Yapı Kredi Bankası'ndan Emeklilere 4.500 TL Karşılıksız Ödeme! Koşan Alıyor! Ceplere Para Akıyor!

Yapı Kredi Bankası'ndan Emeklilere 4.500 TL Karşılıksız Ödeme! Koşan Alıyor! Ceplere Para Akıyor!
YAYIN TARİHİ: 15.11.2021 09:03:00

​Koşan Alıyor! Ceplere Para Akıyor! Yapı Kredi Bankası'ndan Emeklilere 4.500 TL Karşılıksız Ödeme...  Yapı Kredi Bankası tarafından hayat geçirilen ve bir ilk olan Emekli Referans Kampanyası 7 Haziran 2021 - 31 Aralık 2021 tarihleri arasında geçerlidir. Yapı Kredi Bankası müşterileri SGK (SSK / Bağkur / Emekli Sandığı) maaşı sahibi bir emekliye referans olarak kampanyaya katılabilirler.

Yapı Kredi bankasının emekli referans kampanyası kazandırmaya devam ediyor. Emekli yakınını bankaya getiren 2.500 TL kazanıyor. Ayrıca bankadan emekli promosyonu alanda 2000 TL nakit ödeme alıyor. Bu anlamda toplamda 4.500 TL emeklinin cebine girmiş oluyor. Haberimizde detayları paylaştık. 

YAPI KREDİ BANKASI EMEKLİ PROMOSYON KAMPANYASI 


Yapı Kredi bankası emeklileri mest etmeye devam ediyor. Bu anlamda önemli miktarda nakit para emeklilere sağlanıyor. Ve emekliler için ekstra gelir oluşuyor.  Banka şubesine giderek çeşitli evraklara imza atarak nakit paranızı anında alabilirsiniz. Promosyon parası bilindiği gibi 3 yıl önce hayata geçmişti. 

YAPI KREDİ BANKASI KAÇ TL EMEKLİ MAAŞ PROMOSYONU ÖDÜYOR?


Yapı Kredi Bankası'ndan promosyon almak için bazı detayları veriyoruz. Haberler.com.tr olarak promosyon haberlerine çok daha fazla önem veriyoruz. Bu anlamda promosyon almak için;  Promosyon Taahhütnamesi'nin imzalanması sonrasında; referans gösterilen emeklinin Yapı Kredi Bankası aracılığıyla alacağı bir aylık net maaşı 1.500 TL'ye kadarsa 1.300 TL, 1.500 TL - 2.500 TL arasındaysa 1.650 TL, 2.500 TL ve üzerindeyse 2.000 TL nakit promosyon ödenir.

YAPI KREDİ PROMOSYON DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAPI KREDİ BANKASI'NDAN EMEKLİ MÜŞTERİLERE EK OLARAK 2.500 TL ÖDEME


Yapı Kredi Bankası emekli müşterilerine önemli bir ayrıcalık daha sunuyor. Bu anlamda 10 kişi ile sınırlı olmak kaydıyla bankaya müşteri getirene ek olarak 2.500 TL ödeme yapılıyor. Bunun için yapmanız gereken ise oldukça basit Referans yazıp 4470'e SMS göndermek yeterli oluyor. Haberin devamında detayları anlattık 
 

Referans veren müşterilerden kendilerine gönderilecek olan SMS sonrasında REFERANS yazıp 4470’e göndermeleri durumunda kampanya katılım izinleri alınacaktır. Referans veren müşterilerin kampanya katılım izinlerini 5 gün içinde iletmemeleri halinde müşteriler kampanyadan faydalanamayacaktır. Yapı Kredi Mobil üzerinden yapılan başvurularda ise referans veren müşteriye bir onay SMS'i gönderilmeyecek olup referans veren müşteri kampanya katılımını ve referans gösterdiği emekliyi bilgilendirdiğini Yapı Kredi Mobil Emekli Referans Başvuru ekranında en alt kısımda bulunan metni kabul ederek onaylayacaktır. Yapı Kredi Mobil üzerinden yapılan başvurularda sadece referans verilen emekliye onay SMS'i gönderilecektir.

Bir müşteri en fazla 10 kişiye referans olarak kampanyaya katılım sağlayabilir. Yapı Kredi Bankası müşterileri referans oldukları kişilerden SGK ( SSK / Bağkur / Emekli Sandığı) emekli maaşını Yapı Kredi Bankası'na taşıyan her bir müşteri için 250 TL, toplamda en fazla 2.500 TL ödül kazanabilir.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER