Ziraat Bankası 10.000 TL ve 20.000 TL Nakit Kredi Başlattı. Duyan Bankaya Koşuyor

Ziraat Bankası 10.000 TL ve 20.000 TL Nakit Kredi Başlattı. Duyan Bankaya Koşuyor
YAYIN TARİHİ: 2.07.2021 16:39:00

Ziraat Bankası 10.000 TL ve 20.000 TL Nakit Kredi Başlattı. Duyan Bankaya Koşuyor. Ziraat Bankası yeni kampanyası çok beğenildi. Herkese onay veriyor. Hemen başvuru yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası, özellikle pandemi döneminde verdiği krediler ile birlikte, oldukça fazla destek veren bankaların başında gelmektedir. Ziraat Bankası üzerinden kredi kullanmak isteyenler, belirli şartlara göre bu destek kredilerinden faydalanabilmektedirler. Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi için yeni bir kampanyasını duyurdu. Bu kampanya ile birlikte, kredileri hemen hesaplarına atabilecek olan Ziraat Bankası müşterileri, maaş müşterisi olması durumunda daha çok uygun faizle kredi kullanacaklar. Bu verilen destek kredisinde iki tane kredi kampanyası dikkat çekiyor. 10.000 TL ve 20.000 TL destek kredisi alabilmeniz içinde ne şartlarda işlem yapacağınız duyuruldu.

Ziraat Bankası Duyurusu

Ziraat Bankası üzerinden yapılan bu duyuru sonrasında, banka destek kredisi vermek için müşterilerin başvurularını bekliyor. Başvurular hem internet üzerinden hem de bankanın şubelerinden yapılacak. Ziraat Bankası üzerinden kredi başvurusu yapacak olan kişilerin de belirli şartlara uygun olması şart. 1200 ve üzerinde kredi notu olan kişiler, bu kredileri alabilecekler. Kredi notu düşük olan kişiler emekli ise bu krediyi alabilir. O kişilerin de bankadan maaş alması şart.
Ziraat Bankası duyurusu ile birlikte, kredilerde belirli şartlar uygunsa, kredi kullanılır. Banka üzerinden başvuru yapacak olan kişinin eğer kredi notu ile birlikte, gelir durumunda bir sıkıntısı yoksa, başvuru yaptıktan hemen sonra kredinizi hesabınıza atabileceksiniz.

Başvurular İnternet ve Şubelerden

Kredi başvurusu yapacak olan kişiler, başvuru yaptıklarında 5 dakika içinde 10 bin TL veya 20 bin TL onay alıp, almadıklarını öğreneceklerdir. İhtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler, bu kredileri alabilmeleri için başvuru yapması şart. Başvuru yapan kişiler, bu kredileri almak istiyorsa banka şubelerine giderek yanında kimlik ve gelir belgesini götürebilir. Başvuru internet sitesinden yapılacaksa, ön onay almanız ve daha sonra başvuru işlemlerini bitirmek için banka şubelerine gitmeniz gerekiyor.
Emekli olan kişilerde ise emekli maaşlarına göre onay verilecektir. Emekli olan kişiler, emekli kredilerinde başvuru yaparak verilen bu destek kampanyalarından daha fazla onaylı kredi kullanabileceklerdir. Emekliler maaş taşıma işlemlerini yapar yapmaz, 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi alabileceklerdir.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER