Yemek Programı Değil İzdivaç! Masterchef’te Düğün Var Teklif Geldi Tarih Bile Belli! Aşkta Final

Yemek Programı Değil İzdivaç! Masterchef’te Düğün Var Teklif Geldi Tarih Bile Belli! Aşkta Final
YAYIN TARİHİ: 3.01.2022 16:45:00

TV 8 ekranlarında yayınlanan yemek yarışma programı MAsterchef bu sezon sık sık aşk haberleriyle gündeme geldi. Danilo Zanna ile Pelin Zaman’ın aşk iddiaları, Sergen ile Dilara derken bir diğer cephe de Hasan ile Hülya’ydı. Hatta Hasan Biltekin’in sevgilisi Hülya Acar’ın kıskançlık krizlerine girdiği bile iddia edilmişti. Bir dönem ayrılık bile yaşayan çift nikah masasına oturuyor. Hatta evlilik teklifinin geldiği bile iddia edildi. 

Masterchef’in bu sezonki en büyük şampiyonluk adaylarından biri de Hasan Biltekin. Yarışmaya ‘geçen sene ben olsaydım Serhat Doğramacı şampiyon olamazdı’ gibi iddialı bir cümleyle başlayan Hasan Biltekin, yeteneği ve bilgisiyle de bunu kanıtlamış oldu. Ancak bu süre zarfında pek çok sorun yaşadı. Bu sorunlardan en önemlisi ise özel hayatıyla ilgili olanlardı. Erzurum’da görev alan doktor Hülya Acar ile aşk yaşayan Hasan Biltekin önce kız arkadaşının babasının hayatını kaybetmesiyle büyük bir şok yaşadı. Bu yüzden yarışmaya bir süre ara veren Hasan Biltekin kendisini kısa sürede tamamladı. Tam her şey yolunu girdi, Hasan’on morali yerine geldi derken bu kez de yasak aşk skandalı patlak verdi.

İddialara göre Hasan bir diğer yarışmacı Pelin Zaman’a kalbini kaptırdı. Pelin Zaman’la Hasan Biltekin’in yakınlığı sevgilisi Hülya Acar’ın da gözünden kaçmadı ve Hasan’ı terk etti. Hatta o dönem Hülya Acar, Instagram hesabını gizliden açığa aldı. Üstüne bir de takipçi satın alan Hülya Acar kısa sürede fenomene dönüştü. Tüm bu iddialardan ve olaylardan sonra Hasan Biltekin ve Hülya Acar arasını düzeltti. Şimdi de bomba bir iddia ortaya atıldı. İddialara göre Hasan Biltekin ve Hülya Acar yarışma sonrasında nikah masasına oturacak. Hatta Hasan Biltekin’in sürpriz bir evlilik teklifi yaptığı da iddialar arasında. Neler olacağı ise izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. 
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER