Zor Durumda Olanlara 4 banka Kredi Veriyor, En az 5000 TL ödeme

Zor Durumda Olanlara 4 banka Kredi Veriyor, En az 5000 TL ödeme
YAYIN TARİHİ: 9.09.2021 08:24:00

Zor Durumda Olanlara 4 banka Kredi Veriyor, En az 5000 TL ödeme verilecek. Şartlar belli oldu. İşte detaylar...

Zor durumda olanlara 4 banka kredi veriyor. En az 5000 TL ödeme yapılacak. Zor durumda olan kişilere 4 banka yeni bir kredi kampanyası açıkladı. Sizlerde bu 4 banka üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak en az 5000 TL'ye kadar kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Vereceğimiz bankalar üzerinden yapılan kampanyalarda SMS ile kredi başvurusu yapılmaktadır. Sizlerde cep telefonunuzdan mesaj atarak hemen ne kadar kredi onayı alacağınızı görebileceksiniz. Son dakika kampanyası olarak verilen ve bankaların acil ihtiyacı olan kişilere sunduğu bu hizmetten yararlanmak isteyen kişiler haberimizde ki bankalardan kredi başvurularını yapabilirler.

Denizbank'tan kredi başvurusu

Özel bankalar arasında olan ve en çok tercih edilen bankaların başında gelen Denizbank üzerinden kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler 36 ay vadeye kadar ve ilk taksit ödemelerinde de 3 ay ertelemeli olarak kredilerinin hızlı bir şekilde kullanabileceklerdir. Denizbank üzerinden ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler cep telefonlarının mesaj kısmına girerek kredim yazıp boşluk bırakıp t.c. kimlik numaralarını da yazarak bu mesajı aynı bu şekilde 3280 numarasına göndermeleri gerekiyor. Kredi başvurusu yapacak olan kişilerin kendi cep telefonları üzerinden göndermiş oldukları mesaj sonrasında 5 dakika içerisinde sizlere Kredi sonucu gelecek ve onaylanan krediler hemen hesabınıza yatacaktır.

Finansbank'tan sms kredi başvurusu


Zor durumda olan ve acil paraya ihtiyacı olan kişilere Finansbank üzerinden 5030 sms kredi kampanyası başladı. TC. kimlik numaranızı 5030 numarasına mesaj olarak gönderirseniz Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilecek. QNB finansbank'tan yapılan bu Kredi kampanyasına katılacak olan kişiler 36 ay vadeye kadar hemen işlem yapacaktır.


Fibabanka sms kredi başvurusu

İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler fibabanka üzerinden de kredi başvurusu yapabiliyor. Kimlik numaranızı 3422 numarasını mesaj olarak gönderirseniz bu bankadan düşük faizli ve güncel kredi kampanyaları ile onay olabileceksiniz. Sabah bankaya sms kredi başvurusu yaptıktan hemen sonra banka sizlere sonucunu verecek ve onaylanan Kredi de aynı gün içerisinde banka şubesinden kullanacaksanız. Özellikle acil Para ihtiyacı olan kişiler Bu kredileri hemen alabilir.

Yapı Kredi bankası'ndan ihtiyaç kredisi başvurusu

Yapı Kredi Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler anında kredi kampanyasına katılmak istiyorlarsa SMS atabilir. Cep telefonunuzu mesaj kısmından bireysel yazın boşluk bırakın TC kimlik numaranızı yazın boşluk bırakın aylık geliriniz de yazarak 4411 numarası ve gönderin. Göndermiş olduğunuz mesaj sonrasında 5 dakika içerisinde ne kadar kredi onayı aldığınızı göreceksiniz. Acil ihtiyacınız varsa bu banka üzerinden kredi başvurusu yaparak 36 ay vadeye kadar kredi kullanabilirsiniz.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER