanarak hesap açan ve sesini taklit ederek insanlarla konuşan kişi ile ilgili hukuki süreci başlatmaya hazırlandığını açıkladı…

Popüler sesli mesaj uygulaması Clubhouse ilginç bir olaya şahit oldu. ‘Hadise’ adı ile platforma kaydolan ve ünlü şarkıcıyı taklit eden bir kadın binlerce insanı kandırdı. Ünlü şarkıcı Hadise‘nin Clubhouse’ta bir hesabı olmamasına rağmen sesi ona çok benzeyen bir kadın, sanatçının yokluğundan faydalanıp yerine geçti.

"HUKUKİ İŞLEMLERİ BAŞLATACAĞIZ"

Profiline Hadise’nin bir fotoğrafını koyup sesini değiştiren genç kadın dakikalar boyunca binlerce insanı kandırıp onlarla sohbet etti. Hatta odadaki diğer kullanıcılara şarkı dahi söyledi. Hadise’nin bu keyifli yayını sosyal medyada trendler arasına girerken; sanatçı, resmi Instagram hesabından hiçbir zaman Clubhouse uygulamasına girmediğini dile getirdi. Hadise, binlerce insanı kendisiymiş gibi kandıran o kadını mahkemeye vereceğini şu sözlerle açıkladı:

“Dün akşam hiçbir şekilde içinde bulunmadığım bir platform olan Clubhouse'da benim adımla açılmış bir hesap, benim sesimi taklit ederek benmiş gibi insanlarla konuşmuş, sohbet etmiş, hatta şarkı bile söylemiş. Pazartesi günü konu ile ilgili hukuki işlemleri başlatacağımızın bilinmesini istiyorum.”“KENDİMİ OLDUĞUM GİBİ SEVİYORUM”

Ünlü şarkıcı, geçtiğimiz haftalarda doğallığıyla genç kızlara örnek olmak istediğini açıklamıştı. YouTube kanalında 'Olsun' şarkısı için röportaj veren Hadise, gerçekçi olmaya önem verdiğini de ifade etmişti.

"Ben nasılsam, her anlamda öyle gözükmek istiyorum" diyen ünlü şarkıcı, şu ifadelere yer vermişti:

“Mesela çok photoshop seven bir insan değilimdir. Ben 35 yaşında bir kadınım ve her şeyimle kendimi seviyorum. Kırışıklıklar da olacaktır, yorgunluklar da gözükecektir yüzümüzde... Tabii ki gerektiği anlarda herkes minimal bir photoshop yapıyordur ama ben tercih etmiyorum. Çünkü kendimi olduğum gibi çok seviyorum ve böyle olmak istiyorum. Gerçekçi olmak şu dönemde çok önemli.

Yani; nasılsan, öyle gözükmek... Bence önemli ama bir kadın ya da erkek olarak tabii ki bir şeylerden memnun olmayabilirsin. Tırnakların kısadır protez taktırırsın, kaşların incedir kaşlarına vitamin enjeksiyonları yaptırırsın ya da yüzüne minik minik dokunuşlar yaptırırsın. Ben hiçbirine karşı değilim, bunların hepsi olur ama gerçekçi olmak lazım ve öyle kalmak lazım.

Çünkü beni takip eden çok genç kız var. Onlara her anlamda güzel bir örnek olmak istiyorum. Bu önemli bence. Tabii ki benim de bir insan olarak hatalarım olmuştur ya da olacaktır ama elimden geldiğince onlara örnek olmak istiyorum. Duruşumla ve hayata olan bakışımla..”

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER