Yapı Kredi Bankası 10.000 TL Kredi Vereceğini Bu Sabah Açıkladı, Bu Kampanya Başka

Yapı Kredi Bankası 10.000 TL Kredi Vereceğini Bu Sabah Açıkladı, Bu Kampanya Başka
YAYIN TARİHİ: 7.09.2021 12:02:00

Yapı Kredi Bankası 10.000 TL Kredi Vereceğini Bu Sabah Açıkladı, Bu Kampanya Başka verilecek. İşte detaylar...

Yapı Kredi  10 Bin TL Kredi Veriyor. Bankaların hepsi kredi vermeden önce bazı belgeler  talep eder. Bu belgelerden en önemlisi ise aylık gelir belgesi olmaktadır. Ancak yapı kredi bankası en son yaptığı kampanya ile gelir  belgesi istemeden kimlik başvurusu ile kredi vereceğini duyurdu. Bu kredi miktarının 10 bin TL olacağı ve başvuru yapacak kişinin kredi notu uygun oranda olmaktadır.

Bu kredi ile birçok Yapı kredi müşterisi başvuru yaparak krediye yoğun ilgi gösterdi. Bununla birlikte sadece yapı kredi müşterisi olan kişiler değil birçok kişi de bu krediye başvuru yaparak gerekli koşulları taşıdığı zaman hiç bir sorun oluşmadan banka üzerinden kredilerini alabilecekleri duyuruldu.

Yapı kredi bankası bu yaptığı başvuru imkanı ile birçok kişinin dikkatini çekti. Ancak başvuru yapmak için her ne kadar gelir belgesi istenmese bile kişinin kredi notunun yeterli oranda olması oldukça önemlidir.


Bununla birlikte kişinin daha önce çektiği kredi yada kullandığı kredi kartı  bulunuyor ise bu öğelerin borçlarını zamanında ödemiş olması gerekir. Sunulan 10 bin TL kredi imkanı için en az 3 en fazla 36 aya kadar vade imkanı sağlandı. Kişinin kredi notuna bağlı olarak vade oranlarında belirleme yapılır. Yani kişinin kredi notuna bağlı olarak daha fazla yada daha az miktarda kredisinin vadesini belirleme imkanı verilir. Buna ek olarak 10 bin TL kredi imkanı için yaklaşık olarak %1.69 oranında faiz oranı bulunur.

Ancak kişinin kredi şartlarına ne kadar uyduğu ile ilgili bilgilere bakılarak faiz oranı artış yada azalış gösterebilir. Bununal birlikte kişi eğer kredi tutarını yaklaşık olarak 90 günlük bir gecikme yaşatır ise hemen yapı kredi tarafından bilgilendirme formu gönderilir. Bu bilgilendirme formuna rağmen 2 hafta boyunca ödeme yapmamaya devam edilir ise kişiye haciz işlemi uygulanır. Bu uygulanan haciz işlemi ile kişi bir dahaki kredi başvurusu da büyük sorun yaşar ve büyük ihtimal ile kredi imkânı kişiye sunulmaz.


Yapı Kredi Bankasından 10 Bin TL Kredi Nasıl Alınır?

Yapı kredi bankası gelir belgesi istemeden kredi imkanı sağlıyor. Ancak kişinin ikametgah belgesi ve belirli şartlara tabi olarak sizlere kredi imkanı sağlıyor. Kişinin daha önce aldığı kredi veya kredi kartı bulunuyor ise bunları zamanında ödemesi oldukça önemlidir. Bununla birlikte kişinin kredi notunun yüksek yada yükseğe yakın olması da oldukça önemlidir. Bu belgeler ile başvuru sonrası kişinin kredi sonucu cep telefonuna gönderilir.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER