Yok Artık! Son Dakika Haberi: Vakıfbank, Halkbank ve Ziraat Bankası Resmen Açıkladı! Bugün Yatıyor

Yok Artık! Son Dakika Haberi: Vakıfbank, Halkbank ve Ziraat Bankası Resmen Açıkladı! Bugün Yatıyor
YAYIN TARİHİ: 19.12.2021 11:18:00

Kamu bankaları tarafından faiz oranlarında indirim açıklaması yapıldı. Vakıfbank, Halkbank, Ziraat Bankası kredi faiz oranları ne kadar oldu? Güncel konut, taşıt, ihtiyaç kredisi faiz oranları ne kadar? Bunun üzerine kamu bankaları tarafından açıklama yapıldı. Kamu bankaları, Halkbank, Vakıfbank, Ziraat Bankası tarafından kredi faiz oranlarının düşürüldüğü açıklaması yapıldı. Yapılan açıklamanın ardından vatandaş bankaların güncel kredi faiz oranlarını araştırıyor. İşte bankaların güncel faiz oranları...

Yok Artık! Son Dakika Haberi: Vakıfbank, Halkbank ve Ziraat Bankası Resmen Açıkladı! Bugün Yatıyor... ​Son zamanlarda yaşanan ekonomik sıkıntılar sebebi ile kredi çekmeyi düşünen vatandaş bankaların faiz oranları gündemlerinde yer almaya devam ediyor. Vatandaş en uygun faiz oranına sahip kredileri araştırıyor. Geçtiğimiz günlerde Merkez Bankası tarafından faiz indirimi kararına gidildiği açıklandı.

KAMU BANKALARINDAN FAİZ İNDİRİMİ AÇIKLAMASI!

Merkez bankası faiz indirimi kararının ardından kamu bankaları tarafından konut kredilerinde faiz indirimi yapıldığı açıklandı. Ev almayı hayal eden milyonlarca vatandaş yapılan bu açıklamanın detaylarını yakından araştırıyor. Milyonlarca vatandaş Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank taşıt kredisi, konut kredisi ve ihtiyaç kredi faiz oranlarının ne kadar olduğuna dair gelişmeleri yakından takip ediyor.

Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank'tan düşük faizli uzun vadeli kampanyalarına dair tüm detaylar yakından takip ediliyor. Vakıfbank, Halkbank, Ziraat Bankası tarafından yapılan açıklamaya göre, kredi faiz oranlarında ürün ve vade yapısına göre 100 baz puana kadar değişen oranlarda indirime gidildiği belirtildi.VAKIFBANK, ZİRAAT, HALKBANK KREDİ FAİZ ORANLARINI DÜŞÜRDÜ!

(TCMB) Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası tarafından yapılan açıklama kapsamında, geçtiğimiz gün yapılan faiz indirimi kararının açıklamasının ardından, kamu bankaları tarafından da kredi faiz oranlarının düşürüldüğü açıklandı. Kamu bankaları, kurumsal kredi faiz oranlarında 100 baz puana kadar indirim yapıldığı açıklandı.

KONUT KREDİSİ FAİZLERİNDE DÜŞÜŞ!

Kamu bankaları tarafından yapılan açıklamanın ardından, konut kredisi faiz oranları için de bir hamle yapıldı. Kamu bankaları konut kredilerinde de indirimine giderek, sıfır konutlarda kredi faiz oranlarında indirime gidildiğini ve 1 milyon TL altı tutarlarda %1,20'ye, 1 milyon TL üzerindeki tutarlarda ise %1,29'a kadar düşürüldüğü açıklaması yapıldı.

KAMU BANKALARI GÜNCEL FAİZ ORANLARI NE KADAR OLDU?

HALKBANK GÜNCEL KONUT KREDİSİ

Halkbank, ihtiyaç kredisi faiz oranı %1.58,


Halkbank, taşıt kredisi faiz oranı %1,54'ten başlayan faiz oranları ile sunulmaktadır.ZİRAAT BANKASI GÜNCEL FAİZ ORANLARI

Ziraat Bankası tarafından yapılan açıklamaya göre, konut kredisi faiz oranlarında sıfır konutlar için 1 milyon liranın altında faiz oranı1,20 olarak belirlenmiştir.

Ziraat Bankası 1 milyon lira üzerinde konutlar için kredi faiz oranı ise 1,29 olarak belirlenmiştir

Ziraat Bankası Taşıt kredisi faiz oranı: %1,59

Ziraat Bankası İhtiyaç kredisi faiz oranı: %1,63

VAKIFBANK GÜNCE FAİZ ORANLARI

VakıfBank konut kredisi faiz oranı sıfır konutlar da 1 milyon liranın altında faiz oranı 1,20 olarak belirlenmiştir.

VakıfBank konut kredisi faiz oranı sıfır konutlar 1 milyon lira üzerinde faiz oranı ise %1,29 olarak belirlenmiştir.

VakıfBank Taşıt kredisi faiz oranı: %1,50

VakıfBank İhtiyaç kredisi faiz oranı: %1,55

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR