Ziraat Bankası Son Dakika Emekli Kredisi Duyurdu, 20 bin TL üzerinde düşük faizli verilecek

Ziraat Bankası Son Dakika Emekli Kredisi Duyurdu, 20 bin TL üzerinde düşük faizli verilecek
YAYIN TARİHİ: 6.09.2021 11:37:00

Ziraat Bankası Son Dakika Emekli Kredisi Duyurdu, 20 bin TL üzerinde düşük faizli verilecek. Kredi almak isteyenlere müjdeli haber bankadan geldi. Detaylar haberimizde...

Ziraat Bankası emekliye müjdeli haberi verdi. 20.000 TL ve üzerindeki kredilerde düşük faiz oranları ile işlem yapacak. Ziraat Bankası emekli kredisi olarak verilecek ve 20.000 TL üzerinde işlem yapacak olan emeklilere yeni bir kampanya duyurdu. Eylül ayı itibariyle başlayacak olan bu kampanyaya katılmak isteyen müşteriler 36 ay vadeli ve ilk taksit ödemesinde 3 ay ertelemeli olarak Ziraat Bankası emekli kredisi kullanabilecekler. Ziraat Bankası emekli kredisi kullanmak isteyen kişiler bu banka üzerinden maaş almaları durumunda hızlı bir şekilde kredi onayı alabilirler. Maaş şubenize Ziraat Bankası değilse emekli maaşınızı bu bankaya taşıdıktan sonra kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası üzerinden emekli olan müşterilere hızlı bir şekilde verilen bu Kredi kampanyasına katılmak isteyen kişiler maaş taşıması sonrasında internet sitesi üzerinden veya mobil uygulama üzerinden de başvuru yapabilecek. Ayrıca yüksek limitli kredi kullanmak isteyen emekliler banka şubelerine sadece kimlikleri ile birlikte giderek kredilerini hızlı bir şekilde alabileceklerdir. Ziraat Bankası üzerinden emekli maaşı olan kişiler bu kredileri almış durumlar olmaları ile birlikte 36 ay vadeye kadar işlem yapabilecekler. Ayrıca yüksek limitli kredi kullanacak olan kişiler bankadan maaş alması durumunda diğer bankadaki olan tüm banka borçlarımı da kapatarak kredi kullanabileceklerdir. 


Ziraat Bankası başvuruları nasıl yapılacak?

Ziraat Bankası emekli kredisi başvurusu yapmak isteyen kişiler 20.000 TL ve üzerinde işlem yapmak istiyorlarsa bankanın 1.39 faiz oranları ile kredi kampanyasından yararlanabilecekler. Emekli olan kişilerin Kredi notu düşük olması durumunda bile banka hızlı bir şekilde onay veriyor. Sadece emekli maaşınızın üzerinde icra olmaması ve bankalardan dolayı icralık avukatlık bir durumunuzun olmaması yeterlidir. Ziraat Bankası üzerinden yapılacak olan Bu kampanyada 36 ay vadeye kadar ve ilk taksit ödemelerinde de 3 ay erteleme yapma imkanı sunulmaktadır. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen kişiler 20.000 TL'ye kadar hızlı bir şekilde bu banka üzerinden kredilerinde kullanabilir ve bu Kredilerde düşük faiz oranlarıyla da yararlanabilirler. Ziraat bankası'nın resmi internet sitesine girerek güncel faiz oranlarını öğrenebilir ve emekli kredisi kampanyasına bakabilirsiniz.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER