Ziraat Bankası 0.55 Faizli Kredi Verecek, Son Dakika Duyuruldu

Ziraat Bankası 0.55 Faizli Kredi Verecek, Son Dakika Duyuruldu
YAYIN TARİHİ: 11.09.2021 10:25:00

Ziraat Bankası 0.55 Faizli Kredi Verecek, Son Dakika Duyuruldu. Son dakika kampanyası ile düşük faizli onay alacaksınız...

Ziraat bankası'ndan 0.55 faiz oranları ile yeni bir ihtiyaç kredisi kampanyası başladı. Ziraat Bankası son dakika kampanyası olarak yapmış olduğu bu Kredi kampanyasına 0.55 faiz oranları ile hızlı bir şekilde Kredi onay verecek. 0.55 faiz oranları ile kredi kullanacak olan kişilerin banka kredi notu yüksek olmalı ve daha önce bu bankadan kredi kullanmış olması gerekmektedir. 200 bin TL'ye kadar verilecek 0.55 faiz oranları ile kredi kampanyasına katılacak olan müşteriler yüksek limitli kredi onayı almaları durumunda diğer bankadaki olan kredi ve kredi kartı borçlarında kapatabileceklerdir. 

Ziraat Bankası 0.55 faiz oranları ihtiyaç kredisi başvurusu


Ziraat Bankası üzerinden düşük faizlerle kredi kullanmak isteyen kişiler 0.55 faiz oranları ile banka şubeleri üzerinden veya bankanın resmi internet sitesi üzerinden başvuru yaparak onay alabilecekler. Ziraat Bankası vermiş olduğu bu krediler de belirli şartları da uygun olan müşterilere onay verecek. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişinin emekli olması durumunda emekli maaşını Bu banka üzerinden alması gerekiyor. Ziraat Bankası ayrıca sigortalı olarak çalışan kişilere ise ilk taksit ödemelerinde 3 ay ertelemeli olarak toplandı da 36 ay vadeli olarak verdiği krediler de sigortalılık süresinin en az 6 ay olmasını isteyecek. 6 aydır aynı işyerinde sigortalı olarak çalışan kişiler Ziraat Bankası üzerinden kredi notu sıfır olsa bile düşük faizli kredi kullanabilecek. 


Ziraat Bankası kredi başvurusu nasıl yapılacak?

Ziraat Bankası üzerinden maaş alan müşteriler banka şubelerine gitmeden Kredi başvurularını yapabiliyorlar. Ziraat Bankası mobil uygulaması üzerinden yapmış olduğunuz bu kredi kampanyası ile birlikte 36 ay vadeye kadar ve 200 bin TL'ye kadar kredinizi kullanabileceksiniz. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen kişiler ayrıca en yakın banka şubesine giderek kimlik ve gelir belgesini sunduktan sonra kredi başvurularını yapabilirler. Ziraat Bankası üzerinden emekli maaşı almayan kişiler emekli maaşlarını bu bankaya taşıyarak daha yüksekliklerde de krediler kullanabilir. Ziraat Bankası gibi 0.55 faiz oranları ile kredi veren Vakıfbank ve Halkbank üzerinden de işlem yapabilirsiniz.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER