Ziraat Bankası'ndan Akaryakıt Alana Müjde Geldi! Bir Defaya Mahsus Veriliyor! İşte Son Tarih!

Ziraat Bankası'ndan Akaryakıt Alana Müjde Geldi! Bir Defaya Mahsus Veriliyor! İşte Son Tarih!
YAYIN TARİHİ: 26.12.2021 13:10:00

Ziraat Bankası kampanyayı duyurdu. Bu kampanyadan kimler yararlanabilecek? Kampanyaya katılmak için yapılması gerekenler nelerdir?

Milyonlarca araç sahibi vatandaş ayda bir kaç kez olmak üzere düzenli olarak akaryakıt almaktadır. Artan akaryakıt fiyatları vatandaşı zorlamaya devam ediyor. Sürekli olarak aracını kullanan vatandaş bankaların kampanyalarını yakından takip ediyor.

Bu kapsamda Ziraat Bankası tarafından otomobil kullanan vatandaşı sevindirecek haber geldi. Bir defaya mahsus olmak üzere akaryakıt harcamaları için kampanya duyurusu yapıldı. Bununla beraber araştırmalar hız kazanırken kampanyanın detayları haberimizde...

ZİRAAT BANKASI'NDAN MÜJDE!

Ziraat Bankası tarafından gelen bir defaya mahsus olarak verilecek kampanyanın detayları merak edilip araştırılıyor. Banka bir defaya mahsus olmak üzere 50 TL akarakıt indirimi yapılacağını duyurdu. Sürekli olarak akaryakıt alan vatandaş tüm kampanyaları yakından takip ediyor. Ziraat'ten gelen 50 TL akaryakıt indiriminin detayları sıklıkla araştırılan konular arasında. İşte kampanyanın tüm detayları...

AKARYAKIT ALANLARA 50 TL HEDİYE VERİLİYOR!

Ziraat Bankası resmi internet sitesi üzerinden yaptığı duyuruda; "Bankkart ile anlaşmalı akaryakıt istasyonlarında Bankkart POS'undan farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 150 TL ve üzeri dördüncü akaryakıt ya da otogaz harcamalarınıza 50 TL Bankkart Lira!" açıklamasında bulundu.

KAMPANYAYA KATILMAK İÇİN YAPMANIZ GEREKENLER?

SON GÜN...Ziraat Bankası tarafından duyurusu yapılan akaryakıt kampanyası 1 Aralık 2021 - 15 Ocak 2022 tarihleri arasında geçerli olmaktadır.

Kampanyaya katılmak için, Bankkart Mobil'den katılım sağlanabilirsiniz.

Akaryakıt kampanya müşteri bazlıdır. Bu kampanyadan bir müşteri kampanyaya bir kez katılabilmektedir. Kampanyadan toplamda en fazla 50 TL Bankkart Lira kazanabilirsiniz.

Bu kampanyadan, Bir müşteri kampanyanın süresi boyunca toplamda en fazla 50 TL Bankkart Lira kazanma şansına sahip olmaktadır.

Ayrıca kampanyadan yararlanmak için,  aynı gün içerisinde yapılacak 150 TL ve üzeri harcamalarınızdan sadece bir tanesi kampanyaya dahil edilmektedir.

Ziraat Bankası akaryakıt kampanyası, Bankkart, Bankkart Genç, Bankkart Başak, Bankkart Business sahibi müşteriler hem kredi kartı hem de banka kartı özelliği ile kampanyadan yararlanabilmektedirler. Bankkart Ücretsiz kartlar kampanyaya dahil edilmemektedir.

Kampanyaya asıl kart sahipleri katılabilmektedirler. Bu kampanyadan, Ek kartlar ve sanal kartlar ile yapılan harcamalar asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilmektedir.

Kampanya dahilinde kazandığınız Bankkart Lira'lar 29 Ocak 2022 tarihinde yüklenecektir.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER