Buse Varol’dan İlk Açıklama Avukat Kapısı Çalındı! Kafaya Koydu Alişan’dan Boşanacaktı! Canlı Yayın

Buse Varol’dan İlk Açıklama Avukat Kapısı Çalındı! Kafaya Koydu Alişan’dan Boşanacaktı! Canlı Yayın
YAYIN TARİHİ: 8.02.2022 15:26:00

Alişan ve Buse Varol boşanıyor mu sorusu günlerdir magazin gündeminde. Geçtiğimiz hafta cumartesi günü kızları Eliz’in doğum gününü ayrı ayrı kutlayan Tektaş çifti hakkında ayrılık iddiaları böyle patlak vermişti. Sonrasında yaptıkları açıklamalarla durumu toparlamaya çalışsalar da hemen ardından Buse Varol’un bir avukatla görüştüğü iddia edilmişti. Ve günler sonra ilk kez Buse Varol’dan boşanma açıklaması geldi. İşte detaylar…

Dostlar Mahallesi dizisinde tanışıp aşk yaşamaya başlayan Alişan ve Buse Varol, 2018 yılında aşklarını nikah masasına taşımıştı. 2019 yılında Burak’ı, 2021 yılında da Eliz’i kucaklarına alan ünlü çift son aylarda oldukça zor günler geçiriyordu. Pek çok konuyla mücadele eden çiftin arası bu kez Eliz’in doğum günü partisi nedeniyle açıldı. Son dakika gelişmeleri haberlerim.com.tr'deAlişan, kardeşi Selçuk Tektaş’ı koronavirüs nedeniyle çok kısa bir süre önce kaybetmişti. Sosyal medya hesaplarında sık sık kardeşini anan ve çocuklarını da kendi çocuğu gibi gördüğünü defalarca belirten Alişan ve eşi Buse Varol önceki gün sevimli kızları Eliz’in 1.yaşını kutladı. Ne olduysa bu kutlama yüzünden oldu.
Buse Varol görkemli bir doğum günü partisi düzenlerken, Alişan ve ailesi Selçuk Tektaş’ın yasını tuttuklarını için bu kutlamaya katılmayı reddedince olan oldu. İddialara göre Alişan, 6 gündür annesinin yanında yaşıyor. Öte yandan Buse Varol 2.sayfa canlı yayınında yaptığı açıklamada aynı evde yaşadıklarını be hiçbir sorun olmadığını belirterek iddialara son noktayı koydu.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR