Yasmin Erbil’in Gazabı! Eşi ‘Yasmin Kocamın 3 Sevgilisinden Biri’ Dedi Kirli Çamaşırlar İfşalandı

Yasmin Erbil’in Gazabı! Eşi ‘Yasmin Kocamın 3 Sevgilisinden Biri’ Dedi Kirli Çamaşırlar İfşalandı
YAYIN TARİHİ: 19.01.2022 12:20:00

Mehmet Ali Erbil ve Nergis Kumbasar’ın kızları Yasmin Erbil artık anne ve babasından bağımsız bir magazin figürü. Sunuculuk ve oyunculuğa el atsa da gerisini getiremeyen Yasmin Erbil yine bildiği yoldan, Instagram’daki cesur paylaşımlarından magazin gündeminde yer almayı başarıyor. Ancak geçtiğimiz günlerde bambaşka bir konuyla gündeme geldi Yasmin Erbil. Evli bir iş insanının, üç sevgilisinden biri olduğu iddia edilen Yasmin Erbil soluğu mahkeme kapılarında aldı. İşte yasak aşk skandalının detayları.

Mehmet Ali Erbil ve Nergis Kumbasar’ın 26 yaşındaki sosyal medya fenomeni kızları Yasmin Erbil hakkındaki yasak aşk bombası olay yarattı geçtiğimi günlerde. Her şey, sosyal medyada Cansu Miasu olarak bilinen Cansu Nur Çufalı’nın iş insanı eşi Yusuf Yosi Özlevi’nin kendisini 3 kadınla birlikte aldattığını iddia etmesiyle başladı. Cansu Nur Çufalı, bu üç kadından birinin ünlü birinin kızı olduğunu açıklamıştı. Son dakika gelişmeleri haberlerim.com.tr'de
Olay Söylemezsem Olmaz programında Yasmin Erbil’e sıçradı. Bircan Bali, Arto ve Seren Serengil’in programı Söylemezsem Olmaz’ın, Demet Akalın’ın konuk olduğu bölümünde bu konu tartışıldı ve bu ismin Yasmin Erbil olduğu iddiası ortaya atıldı. Yasmin Erbil hakkındaki bu yasak aşk iddiası magazin gündemine bomba gibi düşerken Yasmin Erbil’den açıklama gecikmedi.Yasmin Erbil Instagram’da yaptığı açıklamada “Adımı lekelemeye çalışamazsınız. Şaka mısınız siz? Ünlü olmak için insanlara iftira atmak 90’larda kalmadı mı?” demişti. Bu açıklama sonrasında Yasmin Erbil’in avukatından açıklama geldi. Avukat Murat Teber yaptığı açıklamada ‘bir televizyon programında müvekkilim Yasmin Erbil hakkında yalan, iğrenç ve insanlık onur ile bağdaşmayacak bir şekilde asılsız ithamlar içeren ifadeler kullanılmıştır. Tüm hukuki süreç başlatılacaktır.” Dedi.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR