Yeni Bir Aşk Mı Geliyor?Haldun Demirhisarla Adı Geçen Serenay Sarıkaya İddialara Cevap Verdi...

Yeni Bir Aşk Mı Geliyor?Haldun Demirhisarla Adı Geçen Serenay Sarıkaya İddialara Cevap Verdi...
YAYIN TARİHİ: 12.04.2021 11:16:00

Oyuncu Serenay Sarıkaya ile iş insanı Haldun Demirhisar'ın aşk yaşadığı iddia edildi. Sarıkaya aşk iddialarını yalanlayıp, "Haberde bahsi edilen kişi arkadaşımdır. Yapılan yorumları kınıyorum…”dedi.

Uzun süredir ekranlardan uzak olan ama magazin gündeminden hiç düşmeyen güzel oyuncu Serenay Sarıkaya hakkında sürpriz bir iddia ortaya atıldı. Güzel oyuncunun, iş insanı Haldun Demirhisar ile aşk yaşadığı ileri sürüldü. İkili, Göcek Bedri Rahmi Koyu'nda teknede birlikte görüntülendi. Serenay Sarıkaya, haklarında çıkan aşk dedikodularını sert bir şekilde yalanladı.

“ÇİRKİN BİR ÜSLUPLA YAZILAN İLİŞKİ HABERLERİ ASILSIZDIR”

Sosyal medyada kısa sürede gündem olan Sarıkaya, Instagram hesabından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Merhaba. Bugün hakkımda çıkan ve çok çirkin bir üslup ile yazılan ilişki haberi asılsızdır. Haberde bahsi edilen kişi arkadaşımdır.


Bir kadının yalnızca güçlü bir erkekle sevgilisi olursa istediği hayatı yaşayabileceğine dair imaları ve arkadaşıma yapılan yorumları kınıyorum.”
HALDUN DEMİRHİSAR KİMDİR?

Heavenly dDF isimli şirketinin sahibi olan Haldun Demirhisar, yurt genelinde birçok sektöre yatırım yapan İzmirli bir iş insanı. Otel, mimar ofisi ve restorant işletmeleri de bulunan Haldun Demirhisar, bir dönem Bennu Gerede ile aşk yaşamıştı.


AŞKLARI KISA SÜRMÜŞTÜ


Serenay Sarıkaya  ve Cem Yılmaz, geçtiğimiz yıl Mart ayında Atina'da görüntülenmişti. Fotoğraflarla belgelenen sürpriz aşk magazin gündeminde bomba etkisi yaratmıştı. Ancak çiftin aşkı uzun sürmedi. Karantina sürecini de birlikte geçiren ikili, ayrılık kararı almışlardı.

Yılbaşı gecesi Serenay Sarıkaya'yı Instagram hesabından takip etmeyi bırakan Cem Yılmaz'dan sürpriz bir hamle daha gelmişti. Ünlü komedyen, eski aşkını yeniden takip etmeye başlayarak geri adım atmıştı.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER