Aynur Aydın’ın Yeni İncileri! Yatak Sırlarını Ortaya Serdi! Mastürbasyon Yanıtı Tam Ona Göre! Bir De

Aynur Aydın’ın Yeni İncileri! Yatak Sırlarını Ortaya Serdi! Mastürbasyon Yanıtı Tam Ona Göre! Bir De
YAYIN TARİHİ: 3.03.2022 11:29:00

Son dönemde yaptığı işler çok paylaşımları ve açıklamalarıyla gündeme gelen Aynur Aydın yine adından söz ettirmeyi başardı. Kısa bir süre önce cinsel fantezi temalı bir klip yayınlayan Aynur Aydın bu kez de bir Youtube programında yaptığı yatak odası itiraflarıyla magazin gündemine bomba gibi düştü. İşte Aynur Aydın’ın yeni incileri…

36 yaşındaki Münih doğumlu şarkıcı Aynur Aydın son dönemde öyle paylaşımlar ve açıklamalar yapıyor ki adından sıklıkla söz ettirmesini iyi biliyor. Genellikle iç çamaşırlı paylaşımlar yaparak gündemin içinden geçen Aynur Aydın bir Youtube kanalına konuk oldu ve yine içini dışını ortalığa sergi. Aynur Aydın’ın yatak itirafları öyle böyle değil…Aynur Aydın bir süre önce çıkardığı ‘Bilmece’ isimli şarkının klibiyle olay olmuştu. Cinsel fantezi temalı klibiyle gündeme gelen Aynur Aydın böylece de adından epey söz ettirmeyi başarmıştı. Yavaş yavaş yavaş unutulmaya başlayan Aynur Aydın yine bombaları patlattı. Youtube’de yayın yapan ‘Buralarda Neler Dönüyor Bir Bilsen’ adlı programa konuk olan Aynur Aydın yine seçmeceleri yapıştırdı.
‘Sevgilinin yanında pırt yapar mısın?’ sorusuna ‘yanlışlıkla yaptım ben çok utandım’ yanıtını veren Aynur Aydın asıl bombayı da sona sakladı. Aynur Aydın bu kez de ‘mastürbasyon yapma sıklığın nedir?’ sorusuna yanıt vererek ağızları bir karış açık bıraktı. Aydın ‘Kendimi mutlu ve iyi hissediyorsam daha sık olabiliyor. Ama kendimi mutsuz hissettiğimde hiç uğramıyorum bile oralara. Çünkü dertliyimdir. Onu da dertlendirmek istemem." Dedi ve yine magazin gündeminin ilk sıralarında yerini aldı.


 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR