Aman Ne Yapıyorsun Metin Uca Seçkin Zevkleri Olanlarla Açık İlişki Biz Onu Böyle Bilmezdik İtiraflar

Aman Ne Yapıyorsun Metin Uca Seçkin Zevkleri Olanlarla Açık İlişki Biz Onu Böyle Bilmezdik İtiraflar
YAYIN TARİHİ: 1.03.2022 16:45:00

Hafızalara Passaparola adlı yarışma programıyla kazınan, oyuncu ve seslendirme sanatçısı Metin Uca şimdilerde pek ortalarda görünmüyor ancak açıklamaları ve sosyal medya paylaşımlarıyla adından sıklıkla söz ettiriyor. Son olarak verdiği bir röportaj magazin gündemine adeta bomba gibi düştü. Açık ilişki tercih ettiğini açıklayan Metin Uca’nın bombası sadece bununla da sınırlı kalmadı. İşte Metin Uca’nın akıllara zarar açıklamalarından satır başları…

Twitter, Instagram demeden son dönemin belki de en tartışmalı pek çok paylaşımına imzasını atıyor Metin Uca. Şimdilerde 61 yaşında olan Metin Uca, bir dönem ekranlarda da yer alıyordu ancak inzivaya çekilmeyi ve daha sakin bir hayat sürdürmeyi tercih. Şimdilerdeyse kimsenin söylediklerine kulak asmadan yaşıyor hayatını…Uzun bir aradan sonra ilk kez röportaj veren Metin Uca, öyle böyle bir röportaj vermedi. Bağlanma korkusunda bahseden Metin Uca, birlikte olduğu 3 kadını peş peşe aralıklarla kaybettiğini ve bunun kendisinde bir travma yarattığını ve kimseye bağlanmak istemediğini söyledi. Yalnız kalmamak adına bir kadınla birlikte olmayı da karşısındaki insana hakaret olarak gören Metin Uca asıl bombayı sona sakladı.

Şimdilerde açık ilişki yaşamayı kabul eden kadınları hayatına aldığını söyleyen Metin Uca’nın tercihi, açık ilişki yaşamayı kabul eden, seçkin zevkleri olan kadınlar. İlişkilerini artık daha yüzeysel, tutkulu ve evliliğe gitmeyecek türde yaşadığını söyleyen Metin Uca’nın açıklamaları kısa sürede sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR