Ziraat Bankası Bayramdan Sonra Başlıyor, Herkese 10.000 TL Nakit, 5000 TL Kart Verilecek

Ziraat Bankası Bayramdan Sonra Başlıyor, Herkese 10.000 TL Nakit, 5000 TL Kart Verilecek
YAYIN TARİHİ: 23.07.2021 10:16:00

Ziraat Bankası Bayramdan Sonra Başlıyor, Herkese 10.000 TL Nakit, 5000 TL Kart Verilecek. Ziraat Bankası üzerinden bu desteklerden herkes faydalanabilecek. İşte son dakika kampanyası detayları...

Son dakika kampanyası olarak Ziraat Bankası yeni bir paylaşım yaptı. Ziraat Bankası üzerinden kredi ve kredi kartı alacak olan kişilere, banka üzerinden anında işlem yapılacağı duyurusu paylaşıldı. Banka üzerinden yapılan duyuru ile birlikte Ziraat Bankası, 10000 TL'ye kadar ihtiyaç kredilerini, sadece kimliğinizle birlikte verirken, bu krediyi kullanacak olan kişilere ayrıca bankanın kredi kartını da verecektir. 

Kamu bankası olan Ziraat Bankası üzerinden yapılacak olan bu kredi başvurusu ve kredi kartı başvurusuna katılmak isteyen kişilerin 18 yaşından büyük olması yeterli olacaktır. Ayrıca bankalardaki kredi notunuzun ve kredi sicilinizin de iyi olması gerekmektedir. Banka sizlere bu kredi başvurusunu yaptıktan sonra 10 dakika içerisinde sonuç vereceğini de söyledi. Ziraat Bankasının başlatmış olduğu bu kredi kampanyasına, sizlerde hızlı bir şekilde katılabilirsiniz. Özellikle banka müşterisi olan kişiler bu kampanyalara banka şubelerine gitmeden de katılabilecekler.

Başvurular, banka şubelerinden ve internetten 


Başvuru yapmak isteyen kişiler banka şubelerine giderken, kimliklerinin yanında götürmeleri yeterli olacaktır. Eğer emekliyseniz emekli maaşınızı Ziraat Bankasından almanız çalışıyorsanız da en az 6 aydır aynı işyerinde sigortanızın yatmış olması yeterlidir. Kredi başvurusu yaptıktan sonra eğer kredi onayı alamazsanız bu sizin kredi siciliniz yüzünden onay alamadığınız anlamına geliyor. Eğer bir kefil verebiliyorsanız bu krediyi yine kullanabiliyorsunuz. Ziraat Bankası şubeleri üzerinden yapılan kredi başvurusu sonrasında onay alan müşteriler kredilerini hemen aynı gün içerisinde kullanabilirler. İhtiyaç kredisi başvurusu ile birlikte bu kredilerde düşük faiz oranlarıyla kamu bankası olan Ziraat Bankası müşterilerine destek vermektedir. 


Resmi internet sitesi üzerinden de kredi başvurusu yapılıyor.

Bankanın resmi internet sitesine girerek buradan ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak hemen işlem yapabilirsiniz. Kredi başvuru formunu doldurduktan sonra işlem sonucunuz sizin cep telefonu numaranıza gelecektir. Eğer kredi onayı alırsanız, banka şubesinden bu onaylı Mesaj ile giderek kredinizi kullanabilirsiniz. İnternet bankacılığı kullanan kişiler ise internet bankacılığı üzerinden kredi başvurularını yapabilirler. İnternet bankacılığı üzerinden yapmış olduğunuz kredi başvurusunda da onay alırsanız banka şubelerine gitmeden 36 ay vadeli ve 3 ay ertelemeli olan kredinizi Ziraat Bankası, hesabınıza yatıracaksınız.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER