Yeşim Aydın neden tutuklandı? Sosyal medya fenomeni Yeşim Aydın kimdir? Kaç yaşında? Nereli?

Yeşim Aydın neden tutuklandı? Sosyal medya fenomeni Yeşim Aydın kimdir? Kaç yaşında? Nereli?
YAYIN TARİHİ: 14.11.2021 12:40:00

​Sosyal medya fenomeni Yeşim Aydın kimdir? Kaç yaşında? Nereli? Yeşim Aydın neden tutuklandı? Simge Barankoğlu gibi sosyal medya fenomenleri hakkında tutuklama kararı alındı. İzmir'de polisler tarafından para ödülü kazanıldığı belirtilip, 'vergisi' denilenlerden para alarak dolandırıcılık yaptığı öne sürülen suç şebekesine operasyon yapıldı. Peki, Yeşim Aydın tutuklandı mı, Sosyal medya fenomeni Yeşim Aydın kimdir kaç yaşında, nereli, neden tutuklandı?

Sosyal medya fenomeni Yeşim Aydın'ın tutuklanıp tutuklanmadığına yönelik detaylar merak ediliyor. Bu kapsamda Simge Barankoğlu ve Yeşim Aydın tutuklandı. Peki, Yeşim Aydın tutuklandı mı, Sosyal medya fenomeni Yeşim Aydın kimdir kaç yaşında, nereli, neden tutuklandı?


YEŞİM AYDIN KİMDİR?

Yeşim Aydın 21 yaşında daha önce çalışma hayatı olmasına rağmen belirli bir mesleği yok. Yeşim bilim kurgu filmlerine bayıldığı gibi kitap konusunda tam tersi romantik. Biraz fazla sinirli ve agresif olmasına rağmen bu huyunu haksızlığa veya üzerine gelindiğinde dışa vuruyor. Genelde sakin ve eğlenceli. Giyim tarzını daha çok street fashion olarak yorumluyor ama istediği zaman her tarzı kendine uyarlayabildiğini düşünüyor.

Farklı tarzıyla İşte Benim Stilim'e katılan Yeşim Aydın yeni sezonun önemli karakterleri arasında bulundu. Kısacık sarı saçlarıyla ilgi odağı olan Yeşim tarzıyla Amber Rose'a oldukça fazla benziyor. Duruşu ve renkli yapısıyla Yeşim Aydın'ın ikinci bir Ayşenur Balcı olabileceği konuşulmaya başlandı.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER