Yüksek Faize Yaylım Ateşi Ziraat, Vakıfbank, Halkbank Düşük Faizle 30 Bin TL İhtiyaç Kredisi Veriyor

Yüksek Faize Yaylım Ateşi Ziraat, Vakıfbank, Halkbank Düşük Faizle 30 Bin TL İhtiyaç Kredisi Veriyor
YAYIN TARİHİ: 25.12.2021 11:32:00

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank tarafından yüksek faiz oranlarına savaş açılmış durumda. Bu anlamda baktığımız zaman Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank vatandaşlara parasal olarak destek vermek amacıyla 30.000 TL hesaplara yatırıyor

Ekonomik olarak oldukça sıkıntılı günler geçiren Türkiye'de Kamu bankaları olan Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank bağlamında güzel haberler gelmeye devam ediyor. 
Vatandaşlara makul faizli ihtiyaç kredisi veriliyor. Bu şekilde kişilerin nakit sıkışıklıklarına çözüm yapan kamu bankaları pazar ortalamasının altında ihtiyaç kredisi faizleri ile de müşterilere düşük maliyet uyguluyorlar.

İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZLERİ ARŞA ÇIKTI 


Son zamanlarda Türkiye'de yaşanan ekonomik sıkıntılar sonrasında vatandaşların nakit paraya ihtiyaçları olmuştu. Fakat bankalar tarafından verilen yüksek faiz oranları vatandaşları vurmuştu. Genellikle özel bankalar oldukça fazla bir şekilde faiz isteyerek kişileri baltaladı. Yüzde 2 oranının üstünde verilen faizler vatandaşları canından bezdirmişti. 

HALKBANK, VAKIFBANK VE ZİRAAT BANKASI ÖZEL BANKALARA SAVAŞ AÇTI 


Özel bankaların ihtiyaç kredisi faiz oranlarında yaptığı akılalmaz artış sonrasında duruma Kamu bankaları el attı. Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank düşükj faiz oranları vererek vatandaşları mest etti. Yapılan kampanyalar bağlamında Vakıfbank aylık yüzde 1,61 faizle, Halkbank aylık yüzde 1,63 faizle ve Ziraat Bankası da aylık yüzde 1,59 faizle ihtiyaç kredisi sunuyor. 

ZİRAAT BANKASI 30 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ TAKSİT HESAPLAMA


Ziraat Bankası'ndan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlara mühim imkanlar veriliyor. Müşteriler Ziraat Bankası'ndan ihtiyaç kredisi almaları bağlamında aylık yüzde 1,59 kredi faizi ile karşılaşıyorlar. 36 ay vadeli 30 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanılması durumunda ise müşteriler bankaya her ay 1.159 TL kredi taksiti ödüyorlar. Bu kredinin senelik maliyeti ise yüzde 25 olarak açıklandı. 

VAKIFBANK 30 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ TAKSİT HESAPLAMA


İhtiyaç kredisi kullanmak amacıyla Vakıfbank'ı seçen müşterilere banka doğrultusundan aylık yüzde 1,61 kredi faizi uygulanıyor. 36 ay vadeli 30 Bin TL  ihtiyaç kredisi kullananların aylık ödemeleri gereken kredi taksit tutarı 1.164 TL oluyor. Bu kredinin toplam maliyeti ise 41.909 TL şeklinde açıklandı. 

HALKBANK 30 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ TAKSİT HESAPLAMA


Halkbank doğrultusundan oluşturulan kampanya açıklamasına göre gereksinim kredisi tüketiminde müşterilere aylık yüzde 1,58 oranında faiz uygulanıyor. 36 ay vadeli 30 Bin TL ihtiyaç kredisi çeken müşteriler vade boyunca bankaya aylık 1.157 TL kredi taksiti ödüyorlar. Bu kredinin toplam maliyet miktarı ise 41.667 TL olarak açıklandı.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR