Yoğun bakıma alınmıştı hayatını kaybetti haberi geldi! Hakan Ural'ın öldüğü ışık hızıyla yayıldı!

Yoğun bakıma alınmıştı hayatını kaybetti haberi geldi! Hakan Ural'ın öldüğü ışık hızıyla yayıldı!
YAYIN TARİHİ: 10.11.2021 10:43:00

​Hakan Ural'ın öldüğü ışık hızıyla yayıldı! Yoğun bakıma alınmıştı hayatını kaybetti haberi geldi... Hafta içi her gün Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkan Neler Oluyor Hayatta'nın sunucusu Hakan Ural'ın sağlık sorunları nedeniyle ekrana çıkamadığı duyurulmuştu. Acı haberi daha sonra Hakan Ural kendisi duyurmuş ve çift doz aşı olmasına rağmen koronavirüse yakalandığını duyurmuştu. Herkes Hakan Ural'ın son sağlık durumunu merak ederken öldüğü haberleri yayılmaya başladı. Hakan Ural öldü mü?

Kanal D ekranlarında yayınlanan 'Neler Oluyor Hayatta' programının sunucu Hakan Ural kara haberi önce kendi ağzıyla duyurmuştu. 53 yaşındaki ünlü isim çift doz aşı olmasına rağmen koronavirüse yakalandığını duyurmuştu. Neler Oluyor Hayatta'ya çıkmayan ve sonrasında son sağlık durumunu duyuran Hakan Ural'ın hayatını kaybettiği haberi kısa sürede yayıldıkça yayıldı. Hakan Ural öldü mü sorusu herkes tarafından merak ediliyor. Yoğun bakıma kaldırılan Hakan Ural'ın son sağlık durumu ne? Hayatını kaybetti mi? İşte detaylar... 

Kanal D ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Neler Oluyor Hayatta programının sunucusu  Hakan Ural bir süredir programa katılmıyordu. Bir kaç gün sonra Ural, Instagram hesabından soğuk algınlığı geçirdiğini, test yaptırdığını ama negatif çıktığını duyurdu. Ancak ilerleyen günlerde durum bambaşka bir hal aldı.

Kontrollerini yaptırmak için hastaneye giden Hakan Ural, ikinci kez koronavirüs test yaptırdı ve test sonucu pozitife döndü. Hakan Ural bunun üzerine hemen hastaneye yatırıldı ve tedavisine başlandı. Ural sunuculuğunu yaptığı Neler Oluyor Hayatta ekibi Ural'ın sağlık durumu hakkında ilk olarak şöyle bir açıklama yaptı:

“Hafta içi her gün Kanal D ekranlarında canlı yayınlanan ‘Neler Oluyor Hayatta’ programının sunucularından Hakan Ural, sağlık sorunları nedeniyle bir süreliğine programa ara vermiştir. Grip belirtileriyle başlayan süreçte PCR testleri negatif çıkmış, ancak ardından pozitife dönmüştür. Hakan Ural’ın Covid-19 tedavisi şu an tedbir amaçlı hastanede devam etmektedir. Sağlık durumu gün geçtikçe iyiye gitmektedir.”

Yapılan bu açıklamanın ardından Hakan Ural'dan iyi haberler gelmesi beklenirken kötü haberler geliyor. Son olarak Hakan Ural, Instagram hesabından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer vermişti:

"Sevgili minik ailem ortalığın bilindik virüsler dışında tarif edilemeyen virüslerle de dolu olduğunu deneyimlemiş olduk maalesef. Fakat hamdolsun Allah'ın izni ile çok çok iyiyim hanım iyi baktı Allah için. Sizlerin hayır duasının ilgi alakasının içtenliğiniz samimiyetinizden kaynaklı enerji verişinizle hiçbir hastalık muvaffak olamaz evvelallah. Arayan soran tüm dost arkadaşlara da teşekkürler. Her işte de bir hayır vardır inşallah Allah'tan bir mani olmazsa sağlam olsun Pazartesi beraberiz. Sizleri Allah için çok seviyorum iyi ki varsınız. Selam, sevgi, saygılar.”

HAKAN URAL'IN SON SAĞLIK DURUMU NE?


Herkes Hakan Ural'dan iyi haberler beklerden ortaya öyle iddialara atılıyor ki acı haber tez duyulur cinsinden. Bu paylaşımının ardından sesi soluğu çıkmayan Hakan Ural'ın apar topar yoğun bakıma alındığı iddia edildi önce. Sonrasında da öldüğüne dair pek çok haber sosyal medyada kol gezse de Hakan Ural son sağlık durumu hakkında kesin bir bilgi bulunmuyor.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER