Zuhal Topal Yemekteyiz birinci kim oldu? 19 Kasım Zuhal Topal Yemekteyiz kim kazandı?

Zuhal Topal Yemekteyiz birinci kim oldu? 19 Kasım Zuhal Topal Yemekteyiz kim kazandı?
YAYIN TARİHİ: 20.11.2021 10:39:00

Zuhal Topal Yemekteyiz birinci kim oldu? 19 Kasım Zuhal Topal Yemekteyiz kim kazandı? ​Yemekteyiz'de haftanın birincisi olan yarışma programı izleyenlerin aklına geldi. Zuhal Topal'ın sunduğu yarışmada birinci olan isim açıklandı. Böylece 15 bin TL'lik ödülünü almış oldu. Yemekteyiz'de birinci olan isim kimdir sorusu böylelikle sık araştırılanlar arasındadır. Peki, 19 Kasım Zuhal Topal Yemekteyiz kim kazandı? Zuhal Topal Yemekteyiz birinci kim oldu?

Zuhal Topal Yemekteyiz birinci kim oldu? 19 Kasım Zuhal Topal Yemekteyiz kim kazandı? tv8'in efsane programlarından Yemekteyiz'de haftanın birincisi bugün belli oldu. 5 gün süren yarışmada 15 bin TL'lik ödülü kazanan isim açıklandı. Peki, 19 Kasım Zuhal Topal Yemekteyiz kim kazandı? Zuhal Topal Yemekteyiz birinci kim oldu?

YEMEKTEYİZ KİM KAZANDI?

Zuhal Topal ile Yemekteyiz'de haftanın birinci olan ismi İsmail olarak açıklandı. İsmail 15 bin TL'yi kazandı.


İsmail:37 puan 
Gaye: 34 puan
Beyza: 30 puan
Sinem: 26 puan
Onur: 20 puan

YEMEKTEYİZ HAKKINDA

Programın orijinali Britanya'da yayınlanan "Come Dine With Me" adlı yemek yarışmasıdır. Benzer formatları, ABD, Fransa, Almanya, Macaristan, Danimarka ve Hırvatistan gibi ülkelerde de yayınlandı. 2001 yılında Biri Bizi Gözetliyor ile kameralar etrafında sıradan insanların yaşamlarının sergilenmesinin devamı olan program, çeşitli televizyon programlarında (örneğin Avrupa Yakası, CoMedya) ti'ye alındı.

Bölüm başı maliyeti 1200 lira olan Yemekteyiz'in elde ettiği popülarite sonucu diğer televizyon kanalları da benzeri yarışma ve programlar yayınladı.[2] Atv'de Komşu Komşu, FOX'ta Tadında Aşk Var, Zuhal Topal'la Sofrada ve Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim, Star TV'de ise Yemeğe Bizdeyiz, benzer formattaki programlar oldu.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER