Ziraat Bankası Ve Vakıfbank Bankamatik Kartı Olanlara Müjdeli Haber Geldi, 12.000 TL Yatıyor

Ziraat Bankası Ve Vakıfbank Bankamatik Kartı Olanlara Müjdeli Haber Geldi, 12.000 TL Yatıyor
YAYIN TARİHİ: 20.01.2022 15:23:00

Ziraat Bankası ve Vakıfbank bağlamında bankamatik kartı olanlar ya da aktif olarak kullananlar için mobil uygulama üzerinden başvuru yaptığınız anda hesabınıza 12.000 TL yatıyor.

Son dakika haberi bağlamında Ziraat Bankası ve Vakıfbank bomba bir işe imza atıyor. Bu anlamda bu bankalara ait olan bankamatik kartı kullanan vatandaşlar anında 12.000 TL alabileceklerdir. Ziraat Bankası ve Vakıfbank üzerinden 36 ay vadeli ve 3 ay ertelemeli kredi almak ise oldukça kolaylaştı. Bankamatik hesabınız üzerinden başvuru yaparak ATM'den anında 12.000 TL'yi çekebiliyorsunuz. Son dakika gelişmeleri haberlerim.com.tr'deNakit para ihtiyacınız olduğu zaman Ziraat Bankası ve Vakıfbank sizleri yalnız bırakmıyor. Para almanız için çeşitli kampanyalar devamlı olarak düzenlenmektedir. Vatandaşlar Ziraat Bankası ve Vakıfbank şubelerine gidip kredi işlemlerini yapabilecekleri gibi, aynı zamanda mobil uygulama üzerinden de kredilerini alabilirler. SGK'lı olarak çalışan emekli veya devlet memurları da bu nakit ödemeden yararlanabiliyor. 12.000 TL acil ihtiyaç kredisini devlet memurları ve emekliler oldukça düşük faiz oranlarıyla kullanabiliyorlar.  Ziraat Bankası ve Vakıfbank üstünden başvuru yapmak isteyen kişiler en yakın Ziraat Bankası ve Vakıfbank şubesine giderek kimlik ve gelir belgesi ile birlikte işlem yapabilmelerinin yanı sıra bankamatik hesabı olan kişilerde ATM üzerinden müşteri numarası ve şifreleriyle birlikte işlem yapabilirler ve kredilerini alabilirler. Ziraat Bankası ve Vakıfbank'a başvuru yaptıktan sonra kredi ile ilgili açıklamaları ve detayları SMS ile alabilirler. 
Ziraat Bankası ve Vakıfbank haricinde diğer özel bankalardan da bankamatik kartınız varsa kredi anında alabilirsiniz. Bankamatik kartı kullanıyorsanız özel bankaların mobil telefon uygulamalarına girerek, kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Kredi kartınızı alınca da 12.000 TL kredinizi hesabınızda görürsünüz. 


 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR