Yeni şarkısının klibi için soyunan Aleyna... Survivor Aleyna’nın son hali nasıl çirkinleşir örneği!

Yeni şarkısının klibi için soyunan Aleyna... Survivor Aleyna’nın son hali nasıl çirkinleşir örneği!
YAYIN TARİHİ: 20.11.2021 10:30:00

​Survivor Aleyna’nın son hali nasıl çirkinleşir örneği! Yeni şarkısının klibi için soyunan  Aleyna... Survivor başladığı ilk günden bu yana çok konuşulan isimlerden biri oldu Aleyna Kalaycıoğlu. Yola Ayşe Yüksel, Emin Günenç, Yiğit Alp Poyraz koalisyonuyla başlayan Aleyna Kalaycıoğlu’nun beklediği gibi gitmedi işler. Yiğit Alp Poyraz’ın sırt çevirmesi, Emin Günenç’in sakatlığı nedeniyle diskalifiye edilmesi, Ayşe Yüksel’le papaz olması derken Aleyna Kalaycıoğlu bambaşka bir rota çizdi kendine.

TV 8 ekranlarında yıllardır yayınlanan Survivor’ın belki de en magazinel sezonu 2021 sezonu oldu. Yarışmadaki aşk iddiaları ayrı sonrasında yaşananlar aşklarsa ayrı. Bu dedikodular içerisindeki Aleyna Kalaycıoğlu başı çekiyordu. Survivor 2021’in en çok konuşulan isimlerinden biri olan Aleyna Kalaycıoğlu’nun adı sırasıyla Yiğit Alp Poyraz, Batuhan Karacakaya, İsmail Balaban’la anıldı sonrasında da Gökhan Özdemir’le. Güzel sesiyle bilinen Aleyna Kalaycıoğlu sonunda muradına erdi ve ilk şarkısını çıkardı. Yetenekli ismi kimi çevreler yerden yere vururken kimi çevreler yere göğe sığdıramadı.

1998 yılında Yalova’da dünyaya gelen Aleyna Kalaycıoğlu’nun annesi ve babası 10 yaşındayken ayrılmış. Kalaycıoğlu soyadı zaten annesine ait. Aleyna’nın aile dramının ilk olayı bu boşanmayken ikinci bir dram daha yaşanıyor. Aleyna Kalaycıoğlu’nun canından çok sevdiği kardeşi Cansu geçirdiği bir kaza sonrası engelli kalıyor. Aleyna ve annesi Zülal Kalaycıoğlu o günden itibaren tüm varlarını yoklarını  Cansu için harcıyor.


Yalova’dan İstanbul’a taşınan Aleyna Kalaycıoğlu’nun hayatı böylece değişmeye başlıyor. Lisede dil bölümü bitiren Aleyna sonrasında Amerika Birleşik Devletleri’nde uçak mühendisliği okumaya başladı. Yarışmaya çağırıldığı dönemde de Los Angeles’ta öğrenciydi. Tabi Aleyna Kalaycıoğlu’nun bir diğer maharetli olduğu alan da, voleybol…

Survivor’a katılmasıyla hayatı değişen Aleyna Kalaycıoğlu birleşme partisinde güzel sesini tüm Türkiye ile buluşturunca kariyerinin nasıl ilerleyeceği zaten az çok belliydi. Nitekim beklenen gibi oldu. Şarkıcı Berkay’ın desteğini alan Aleyna Kalaycıoğlu ilk şarkısı ve klibi ‘Bedelini Ödedim’i çıkardı, hem de ne çıkarmak. Bir de estetik operasyonlar geçiren Aleyna Kalaycıoğlu’nu kimi çevreler yerden yere vurdu.

Estetikli hali beğenilmeyen Aleyna Kalaycıoğlu hakkında ‘ne güzel karakteristik bir burnun vardı neden mahvettin?’, ‘bedelini kulaklarım ödedi’ gibi yorumlar yapıldı. Öte yandan Aleyna’yı beğenmeyenler de yok değil. Yarışmada da büyük bir hayran kitlesi olan Aleyna Kalaycıoğlu’na övgü dolu yorumlar da geldi.DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER