Ziraat Bankası Bomba Kampanyayı Başlattı! 6 Bin TL Peşin, Aylık 650 TL Taksitle 100 M2 Satılık 2+1..

Ziraat Bankası Bomba Kampanyayı Başlattı! 6 Bin TL Peşin, Aylık 650 TL Taksitle 100 M2 Satılık 2+1..
YAYIN TARİHİ: 31.01.2022 09:05:00

Ziraat Bankası’ndan müthiş kampanya! Ayda 650 TL ödeyerek ev sahibi olabilmenizi mümkün kılan bu kampanya son derece cazip fırsatları da içeriğinde barındırıyor! Üstelik kampanyaya dahil olmayı istiyorsanız sadece 6 bin TL ilk ödeme yapmanız yeterli! İşte Ziraat Bankası’nın bu ayrıcalıklı kampanyasına dair merak edilen ayrıntıların tamamı!

Konut fiyatlarının son zamanlarda yükselmeye başlaması ev sahibi olmak isteyenlerin de zor duruma düşmesine neden oldu. Bu noktada etkili çözümler ortaya koyabilen bir banka olan Ziraat Bankası; 2+1 ev alacaklara özel alternatif kampanyalara imzasını attı. Bu kapsamda Ziraat Bankası gayrimenkul satışı ilanlarına başladı. Böylece ev sahibi olmayı isteyenlerin tam da bekledikleri fırsatları elde etmeleri mümkün oldu. Üstelik Ziraat Bankası sadece 2+1 konutlarda değiş, işyeri ve dükkanlarda da etkili kampanyalar düzenlemeye başladı! Son dakika gelişmeleri haberlerim.com.tr'de

İşte Ziraat Bankası’nın Müthiş Kampanyasının Ayrıntıları!


Ev sahibi olmak isteyenlere sevindirici haber Ziraat Bankası’ndan geldi! Ziraat Bankası’ndan satılık evlere başvuru yaptığınız zaman tam da bütçenize uygun bir şekilde konut sahibi olmanız da mümkün! Üstelik bunun için sadece 6 bin Türk Lirası peşinat ödemek yeterli oluyor. Bununla birlikte bankanın satış listesinde çok sayıda farklı konutun bulunduğu da biliyor. Böylece 81 ilde yer alan çok sayıda konut arasından kendinize en uygun olanını seçebilirsiniz!


Ziraat Bankası’nın Kampanyasına Nasıl Başvuru Yapılır?


Siz de Ziraat Bankası’ndan ev almak istiyorsanız ilk önce bankanın satılık ev ilanlarını takip etmelisiniz. Sonrasında yayında olan ilanın hemen yanında yer alan başvuru butonunu kullanarak teklif vermelisiniz. Burada teklif vermeden önce mutlaka banka şubesine giderek belirtilen teminat tutarını yatırmak durumundasınız. Böylece internet sitesi için bir şifre alırsınız. Bu da başvuruyu çok daha kısa bir süre içerisinde tamamlamanızı mümkün kılar!Ziraat Bankası her zaman düşük konut kredisi faizleriyle ön planda yer alır. Üstelik banka ikinci el konutlarda da düşük kredilerle sıklıkla gündeme geliyor. Bu noktada Ziraat Bankası’nın ikinci el konut kredisi faiz oranının sadece 1,29 olduğunu ifade edebiliriz.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR