Zafer Ergin ve Şevket Çoruh papaz oldu Arka Sokaklar darmadağın! Zafer Ergin gidecekken hedef Şevket

Zafer Ergin ve Şevket Çoruh papaz oldu Arka Sokaklar darmadağın! Zafer Ergin gidecekken hedef Şevket
YAYIN TARİHİ: 20.12.2021 20:07:00

15 sezondur Kanal D ekranlarında yayınlanan ve Türk televizyonlarının en uzun dizisi ünvanını cebinde tutan Arka Sokaklar kadrosu paramparça. Bu zamana kadar pek çok oyuncuya ev sahipliği yapan Arka Sokaklar’da geçen sezon ve sonunda pek çok ayrılık yaşanmıştı. Şimdi öyle ayrılık iddiaları var ki, bu iddiaların ardından Arka Sokaklar’ın bu sezon sonunda da final yapacağı iddia edildi. Çünkü dizinin iki önemli karakteri Rıza Baba ve Mesut birbirine girdi. İşte detaylar…

Zafer Ergin ve Şevket Çoruh papaz oldu Arka Sokaklar darmadağın! Zafer Ergin gidecekken hedef Şevket... İlk bölümü yine Kanal D ekranlarında 31 Temmuz 2006 günü yayınlanan Arka Sokaklar yavaş yavaş dağılıyor mu? Sürekli sirkülasyon halinde olan Arka Sokaklar dizisinin belli bir kilit kadrosu vardı. O kadroda Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan gibi isimler vardı. Ancak gelin görün ki Arka Sokaklar ekibi ha dağıldı ha dağılacak. Geçen sezon sonunda kilit kadrodan Yüsra Geyik ve Onur Bay diziye veda etmişti. Yüsra Geyik şimdilerde Camdaki Kız’da bo y gösterirken, Onur Bay ekranlardan uzak. Pek çok oyuncunun gelip geçtiği Arka Sokaklar için yine geçen yaz Zafer Ergin’in ayrılık iddiaları çok konuşulmuştu. Ancak bu iddialı yapım tarafından reddedilmişti.

 

Arka Sokaklar son bölümünde Rıza Baba ekibini dağıttı ve Mesut’la kavga etti. Hal böyle olunca Zafer Ergin diziden ayrılıyor iddiaları yine ayyuka çıktı. Ancak gerçekler bambaşka olabilir. Mesut, "Rıza baba beni silmiş. Benim yapacak bir şeyim yok. Resmen adam beni kovdu. Gidip yalvaramam, gençliğimi verdim ben bu ekibe ama bir ekibi yokmuş demek ki" demişti. Bu repliğin ardından kafalar iyiden iyiye karıştı.

Zafer Ergin gidiyor derken, Şevket Çoruh’un kullandığı bu replik sonrası ‘Şevket Çoruh diziden ayrılıyor’ yorumları yapılmaya başlandı. Diğer bir iddia ise Arka Sokaklar’ın final yapacağı yönünde. Her şey Arka Sokaklar’ın yeni bölümlerine belli olacak. 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER