Yarısı Bizden Dedi! 3 Ay Boyunca 600 TL İndirim Var! Banka Harcamaların Yüzde 50'sini Karşılıyor!

Yarısı Bizden Dedi! 3 Ay Boyunca 600 TL İndirim Var! Banka Harcamaların Yüzde 50'sini Karşılıyor!
YAYIN TARİHİ: 2.02.2022 11:16:00

Denizbank bağlamında kredi kartı kullanmanız vatandaşlar için önemli avantajlar sağlamaya devam ediyor. Bankaların müşterilerine özel sunmuş olduğu fırsatlar ve kampanyalar, müşteriler amacıyla olabildiğince baştan çıkarıcı olabiliyor.  Bu noktada Denizbank, kredi kartı başvurularına özel olarak sunmuş olduğu ayrıcalıkta, 3 ay süresince 600 TL’ye varan indirim fırsatları sunuyor.

Denizbank tarafından hayata geçirilmiş olan yarısı bizden kampanyası oldukça ilgi gördü. 
Şartları karşılayan herkes Denizbank’ın sunmuş olduğu üstünlük ve fırsatlardan anında yarar sağlayacak. Bu anlamda nasıl kullanılacağı ise merak ediliyor. Son dakika gelişmeleri haberlerim.com.tr'de


 

​DENİZBANK YARISI BİZDN DİYEREK VATANDAŞI SEVİNDİRDİ


Denizbank kredi kartı başvurusunda bulunanlar bağlamında banka ilk 3 ay internet üzerinden alışveriş yapanların yüzde 50'sini karşılıyor.  Denizbank bu noktada, Şubat ayında Denizbank kredi kartıyla oluşturulan internet alışverilerinde 3 ay süresince 600 TL’ye varan indirim fırsatları sunuyor. Başvurular ise şubeye gitmeye lüzum kalmadan mobil bankacılık ya da internet bankacılığı üzerinden yapılabiliyor.

Denizbank’ın gündeme getirmiş olduğu “Yarısı Bizden” kampanyasından yararlanmak isteyen vatandaşlar bağlamında internet bankacılığı, Mobil Deniz, Mobil Web, DenizKartım ve bankanın resmi internet sitesi üzerinden başvurularını gerçekleştirebiliyor. Hem de Denizbank’ın iletişim merkezi vasıtasıyla da 1-28 Şubat tarihleri arasında onaylanan bireysel asıl kredi kartları amacıyla bu kampanya sunuluyor. Söz hususu kampanyaya ek kartlar, Net Kart, banka kartı ve Business kartlar satışları dahil değildir.


KAMPANYA HANGİ HARCAMALAR İÇİN GEÇERLİ?


Denizbank’ın sunmuş olduğu “Yarısı Bizden” kampanyasına fiziki POS harcamaları dahil olmayacak. Hem nakit avans hem de bonus kullanımları da bu kampanyadan yararlanamayacak.  Ödüle yalnızca internet harcamaları dahil olacak ve alış verişlerden kazanılan indirimler, takip eden ayın ilk 5 iş günü içersinde karta yansıtılacak. 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR