Ziraat Bankası ve Vakıfbank düşük faizli 25000 TL ihtiyaç kredisi kampanyası duyurusunu bugün yaptı

Ziraat Bankası ve Vakıfbank düşük faizli 25000 TL ihtiyaç kredisi kampanyası duyurusunu bugün yaptı
YAYIN TARİHİ: 10.09.2021 19:44:00

Ziraat Bankası ve Vakıfbank düşük faizli 25000 TL ihtiyaç kredisi kampanyası duyurusunu bugün yaptı. Son dakika kredi haberi geldi. İşte detaylar...

Ziraat Bankası ve Vakıfbank düşük faizli 25000 TL ihtiyaç kredisi kampanyası duyurusunu bugün yaptı. Ziraat Bankası ve Vakıfbank üzerinden son dakika olarak yapılan Kredi kampanyasında özellikle daha önce bankalardan kredi onayı alamayan sigortalı olarak çalışan ve emekli olan kişilere gelir belgesiz olarak 25 bin TL'ye kadar kredi imkanı sunuluyor. 1.55 faiz oranları ile birlikte kredi veren bu iki banka üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen kişiler belirtilen Kredi şartlarına uygun olmaları durumunda hemen kredilerine 36 ay vadeye kadar alabileceklerdir. Ziraat Bankası ile Vakıfbank üzerinden düşük faizli olarak 25 bin TL'ye kadar kredi kullanmak isteyen kişiler 3 ay ertelemeli ve toplamda ise 36 ay vadeli olarak kredilerini hemen aynı bir içerisinde alabilecekler. Bankalar Kendi resmi internet sitesi üzerinden yapmış oldukları duyuru ile birlikte kredi başvurusu yapacak olan kişilerin kredi şartları hakkında da bilgiler yayınladı. 

Ziraat bankası'ndan 25 bin TL'ye kadar düşük faizli kredi kampanyasının başvurusu ve şartları nelerdir?


Ziraat Bankası ülkemizdeki kamu bankalarından olmasından dolayı müşterilerimin ilk tercih ettiği bankaların her zaman başında geliyor. Ziraat Bankası üzerinde hesabı olan kişilerde 25 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorlarsa banka şubelerine gitmeden hemen bu işlemlerini  kolay bir şekilde yapabiliyorlar. Ziraat Bankası mobil uygulamasına girerek buradan ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir onaylanan Kredinizi de şubelere gitmeden 25000 TL olarak hesabınıza atabilirsiniz. Ayrıca Ziraat Bankası şubelerine giderek kimlik ve gelir belgeniz ile birlikte diye başvurunuzu gerçekleştirebiliyorsunuz.


Vakıfbank'tan düşük faizli 25000 TL kredi kampanyası

Vakıfbank üzerinden de düşük faiz oranları ile 25 bin TL'ye kadar kredi kampanyasına başvuru yapabilirsiniz. Banka 36 ay vadeli ilk taksit ödemesinde de 3 ay ertelemeli olarak müşterilerine Kredi imkanı düşük faizli olarak sunuyor. Vakıfbank şubelerine giderek veya VakıfBank'ın resmi internet sitesine girerek buradan ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurup Kredi başvurusunda bulunabilir 25.000tl onay alıp almadığımızı hemen görebilirsiniz. Vakıfbank mobil uygulaması üzerinden kredi başvurusu yapacak olan müşteriler internet bankacılığını kullanarak Kredi başvurusunu yapıp onay alırlarsa Kredi hemen aynı gün içerisinde hesaplarına yatacaktır.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER