Bunu yapan tüm emeklilerin hesabına yatacak! Milyonlarca SGK ve Bağkur'lu için resmen açıklandı!

Bunu yapan tüm emeklilerin hesabına yatacak! Milyonlarca SGK ve Bağkur'lu için resmen açıklandı!
YAYIN TARİHİ: 16.11.2021 09:52:00

Milyonlarca SGK ve Bağkur'lu için resmen açıklandı! Bunu yapan tüm emeklilerin hesabına yatacak! TEB bankasının bu kampanyasından yararlanmak için ise çeşitli şartlar bulunuyor. Bu anlamda emekliler maaşlarını TEB'e taşımalıdır. Ek promosyon almak için ise 3 sene yapılan taahütlerde 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı verilmelidir. TEB kampanyası detaylarını sayfamızda açıkladık. 

Bunu yapan tüm emeklilerin hesabına yatacak! Milyonlarca SGK ve Bağkur'lu için resmen açıklandı! Emekli olmak isteyen vatandaşların en önemli karar veremediği konu maaşını hangi bankadan alacağı oluyor. Bu anlamda bankalar milyonlarca emeklinin dikkatini çekmek için çeşitli kampanyalar düzenliyor. Son yapılan kampanya ise TEB'ten geldi. Nakit promosyondan yararlanabilmek için müşterilerimiz kendilerine bağlı olan tüm maaşlarını bankamıza taşımaları önem arz ediyor. 

TEB Promosyon Kampanya Detayları:

Kampanya 08.10.2021 tarihi itibarıyla yeni edinilen emekli maaş müşterilerini kapsamaktadır.

Emekli müşterilerimizin kampanya dönemi içerisinde 36 aylık emekli taahhütnamesi vermeleri ve Bankamızda en az 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı bulundurmaları gerekmektedir.

Müşterilerin maaş transferi gerçekleştiğinde maaş tutarına bağlı olarak aşağıdaki tabloda belirtilen promosyon ödemeleri yapılacaktır.

Aşağıdaki tabloda “Nakit Promosyon” sütununda belirtilen tutarlar müşterilerimizin emekli maaşını TEB’e taşıyarak 36 ay boyunca Bankamızdan almayı taahhüt etmelerine karşılık ödenecek promosyon tutarlarını, “Ek Promosyon” sütununda belirtilen tutarlar ise müşterilerimizin 36 aylık taahhüt süreleri boyunca Bankamızda en az 2 adet Otomatik Fatura Talimatı bulundurmalarına karşılık ödenecek promosyon tutarlarını göstermektedir.

Maaş Bandı   Nakit Promosyon Ek Promosyon  Toplam Promosyon


0-1.499 TL       500 TL                   700 TL          1.200 TL

1.500-2.499 TL   625 TL                  875 TL    1.500 TL

2.500+ TL    750 TL                       1.050 TL    1.800 TL

Kampanya döneminde verilen ek promosyon, yeni verilen 36 aylık emekli taahhütnamesi ve 2 adet otomatik fatura ödeme talimatları için geçerli olup verilen ürün ve/veya taahhütlerinden herhangi birinin iptal edilmesi, Bankamızda var olan Otomatik Fatura Talimat adedinin 2’nin altına düşmesi durumunda verilen ek promosyon müşterilerimizden kıstelyevm esasına göre iade alınacaktır.

Kampanya döneminde verilen ek promosyon emekli maaşını TEB’e yeni taşıyacak müşterilerimiz için geçerli olup TEB’den emekli maaşını alan mevcut müşterilerimiz de taahhüdünü 36 aylık sürede yenileyerek kampanya döneminde verilen ek promosyon tutarında promosyon almaya hak kazanabilirler.

TEB Emekli dünyasının avantajlarından yararlanmak ve 1.800 TL’ye varan nakit promosyon fırsatını kaçırmamak için TEB Şubeleri ile iletişime geçebilir veya Cepteteb Mobil/Bireysel İnternet Şubemizden emekli maaş taahhütnamesini ve Kampanya ek taahhütnamesini dijital olarak onaylayabilirsiniz.

Nakit promosyondan yararlanabilmek için müşterilerimiz kendilerine bağlı olan tüm maaşlarını bankamıza taşımaları gerekmektedir.DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER