Yok Artık Dedirten Kampanya Başladı, 28.000 TL Başvuru Yapıyorsunuz, Hemen Onay Alıp, Hesaba Geçiyor

Yok Artık Dedirten Kampanya Başladı, 28.000 TL Başvuru Yapıyorsunuz, Hemen Onay Alıp, Hesaba Geçiyor
YAYIN TARİHİ: 10.07.2021 18:19:00

Yok Artık Dedirten Kampanya Başladı, 28.000 TL Başvuru Yapıyorsunuz, Hemen Onay Alıp, Hesaba Geçiyor. Bankalardan 36 ay vadeli ve 3 ay ertelemeli olarak bu kredi kampanyaları duyuruldu. İşte bankalar ve şartları...

Yeni bir kredi haberi 28000 TL ihtiyacı olan kişilere geldi. İhtiyaç Kredisi olarak kullanacağınız bu krediler de 28 bin TL kredi kullanırsanız 36 ay vadeye kadar işlem yapabilirsiniz. Şimdi bu bankaların ve başvuru şartları hakkında bilgiler verelim.
Anında 28 bin TL kredi kullanmak istiyorsanız, ilk olarak kredi notunuzun uygun olması gerekiyor. Banka kredi notu yüksek olan kişiler, İhtiyaç Kredisi olarak bankalardan işlem yapabilir. Kredi başvurusu yaptığınızda, 28 bin TL kredi kullanırsanız, bu krediye en fazla 36 ay vadeye kadar işlem yapabiliyorsunuz. İlk kredi taksitini bazı bankalarda 3 ay, bazı bankalarda da 6 ay ertelemeli olarak da yapmanız mümkündür. 28.000 TL kredi kullanacak olan kişi eğer bankalardan dolayı bir icralık veya avukatlık durumu varsa kredi başvurusu yaptıktan sonra kara liste müşterisi olduğu için otomatik onay alamayacaktır. Bu ve buna benzer kişiler maalesef kredi onayı alamayacaklardır.

Ziraat Bankası 28 bin TL ihtiyaç kredisi başvurusu

Ziraat Bankası üzerinden 28 bin TL ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Banka ihtiyaç kredisi olarak müşterilerine sadece şubelerden ve internet bankacılığı üzerinden işlem yapıyor. İnternet bankacılığı üzerinden kredi kullanmak istiyorsanız, bankada bir hesabınızın olması ve bu bankaya yatan bir maaşınızın olması şartı vardır.

Banka ancak bu şekilde kişilere ihtiyaç kredisini online olarak vermektedir. Eğer bu bankada bir maaşınızı yoksa, en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek, kredi başvurunuzu kimlik ve gelir belgenizi verdikten sonra yapabilirsiniz. Bireysel krediler gibi ayrıca Banka ticari kredilerde de müşterilerine 28.000 TL için işlem yapmaktadır. 28 bin TL kredi kullandığınızda diğer bankalarla karşılaştırma yaparsanız daha uygun faizlerde kredi alacağımızı görebilirsiniz. Sigortası olan kişiler en az 6 aylık aynı iş yerinde çalışıyor olması durumunda Kredi başvurularını hızlı bir şekilde yapabilirler.

İş Bankası 28.000 TL online kredi başvurusu?

Eğer bankaya gitmeden, kredi başvurusu yapmak istiyorsanız ve İş Bankası'nda bir hesabınız varsa, İş Cep uygulamasına girerek buradan kredi başvuru hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.
İş Bankası 28.000 TL online kredi başvurusu yapan müşteriler kredi onayı aldıktan sonra hemen kredilerine hesabı atabilirler. İş Bankası 28.000 TL online kredi başvurusu ile birlikte banka sizlere uygun faiz oranları ile kredi verecektir.
28.000 TL ihtiyaç kredisi kullanan kişiler ise en fazla 36 ay vade ve ilk taksit ödemelerinde de 3 ay erteleme imkanı online kredilerde devam etmektedir. Kredi başvurusu yapacak olan kişi eğer banka müşterisi değilse bankanın bu kredi kampanyasına şubelerden başvuru yaparak ulaşabilir. En yakın İş Bankası şubesine giderek 28 bin TL kredi için başvurunuzu yapabilirsiniz, başvuru sonrası onay alırsanız aynı gün içerisinde sadece kimlikle kredi kullanmanız mümkündür. İş Bankası üzerinden kredi kullanan müşteriler ayrıca bankanın kredi kartını da alabiliyor.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER