Ahmet Erhan Göçmez kimdir? İYİ Parti Dilovası Demirciler Köyü Başkanı Ahmet Erhan Göçmez ne dedi?

Ahmet Erhan Göçmez kimdir? İYİ Parti Dilovası Demirciler Köyü Başkanı Ahmet Erhan Göçmez ne dedi?
YAYIN TARİHİ: 6.01.2022 11:16:00

Ahmet Erhan Göçmez kimdir? İYİ Parti Dilovası Demirciler Köyü Başkanı Ahmet Erhan Göçmez ne dedi? Soruları gündeme bomba gibi düştü. İYİ Parti Dilovası Demirciler Köyü Mahalle Başkanı Ahmet Erhan Göçmez'in AK Partililere söylediği ağza alınmayacak sözler tepki çekti. Peki Ahmet Erhan Göçmez kimdir? | İYİ Parti Dilovası Demirciler Köyü Mahalle Başkanı Ahmet Erhan Göçmez ne dedi? İşte ayrıntılar...

İYİ Parti Dilovası Demirciler Köyü Mahalle Başkanı Ahmet Erhan Göçmez'in sosyal medyada sarf ettiği sözler tepki çekti. Bunun üzerine Ahmet Erhan Göçmez kimdir? | İYİ Parti Dilovası Demirciler Köyü Mahalle Başkanı Ahmet Erhan Göçmez ne dedi? soru ve konu başlıkları merak konusu oldu.

AHMET ERHAN GÖÇMEZ KİMDİR?


Ahmet Erhan Göçmez, İYİ Parti Dilovası Demirciler Köyü Mahalle Başkanı'dır. Demirciler Köyü Sosyal Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı olduğu bilinen Ahmet Erhan Göçmez, AK Partililere ağza alınmayacak sözler söyledi.

İYİ PARTİ DİLOVASI DEMİRCİLER KÖYÜ MAHALLE BAŞKANI AHMET ERHAN GÖÇMEZ NE DEDİ?

Otomobilde seyir halinde olduğu sırada cep telefonu kamerasına konuşup sosyal medyada paylaşımda bulunan Göçmez, "Yani bu AK Parti'ye oy verenin, AK Parti diye bir partiyi savunanın ben ta a... a... soyunu sopunu sülalesini s.... Burada yakınım uzağım hiç fark etmez. İsteyen istediği yerde paylaşabilir. Ben Kocaeli, Dilovası, Demirciler Köyü'nde yaşıyorum. Böyle bir k..lik, böyle bir vatan düşmanlığı, böyle bir o... ç..luğu yok. Kimse bana AK Parti demesin..." dedi.


AHMET ERHAN GÖÇMEZ'E TEPKİ ÇIĞ GİBİ BÜYÜDÜ

 İyi Parti Kocaeli Demirciler Köyü Mahalle Başkanı Ahmet Erhan Göçmez'e sosyal medya kullanıcıları yaptıkları paylaşımlarla tepki gösterdi. Vatandaşlar, vekillerinin ağza alınmayacak sözler kullanmasının mahalle başkanlarına da cesaret verdiği yönünde paylaşımda bulundular.


İşte o paylaşımlardan bazıları:

- "AK Partililer bunu görse sen kimin anasına küfür ediyorsun... Küfür öyle edilmez böyle uygulanır derse... Sonuna kadar hak etmiştir.. Bunların vekilleri ana bacı söver de mahalle başkanları geri kalır mı?"

- "İyi Parti Kocaeli Demirciler mahallesi mahalle başkanı AK Partililere ağza alınmayacak küfürler ediyor

Lütfü Türkkan şehit abisine “senin ananı bacını. s...” derse Meral Akşener şehit abisine “p... yavşak” diye hakaret ederse İyi Partililer de bunu yapar"DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER