Yapı Kredi Bankası İhtiyacı Olan Kişilere 45 Gün Ertelemeli Kredi İmkanı Sağlıyor, Başvuru Başladı

Yapı Kredi Bankası İhtiyacı Olan Kişilere 45 Gün Ertelemeli Kredi İmkanı Sağlıyor, Başvuru Başladı
YAYIN TARİHİ: 30.07.2021 10:59:00

Yapı Kredi Bankası İhtiyacı Olan Kişilere 45 Gün Ertelemeli Kredi İmkanı Sağlıyor, Başvuru Başladı. İhtiyaç kredisi kampanyasına katılacak olan kişilere uygun faizlerle işlem yapılacak.

Yapı Kredi Bankası 45 gün ertelemeli ihtiyaç kredisi veriyor. Yapı Kredi Bankası üzerinden sizler de ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak, 45 gün ertelemeli kredinizi hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz. Banka şartlarına uygun olan kişiler ihtiyaç kredisi için onay alabileceklerdir.
Yapı Kredi Bankası, 45 gün ertelemeli ihtiyaç kredisi başvurusu yapacaksanız size uygun olan kredi kampanyalarından bir tanesi 100 bin TL'ye kadar verilen ihtiyaç kredisi kampanyasıdır. 100.000 TL'ye kadar 45 gün ertelemeli olarak 36 ay vadeli kredinizi hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz. Banka kredi şartları ve nasıl başvuru yapacağınızı hakkında sizlere detaylı bilgileri yazınız da vereceğiz. Eğer kredi kampanyası hoşunuza gidiyorsa hemen sizlerde oturduğunuz yerden başvuru yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası ihtiyaç kredisi başvuru şartları nedir?

Yapı Kredi Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi alacaksınız bazı şartlara uygun olmanız durumunda hemen bu kredileri kullanabiliyorsunuz. Bu şartların başında bilindiği gibi kredi notu gelmektedir. Kredi notu sizin banka performansınız tarafından oluşmuş bir puan sistemidir. Eğer düzenli ödemeler yapıyorsanız bu sistem puanınızı yükseltecek ve kredi almak için uygun müşteri olacaksınız. Kredi notu düşük olan müşteriler ise Yapı Kredi Bankası üzerinden yaptıkları kredi başvurularında olumsuz sonuç alırlar, kredi notu haricinde banka ayrıca kişinin gelir durumuna da bakmaktadır. Gelir durumunuz düzenli olmalı ve yüksek gelirli bir maaş almanız gerekmektedir. Özellikle 100.000 TL gibi yüksek limitli kredilerde ödeyebilecek bir gelir potansiyelinizin olması durumunda banka sizlere kredi onayı verecektir. Bu şartlara uygun olduğunuzu düşünüyorsanız bankanın kredi başvuru yöntemleri ile birlikte hemen ihtiyaç kredisi için işlem yapabilirsiniz.


Yapı Kredi bankası online kredi başvurusu

İlk olarak sizlere Bbu bankanın online sistemi üzerinden verdiği kredi kampanyasından bahsetmek istiyoruz. Eğer bu bankada bir hesabınız varsa ve internet bankacılığı şifresi kullanıyorsanız 7 gün 24 saat kullanabileceğiniz bir online kredi olduğunu söylemek istiyoruz. Bu krediye başvuru yapmak için bankanın internet bankacılığına giriş yapmanız veya Yapı Kredi mobil uygulaması üzerinden işlem yapmanız gerekmektedir. Banka müşterisi olmayan kişiler bu kredileri maalesef kullanamazlar. Giriş işlemlerini yaptıktan sonra krediler menüsünden ihtiyaç kredisi başvurusu seçeneğine girerek buradan kredi başvurusu yapabilir ve onaylanan krediyi hiçbir şekilde şubelere gitmeden 200 bin TL'ye kadar 3 ay ertelemeli veya 45 gün ertelemeli olarak kullanabilirsiniz.


Yapı Kredi Bankası ihtiyaç kredisi

Yapı Kredi Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yapacağınız zaman bankanın SMS sistemini kullanabilirsiniz. Bunun için cep telefonunuzu mesaj kısmından bireysel yazıp boşluk bırakın kimlik numaranızı yazın boşluk bırakın ve aylık gelirinizi yazdıktan sonra 4411 numarasını mesaj olarak gönderin. Kredi başvurusu 5 dakika içinde değerlendirilip size cevabı verilecektir.

Ayrıca bankanın resmi internet sitesine girerek buradaki kredi başvuru formunu doldurarak da işlem yapmanız mümkündür. Buradan da yaptığınız başvuruların sonucu sizin cep telefonunuza gelecektir. Onay almanız durumunda Yapı Kredi Bankası üzerinden kullanabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası emekli kredisi başvurusu

Bu bankadan ayrıca emekli olan müşteriler de 100 bin TL'ye kadar emekli kredisi kullanabiliyorlar. 75 yaşına kadar verilen bu kredilerde başvuru yapmak isteyen kişiler en yakın Yapı Kredi Bankası şubesine gitmeleri yeterlidir. Yapı Kredi Bankası şubesine gittiğinizde banka sizin emekli maaşınızı Yapı Kredi'ye taşımanızı isteyecektir. Sizlerde bu şartları kabul ederseniz, kredi başvurunuz yapılacak ve onay almanız durumunda maaşınız bu bankaya taşınacaktır. Ayrıca diğer bankalarda olan ihtiyaç kredisi ve kredi kartı borçlarınızı da 100.000 TL içinde ödeyebilir ve üzerine kalan parayı siz alabilirsiniz. iİhtiyaç kredisi 36 ay vadeye kadar verilmektedir.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER