Ziraat Bankası'ndan Özel Kampanya! Alışveriş Öncesi Bir SMS İle Başvuran Emeklilere Bomba Sürpriz

Ziraat Bankası'ndan Özel Kampanya! Alışveriş Öncesi Bir SMS İle Başvuran Emeklilere Bomba Sürpriz
YAYIN TARİHİ: 3.02.2022 12:53:00

Türkiye’nin en gelişmiş bankalarından olan Ziraat Bankası emekliler muhteşem imkanlar sunmaya devam ediyor. Ziraat Bankası müşterilerine farklı tarz sürprizler sunuyor. Kişiler emekli maaşlarını Ziraat Bankası’na taşımaları durumunda bu işlemin karşılığında promosyon ve kredi kartı imkanı sunan Ziraat Bankası hizmetlerine devam ediyor. Bankanın son yaptığı kampanyalardan birisi de bank kart lira kazanma avantajıdır. Kişiler Ziraat Bankası üzerinden artık 100 TL bankkart lira kazanabiliyor.

Ancak kişilerin kampanyadan yararlanabilmeleri için belli başlı kriterlere sahip olmaları gerekiyor. En önemli kriterlerin başında emekli maaş promosyonlarının Ziraat Bankası’nda bulundurmaları gerekiyor. Emekli kişilerin en çok tercih ettiği bankaların başında Ziraat Bankası her zaman ilk sıralarda yer alıyor. Dolayısıyla emekli müşteri sayısını diğer büyük bankaların gerisinde bırakmayı başarıyor. Ziraat Bankası’na olan bu yoğun ilginin en önemli sebebi bankanın sunmuş olduğu muhteşem kampanya hizmetleridir. Son dakika gelişmeleri haberlerim.com.tr'de 


 

Ziraat Bankası'ndan Emeklilere Özel Kampanya Ayrıntılarında Neler Var?

 
Emekliler Ziraat Bankası kampanyalarına katılarak birçok ayrıcalıklı hizmetten faydalanabiliyor. Böylelikle daha ciddi gelirler elde edebiliyorlar. 15 Şubat 2022 gününe kadar restoran ve kafe, sağlık hizmetleri üzerinden yapılacak alışverişlerde 200 TL alışverişlere 20 TL toplamda ise 100 TL bankkart lira kazanma avantajına sahip oluyorlar.Kişiler kampanyadan faydalanmak için yapmaları gerek işlem oldukça basittir. SMS butonuna KAZAN yazarak 4757 hattına mesaj göndermeniz gerekiyor. Bankkart kampanyasından yararlanma limiti 100 TL olarak belirlenmiştir. Böylece Ziraat Bankası’nın emeklilere özel ödeme fırsatlarından yararlanabilirsiniz!


 

Ziraat Bankası'ndan Emeklilere Özel Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirsiniz?

 
Kampanyadan yararlanmaları için kişilerin harcamalarını mutlaka Ziraat Bankası’na bağlı kurumlardan harcamalarını yapmaları gerekiyor. Ziraat Bankası’na bağlı olmayan kurumlardan alışveriş yapsanız dair hiçbir şekilde bankkart lira avantajından faydalanamazsınız. Bundan dolayı başvuru sırasında ayrıntılara da dikkat etmek durumundasınız.


 
Kişilerin kampanyadan yararlanabilmeleri için mutlaka belirtilen tarihlerde işlemlerini yerine getirmeleri gerekiyor. Dolayısıyla mutlaka kampanya tarihlerini kontrol etmeniz gereklidir. Kampanya tarihleri bankanın web sitesi üzerinden ilan ediliyor. Bankanın duyurular bölümünü takip ederek kampanyalar hakkında daha kapsamlı bilgi sahibi olabilirsiniz.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR