Bornozu Tiril Tiril Dudaklar Alev Alev! Demet Özdemir Ateş Ediyor! İçine Bir Şey De Giymedi

Bornozu Tiril Tiril Dudaklar Alev Alev! Demet Özdemir Ateş Ediyor! İçine Bir Şey De Giymedi
YAYIN TARİHİ: 1.02.2022 17:22:00

Ayrıldılar mı, ayrılmadılar mı merak edilirken, 2021 başında başlayan Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç aşkı, 2021 yılında son buldu. Demet Özdemir’in Yağmur Tanrısevsin’in yakın arkadaşı, Oğuzhan Koç’un ise eski sevgilisi olması dolayısıyla hayli skandalla başlayan bu aşkın bitişine dair bir açıklama gelmedi ama ayrılık kesin. Ayrılık sonrası Oğuzhan Koç derin bir sessizliğe bürünürken, Demet Özdemir, her gün sosyal medya ateş ediyor.

Yağmur Tanrısevsin ile olan 5 yıllık ilişkisini bitirdikten sonra Demet Özdemir’le 2021 başında sürpriz bir aşka adım atmıştı Oğuzhan Koç. Çiftin aşkları, yeni yılı karşıladıkları Alaçatı’da ortaya çıkmıştı. Sonrasında da pek çok ayrılık haberi çıktı Oğuzhan Koç ile Demet Özdemir hakkında. Her seferinde de bu iddialar yalanlandı. Son dakika gelişmeleri haberlerim.com.tr'de

İşte Demet Özdemir’in o paylaşımları:
Daha sonra da İtalyan basınında flaş bir iddia ortaya atıldı. Söylentiye göre Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç’un sürpriz aşkı aslında bir Acun Ilıcalı projesiydi. Oğuzhan Koç’un durağan giden kariyerini canlandırmak için Acun Ilıcalı’ya danışması, Acun Ilıcalı’nın o dönem kanalında yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde başrol oynayan Demet Özdemir’den ‘sevgililik’ rolü için ricada bulunduğu iddia edilmişti. Ancak bu iddiaya 3 taraftanda da yalanlama gelmemişti. Tabi doğrulamada…Son sonunda, son iddia doğru çıktı. Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç sessiz sedasız bir biçimde yollarını ayırdı. Paris tatiline giden, oradan fotoğraflar da paylaşan Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç Paris dönüşü yollarını ayırdı. O gün bugündür Demet Özdemir’i tutabilene aşk olsun. Oğuzhan Koç sessizliğini korurken Demet Özdemir her geçen gün paylaşımlarına devam ediyor. Son olarak bornozlu bir fotoğraf paylaşan Demet Özdemir, Oğuzhan Koç’u çatlatmaya devam edecek gibi görünüyor.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR