3‘lü Ayrılık Final Getirdi Sadakatsiz’in Ekrana Çıkacak Yüzü Yok! Kanal D Sepetini Taktı Koluna Attı

3‘lü Ayrılık Final Getirdi Sadakatsiz’in Ekrana Çıkacak Yüzü Yok! Kanal D Sepetini Taktı Koluna Attı
YAYIN TARİHİ: 5.02.2022 11:30:00

Kanal D ekranlarının sansasyonel dizisi Sadakatsiz’de neler oluyor? Başrolünde Cansu Dere ve Caner Cindoruk’un yer aldığı Sadakatsiz başladığı günden bu yana çok konuşulan bir dizi. Volkan’ın Asya’yı aldatması ile başlayan hikaye yayınlandığı 2 sezon boyunca bambaşka yerlere doğru evrildi. Hali hazırda da Çarşamba akşamları reytinglerde zirveye oynayan Sadakatsiz’de büyük bir kriz patlak verdi. 3 oyuncunun ayrılmasının ardından final kaçınılmaz hale geldi. İşte haberin detayları…

Oyuncu kadrosunda Cansu Dere, Caner Cindoruk, Burak Sergen, Gözde Seda Altuner, Melis Sezen, Alp Akar, Berkay Ateş, Meltem Baytok gibi isimleri bulunduran, Çarşamba akşamlarının sevilen dizisi Sadakatsiz dizisi final yapıyor. Reytinglerde zirveden inmeyen dizide önce oyuncular diziden ayrılacak ardından sezon sonu final yapacak. Hem de bakın neden… Son dakika gelişmeleri haberlerim.com.tr'de Yönetmenliğini Neslihan Yeşilyurt’un yaptığı Sadakatsiz dizisinde Yeliz Kuvancı ve Alp Akar’ın ayrılıklarının ardından bir ayrılık krizi daha yaşanıyor. Dizi de Derin’in babasını canlandıran Burak Sergen’in diziden ayrılacağı iddia edildi. Dizinin Haluk’u Burak Sergen’in diziden ayrılacağı iddiasından daha beter bir iddia ise Sadakatsiz’in final yapacağı iddiası.
Birsen Altuntaş’ın haberine göre Sadakatsiz bu sezon sonunda final yapacak. Final sebebi ise Sadakatsiz’in senaryosunun çıkmaza girmesi ve artık ilerlememesi. Sezon başında senarist krizi yaşayan Sadakatsiz’de sorun bir şekilde çözülmüştü çözülmesine ancak hali hazırda hikaye ilerlemiyor. Bu neden Sadakatsiz reytinglerinin iyi gelmesine rağmen bu sezon sonunda final yapacak.


 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR