Yapı Kredi Bankası Uyarı Verdi!!! Kredi Alacak Kişiler Bankaya Gelmesin, Online İşlem Yapılıyor

Yapı Kredi Bankası Uyarı Verdi!!! Kredi Alacak Kişiler Bankaya Gelmesin, Online İşlem Yapılıyor
YAYIN TARİHİ: 9.09.2021 11:56:00

Yapı Kredi Bankası Uyarı Verdi!!! Kredi Alacak Kişiler Bankaya Gelmesin, Online İşlem Yapılıyor. Son dakika kampanyası ile başvuru yaparak ne kadar onay alacağınızı göreceksiniz.

Yapı Kredi Bankası uyardı. Kredi almak isteyen kişiler bankaya gelmesin. İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilere Yapı Kredi Bankası hızlı ve anında kredi odayı verecek ve bu işlemleri de banka şubelerine gelmeden müşterilerine yapacak. Acil para ihtiyacı olan kişiler 100.000 TL'ye kadar bu banka üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorlarsa isterlerse internet üzerinden isterlerse de cep telefonları üzerinden mesaj atarak ihtiyaç kredisine başvuru yapabilecekler. Banka şubelerine giderek zaman kaybetmemek için sizler de hemen SMS atarak Kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası üzerinden sms kredi kampanyası şartları nelerdir?

Yapı Kredi Bankası üzerinden SMS ile kredi kampanyasına katılmak istiyorsanız başvuru şartlarına uygun bir müşteri olmanız gerekiyor. İhtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler Yapı Kredi Bankası üzerinden kredi almak istiyorlarsa banka kredi notu 1200 ve üzerinde olması gerekiyor. Kredi notu düzgün olan kişiler kredilerine hızlı bir şekilde kullanabileceklerdir.


Yapı Kredi Bankası yapmış olduğu duyuru ile birlikte banka kredi sicili düzgün olan kişilere kredilerini istedikleri zaman alabileceklerdir. SMS atarak 5 dakika içerisinde Kredi sonucunu öğrenebilir onaylanan Krediyi de istediğiniz zaman banka şubelerinden kullanabilirsiniz. Cep telefonunuzun mesaj kısmından kredi başvurusu yapacaksınız.


Cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek buraya bireysel yazın boşluk bırakın t.c. kimlik numaranızı yazın boşluk bırakın ve aylık gelirinizi de yazarak 4411 numarasına bu mesajı gönderin. Mesajı gönderdikten 5 dakika içerisinde sizlere kredi sonucu gelecek onaylanan kredinizin ne kadar olduğu sizlere gösterilecektir. Onaylanan tutar kadar kredinizi 36 ay vadeye kadar Yapı Kredi Bankası şubelerinden kullanabileceksiniz.

Yapı Kredi Bankası mobil uygulaması üzerinden de şubelere gelmeden kredi veriyor.

Yapı Kredi Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak ve bu bankada hesabı olan kişiler kredi başvurularını banka şubelerine gitmeden mobil uygulama üzerinden de yapabilmektedirler. ihtiyaç kredisi başvurunuzu bankanın mobil uygulaması üzerinden yapmak istiyorsanız internet bankacılığı şifresi alarak hızlı bir şekilde başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Yapmış olduğunuz başvuru sonrasında onay alırsınız banka sizlere düşük faiz oranları ile ve özellikle de masrafsız kredi seçenekleri ile hızlı bir şekilde Kredi imkanı sağlayacaktır. 36 ay vadeye kadar alacağınız Yapı Kredi Bankası ihtiyaç kredisinde ilk taksit ödemelerinde 90 gün erteleme yapabileceksiniz. 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER