Bir Zamanlar Çukurova Gerçekten Bir Zamanlar Oluyor! Kendini Bitirdi Amel Defteri Dürüldü! Demir...

Bir Zamanlar Çukurova Gerçekten Bir Zamanlar Oluyor! Kendini Bitirdi Amel Defteri Dürüldü! Demir...
YAYIN TARİHİ: 4.02.2022 17:53:00

Atv ekranlarının fenomen işlerinden biriydi Bir Zamanlar Çukurova. Ancak oyuncu kadrosunda anlaşmazlıklar ve sıkkınlık yavaş yavaş dizinin sonunu getirdi. 3. Sezonun başından bu yana bir ayrılık furyasının içine giren Bir Zamanlar Çukurova’ya Demir Yaman geri dönecek ancak geldiği gibi de gidecek. Çünkü atv çoktan defterini dürdü bile…

İlk olarak 2018 yılında atv ekranlarında yayın hayatına başlayan Bir Zamanlar Çukurova oyuncu kadrosu, kostümleri ve tüm ihtişamıyla bölümler boyunca Perşembe reytinglerine damgasını vurdu. Hatta bazı isimleri önü alınamaz bir şöhret getirdi. Ancak gelin görün ki işin içinde kişisel mevzular girince reytingler yavaş yavaş erimeye başladı. Son dakika gelişmeleri haberlerim.com.tr'de Ne olduysa Vahide Perçin’in ayrılığından sonra oldu. Sırasıyla Esra Dermancıoğlu, Uğur Güneş, Murat Ünalmış, Melike İpek Yalova, Kerem Alışık ve son olarak Selin Yeninci ile Selin Genç diziye veda etti. As kadrodan ise sadece Hilal Altınbilek kaldı. Uğur Güneş, Murat Ünalmış ve Kerem Alışık hakkında da Hilal Altınbilek ile yaşadıkları ilişkilerin bitmesi nedeniyle ayrıldıkları iddia edilmişti.
4 sezon boyunca ekranlara damga vuran Bir Zamanlar Çukurova böylece yavaş yavaş erimeye başladı. Sezon başında İbrahim Çelikkol takviyesi yapan Çukurova, ne yaptıysa olmadı ve sonunda final kararı alındı. İzleyicisine sürpriz yapmak isteyen Çukurova’nın ekibinin, final bölümü için Demir Yaman karakterine hayat veren Murat Ünalmış’ı getireceği iddiası ise sosyal medyayı salladı. Ayrıca Çukurova’nın en fazla 3-4 bölümünün kaldığı gelen iddialar arasında. 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR